2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Sat 1 haziran bat 29 haziran

Canım süt buharına ne zmn başlaniyor adetten 3gün sonra mi bide ilşki mi olcak sonrasinda hemen
Valla bana yumurtlamadan önce 3 gün arka arkaya yapılacak denmişti. Akşam yapıp sonrasında da ilişkiye girilmesi gerekiyormuş. Ya da sabah yapıp ilişki olacak artık kocalar ne zaman evdeyse Ama sonrasında bir süre yatıp dinlenmek gerekiyormuş. BEn sadece 1 gün yaptım o süt buharını, üşendim.

Bu ay ben de yapmıştım bunu ya o mu işe yaradı bilmiyorum tabi ama

Bi kez yapip hamil kalan da var bnde denemk istiyorm ama enfeksiyon kaparim die çok korkuyorm bnm vucut direncim yüksek değil yaa üşütrsem enfeksiyon alirim die ürküyorm

Bi kez yapip hamil kalan da var bnde denemk istiyorm ama enfeksiyon kaparim die çok korkuyorm bnm vucut direncim yüksek değil yaa üşütrsem enfeksiyon alirim die ürküyorm
Bu işlemi yaparken kaynar süt buharı olmayacak kesinlikle yoksa yakarsınız aman diyim. Biraz soğusun. Birdebelinize çarşaf dolayın mutlaka. Hava içeride kalsın. Çömelik bekleyin bir süre öyle. Benim okuduğum kadarıyla o dönem araştırmıştım, enfeksiyon falan varsa içinde onu da temizliyor. Hatta birisi bunu yaptım ertesi günü içimden yeşil akıntı çıktı şaşırdım demişti. Bende olmadı öyle bişi.

Oooo o kdr yanii pesso bn de yapicam zmanalma ne zmn onu bi iyice öğrensem

Bnde 2 ay yazdırmadım totem yaptım
Nyse bnde yazdırım bari adım kalsın kader arkadasım

A Afratafrac
Sat 8 hazıran
Bat 8 temmuz
Hadi hayırlısı olsun canim bu ay ikimizin de yüzü güler insallah nasipte varsa.. yumurtlama konusunda tahminlerimiz dogruymus ama bak aramizda 1 gun varmış. En azindan gunler konusunda yanılmamışız. Sadece nasip degilmis demek. Bu aydan umutluyum ben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…