2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

melisaa93 kuzum tiroid için erteleme takip et yeter hamiş olub ilaç kullananlar o kadar kızlarımız varki mesela ben her iki doktorla takipteyim ve ilaçlara devam ediyorum hiç moralini bozma..

Bebeişim yumurtlama dönemin ne zamandı? bence kullanma, su gibi akıntı hamilelik belirtisi de olabilir.

Bende de tiroit çıktı hamilelikte hatta her sabah aç karınla ilaç kullanıyorum doğuma kadar da devam et dedi ama stressiz hayat yok ki be canım valla söyle huzur dolu bi kaç gün kafa dinlesek ne iyi olur
gerçekten süper olur :) senin kaynana naptı canım nasıl aranız :) ben takığım senin kaynanaya sık sık aklıma geliyor boşuna zihnimde yer kaplıyor

Birine sormuşlardı, sana da sorarlarsa geçti dersin

Allah hayırlısını versin canım benim inşallah çok teşekkür ediyorum inşallah hepimizin gönlüne göre olsun

canım benim arada sarı akıntım olurdu onun için nioli yagı kullandım ama bu hafta hep döktüm iç çamaşırıma belki her gün kullanmamda böyle yaptı bilemiyorum Gul220
olabilir canım elinden geldiğince kuru tut kendini yanında yedek iç çamaşırı da taşı bir süre. fitil için bir şey diyemiyorum bilgim yok o konuda.

canım benim arada sarı akıntım olurdu onun için nioli yagı kullandım ama bu hafta hep döktüm iç çamaşırıma belki her gün kullanmamda böyle yaptı bilemiyorum Gul220
Canim kullananlar zaten hergün kullaniyormus okuduğum kadarıyla.
Yan etkileri neler inan bilmiyorum ben daha çok akınti sonrası kokuyu önlesin diye kullanıyorum ama akıntı tamamen gitmedi bende

melisaa93 kuzum tiroid için erteleme takip et yeter hamiş olub ilaç kullananlar o kadar kızlarımız varki mesela ben her iki doktorla takipteyim ve ilaçlara devam ediyorum hiç moralini bozma..
15 gün sonra tekrar kan vericem canım bakalım ne yönde ilerleyecek. eğer düşüş devam ederse doktoruma gidicem :) zaten o da ara ara tahlil yaptır normalin dışına çıkarsa gel demişti, mayısta ilacı kesmişti

Canim kullananlar zaten hergün kullaniyormus okuduğum kadarıyla.
Yan etkileri neler inan bilmiyorum ben daha çok akınti sonrası kokuyu önlesin diye kullanıyorum ama akıntı tamamen gitmedi bende
bende de gecmedi akıntı ama koku yok bu ara sanırım aşırı sıcaktan dolayı sürekli ıslak iç çamaşırım ve dünden beri yanma var baktım kızarıklıkta olmuş bi bu eksikti

Ya ilk baş böcek ya da sinek mi ısırdı dedim ama git gide kabarıklık ve kaşıntım artıyor bacaklarımda benim. Klomen alerji yapmış olabilir mi? melegim can

bende de gecmedi akıntı ama koku yok bu ara sanırım aşırı sıcaktan dolayı sürekli ıslak iç çamaşırım
Benim de kokusuz canım ama ister istemez camasirda bir süre kalınca kokar. Çamaşır ıslaklıği da zaten kokuya sebep. Ben evdeym diye sürekli değişirim zaten. Günde 3-5 ama çalışmış olsam yanıma mutlaka yedek alirim

Belkide kesmiş diye öyle olmuş yani sen doktorla konuş yinede İn şa Allah bir orta yolu bulursunuz doktorla

bende de gecmedi akıntı ama koku yok bu ara sanırım aşırı sıcaktan dolayı sürekli ıslak iç çamaşırım ve dünden beri yanma var baktım kızarıklıkta olmuş bi bu eksikti
O kızarıklık yağdan olabilir tahriş etmiş olabilir misin?kaç damla damlattin ve havalandırmadan giyme

yedek alayım bende ne yapim böyle olmıcak bide sürekli oturuyoruz iyice yapış yapış oluyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…