2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kuzum ben çörek otunu kullandım ama çok az kullandım yarıdan kestim tüp bebeğe baş vurmuştum diye..birde ben 2 tane kür kullandım hangisi tok ve boş karnına tamamen unutmuşum ya🤦🏻‍♀️ama eğer tokunuyorsa bence zorlama çünkü ben çakşir kökü suyunu içerken çok midemi yakıyordu hemen bıraktım
Tok karnına denicem kuzum eğer oda dokunuyorsa bende bırakırım 3 gündür mide ağrısı vuruyor buscaponla duruyorum umarım tok dokunmaz sen yazmıştın başlarken aç karnına olsun diye mesajı ss almıştım hemen

Eklentiler

• IMG_1872.png
    IMG_1872.png
    236,7 KB · Görüntüleme: 32
Anladım canım allah şifa versin. bolca dinlenmekten başka çare yok. Buhu yapsan iyi gelir aslında. Zararı olur mu bilmiyorum ama. Naneli koku, nefesi açsın solunum yollarını açsın diye.
Amin.Nane yemek olmaz tüp bebekte bende bunları öğrendim ama kokuya bir şey olmaz sanırım.

Tok karnına denicem kuzum eğer oda dokunuyorsa bende bırakırım 3 gündür mide ağrısı vuruyor buscaponla duruyorum umarım tok dokunmaz sen yazmıştın başlarken aç karnına olsun diye mesajı ss almıştım hemen
Canım ben de sabah aç karnına bisey yiyemiyorum midem bulanıyor o yüzden aklıma geldiği zaman yedim özellikle aç yemedim

Niqu Niqu kuzum gonalf kendin mi vuruyordun evde? Hemşire olduğun için sorayım dedim
Benim eşim de sağlıkçı daha önce ovitrelle vurmuştu bana.
Riske atmayıp acile mi gidelim sence ? Günlük 50 yapacam
Tabi kuzum kendim vuruyordum hele tüp bebekte bir sürü gonalf vurduruyordum şimdi bile oksapar göbekten ediyorum benim eşim korkudan gözlerini kapatıyor kendim yapıyorum🤷🏻‍♀️eğer kendine güvenmiyorsan o zaman acilde yaptır canım

Yaaa bak ben unutmuşum öyle dediysem demek öyle yapmışım canım..mide ağrısı çok kötü ya çekilmez

Kızlar şimdi birşey sormak istiyorum, benim yumurtlama günlerim üç dört gün erken olmaya başladı , yani adet için yumurtlamadan sonra mı saymalı yoksa geçen ayki adet tarihine göremi hesaplamalı? Şöyle ki geçen ay 2 temmuzda çatlama oldu 19 temmuzda başlamaya çalıştı 20 temmuzda tam geldi. Normalde çatlamadan sonda 14 yada 15. Gün adet gelirdi ama son iki aydır çatlama erken olduğundan beri değişiyor galba umarım anlatabilmişimdir .. bilgisi olan varmı ?

Canım A Afratafrac rüyamda gördüğümde sen ya da @beyons 'u da yanımda görmüştüm. Hanginiz hatırlamıyorum tam çünkü nicklerinize göre görmüştüm rüyamda da 😅 b harfiyle başladığı için birinizi gördüğümü hatırliyorum 😁 inşallah hep beraber geçeriz Mayıs annelerine 😍
Müneccim bebişim benim 🥰 ay hadi inşallah 🙏🙏🙏

Kızlar şimdi birşey sormak istiyorum, benim yumurtlama günlerim üç dört gün erken olmaya başladı , yani adet için yumurtlamadan sonra mı saymalı yoksa geçen ayki adet tarihine göremi hesaplamalı? Şöyle ki geçen ay 2 temmuzda çatlama oldu 19 temmuzda başlamaya çalıştı 20 temmuzda tam geldi. Normalde çatlamadan sonda 14 yada 15. Gün adet gelirdi ama son iki aydır çatlama erken olduğundan beri değişiyor galba umarım anlatabilmişimdir .. bilgisi olan varmı ?
Canım catlama olduğunu teste göre mi biliyorsun? Doktorlar siliklestikten sonra hemen catlamadigini söylüyormuş belki de senin de asıl degerlendirmen gereken kısım çatlama ve sonrasidir

Tabi kuzum kendim vuruyordum hele tüp bebekte bir sürü gonalf vurduruyordum şimdi bile oksapar göbekten ediyorum benim eşim korkudan gözlerini kapatıyor kendim yapıyorum🤷🏻‍♀️eğer kendine güvenmiyorsan o zaman acilde yaptır canım
Kutuyu daha açmadık ama ovitrelle gibi mi ? Nereye yapılacak bu iğne kalça mi ?

Canım A Afratafrac rüyamda gördüğümde sen ya da @beyons 'u da yanımda görmüştüm. Hanginiz hatırlamıyorum tam çünkü nicklerinize göre görmüştüm rüyamda da 😅 b harfiyle başladığı için birinizi gördüğümü hatırliyorum 😁 inşallah hep beraber geçeriz Mayıs annelerine 😍
Ayyyy inşallah canım benim bende 2 tane Rüya gördüm ama hamile kalırsam söylemeyi düşünüyorum 🙏🏻😍

Canım catlama olduğunu teste göre mi biliyorsun? Doktorlar siliklestikten sonra hemen catlamadigini söylüyormuş belki de senin de asıl degerlendirmen gereken kısım çatlama ve sonrasidir
Evet canım testle anlıyorum ama normal çatlama dönemlerinden sonra 14. 15. Günler hemen geliyordu, iki aydır bu şekilde , iki ay önce tüp bebek denemiştik ondan öne çekti çatlamayı sanırım ama merak ettiğim adeti neden öne çekmiyor kadın doğumcu olcaz yakında 😁

X