2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Tamam bende öyle düşünmüştüm. Zaten kırmızıyı görmem yakındır o zaman tarihleri güncelleriz.
Verdiğin bilgiler ve süper için enerjin teşekkürler

Aynen ya bende bakalım inşallah güzel kilo veririm sizinle de paylaşırım
Ya gelmedi canım bende bekliyorum bu hafta içi doktora gideceğim bakalım annemler de geliyor şehirdışından bana bakalım gitmeye çalışacağım doktora ona göre yoluma bakacağım

A Afratafrac malum Mayıs/Hazirandan elendim topigin hem hayirli olsun hem uğurlu gelsin hepimize sat 11 Haziran bat 7 Temmuz
Kuzummmm inşallah sana da uğur getirsin. Topik kapanmadan hepimiz gebeyiz merak etme, çok güzel enerji yüklüyorum topiğe

Bende katılmak istiyorum ama ben baya umutsuz vakayım. İlk aşılamamı oldum bu ay Sat 28 Mayıs, Bat 24 Haziran. Grubun Ağustos ayına kadar olması iyi olmuş inşallah Ağustosa kadar hamile kalabilirim artık.

Bende katılmak istiyorum ama ben baya umutsuz vakayım. İlk aşılamamı oldum bu ay Sat 28 Mayıs, Bat 24 Haziran. Grubun Ağustos ayına kadar olması iyi olmuş inşallah Ağustosa kadar hamile kalabilirim artık.
Ayyy hadi inşallah hayırlısı olsun Kendi kendine negatif yönlendirmeler yapma. Umutsuz vakayım gibi kelimeler dahi kurma. Sürekli sanki gebe kalmışsın gibi düşün, karnını elle, sev, bebeğini kucğaına aldığı nı düşün, hamileliğin ileriki aylarını düşün. Ama asla umutsuzluk yok bebiş.

Bu arada senin Bat Haziran ayındaymış dilersen aşağıda Haziran topiği var oraya da kaydını yaptırabilirsin. Ama burada kalayımd ersen de eklerim ben sıkıntı değil

Ne kadar güzel yazmışsın. Ben nerdeyse 3 yıldır beklediğim için sanki herkesin olur benim olmazmış gibi geliyor artık. Ben bu grupta kalayım bence temmuz ağustos bana daha uygun gibi

Ne kadar güzel yazmışsın. Ben nerdeyse 3 yıldır beklediğim için sanki herkesin olur benim olmazmış gibi geliyor artık. Ben bu grupta kalayım bence temmuz ağustos bana daha uygun gibi
Ekledim kuzum. İnşallah topiğin ilk gebesi sen olursun Temmuz ayına kalmadan
Ancak negatif çıkarsa da sonuç hiççççç mühim değil. İlk sayfadaki öneriler kısmını da oku mutlaka, yapmadığın eksik olan bir şey varsa denersin önümüzdeki ay. Ama en önemlisi stresten uzak dur. Minoşlarımızın yeri hazır, sadece bekliyoruz

İnşallah canım çok teşekkür ederim. Modun o kadar iyi ki bu topik hepimize iyi gelir inşallah.

Hiic umutsuzluğa düşmeyin lütfen 4.yil vajinusmus yenme aşamasında 2 negatif aşılamaya ben bile hala umutluyum
Bravooo. Zaten umutsuzluk kelimesini forumda ağzımıza dahi almıyoruz. Negatif düşünceler yok. Yaz geldi ohh mis. Güneş, temiz hava, her yer cıvıl cıvıl. İçler kıpır kıpır Lütfen herkes sanki hamile kalmış ve karnında bebeğini taşıyormuş gibi düşünmeye başlasın, olumlama yapacağız tüm forum.

Evrenin yasası gereği kötüyü düşündükçe kötüyü çekeriz. O yüzden bebiş var gibi düşünelim, her gün çift çizgi gördüğümüğz anı ve sevdiklerimize bunu söylediğimiz anı düşünelim. Bebeğin ilk tekmelediği anı düşünelim.

Tüm forumda ismini yazdıran tüm anne adaylarından bekliyorum bunu. Karnınızı sevin, bebişinizin 9 ay evi olacak orası. Bebişler geldiklerinde de konforlu bir ortama gelsinler, anneleri ne hissederse onu hissedecekler

bende haziran ayı olandan elendim SAT: 12 Haziran BAT: 10 Temmuz
ekledim bebişim. Hiçççç üzülme. Bay havalar artık mis, deniz, kum, güneş, cıvıl cıvıl kuş sesleri. Bu yaz hepimiz güvel haber alacağız. Sonbahara hep birlikte hamile giriyoruz nasipse

Tüplerde laporoskopi işlemi yapılmasi canım yapışıklık için
Ben hiç yaptırmadım ve ilk kez senden duyuyorum böyle bir şeyin varlığını. Ancak böyle bir sıkıntı varsa parayı hiç önemsememek lazım bence. En iyi yer neresiyse orada yaptırmak lazım. Sende mi çıktı bu durum?

Ya evet canım doktor yapışıklık pldugunı söyledi hiç dha önce söyleyen olmadi o kdr hsg çektirdim dirençli geçiş yazilmiş hsg raporuma ama geçiş oldu yazilmiş dün başka doktora girtim kendisi söyledi yapişiklik oldğnu üç ay femara deneyelim dedi eğer olmazsa ameliyat dedi kabul ettm bnde çnki bu ay adetim çok şiddetli ağrili geçti kasıklarimda ağri var hep enfeksiyondan şüğheleniyordm doktor dün söyledi

Üstüne eşimin sperm değerleri de iyi çikmadi dr sigarayı birakmasi gerektiğini söyledi eşim için ama nası yapicaz onuda bilmiyorm bu değerler ile zor dedi doktor sperm sayısı 90 mio ama hız düşük 30 hizli olan yarısı boş dedi doktor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…