2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Ateş tablosundan en iyi anlayan iki kişiye yönlendiriyorum seni bebişim melegim can fnd_50

Aşkım bu defa çok ağrı çektim valla, hiç dayanılacak gibi diğildi, ilişkiden sonra hüngür hüngür ağladım, öyle bir ağrı yok, bazı sabahlar kasık ağrısından yürüyemedim bile, diğer iğnelerimde böyle ağrı olmamıştı, 3 gündür ağrı hafiflemiş durumda, gaz problemim tavan yapmış durumda zaten… inşallah hayırlara vesile olur

Şimdi baktım 31 inde çatlamaya başlamış 1 inde tam çatlamış yani 12 gün geçmiş ..
Doktorumun dediği gibi de omuş olabilir. Sen çatladı diye düşünüyorsun ancak daha çatlamamış ve geç çatlamış da olabilir. Bence yarıın sabah belli olur net.

Ay ben görüyorum. Ben 8. gün yaptığımda buna benzer çıkmıştı al bak atim sana. Bebiş olma ihtimali çok yüksek.
Doktorumun dediği gibi de omuş olabilir. Sen çatladı diye düşünüyorsun ancak daha çatlamamış ve geç çatlamış da olabilir. Bence yarıın sabah belli olur net.
Ay seninkinde çıkan sonuç yerinde benimki de inşallah canım ya son 31 inde ilişki oldu çatlamaya başlayınca bırakmıştım o sıralar devam etmek gerekiyor demekki

Moral bozmak yok. 3ü çatlama olduysa senin de bugün 10. gün olması lazım canım. Herkeste beta salımı aynı değli ayrıca. Kiminde çok hızlı artarken kiminde yavaş artabiliyor en başta. Negatif de çıksa moral bozacak bir durum yok. Önünde bir sürü güzel ay var. Nasibin hangindeyse o ay hamile kalacaksın hayırlısıyla

Bi de kız çocukta hormonlar daha çok çalışıyormuş ve anne daha çok rahatsız oluyormuş. Erkek çocukta hamilelik daha kolay geçiyor geneli böyle yani istisnalar vardır elbette.
Aynen öyle erkekte daha kolay geçiyor sanki hamilelik mesela bende çok çok şükür kusma olmadı bulantılarda dözülecek kadar oluyor şükür

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…