2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

tatlım tiroidin düşmesi gebeliğe engel deilki yüksekliği engel olur içini ferah tut bizim bi akraba hamile kaldıgında tıroidi 0,300 lerde bişeymiş sıkıntı yapma yani
şu anki değer normal sınırlar içinde canım benim korkum düşmeye devam edip ilaca başlamak zorunda kalmak :) ilaç tedaviisi olurken gebelik düşünmeyi önermiyorlar. gebe kalınabilir ama bazı problemler olabilir diyorlar

canım bu takvimler yanıltıcı olabiliyor yumurtlamanı hissediyorsan ona göre degerlendirseydin zaten tabloda da iki günde bir degerlendirmişsin her türlü yakalar yumurtlamayı hayırlısı olsun

inşallah öyle olmaz canım haklısın sen yinede takipte kal ne olur ne olmaz

bugün biraz araştırma yaptım bu tiroid için.bu yaşıma kadar böyle bir sıkıntı yaşamamıştım. hipertiroid hastalarının hastalığı öğrenmeden öncesinde büyük bir stres yaşadığı dönem olmuş. genelde çok yakınını kaybettikten sonra olmuş. yaşanan stres üzüntü vücudun dengesini bozuyor. bende de öyle oldu. demek ki hiçbir şeyi çok düşünüp üzülmemek gerekiyor. Başımıza gelen her şey Allah'tan diyip devam etmeli. Hepimiz stresliyiz takıntılıyız bunu kendi sağlığımız için yapmamalıyız :) ben düzeltmeye çalışıyorum siz kendinizi bu noktaya getirmeyin :)

Yine mi mis cümleler maşallah sana
Evet aslında herşey stresten oluyor genetik değil ise arastirmalar sonucunda. İnşallah kolaylikla eski düzenine dönersin canım
Kızlar bugün çok güzel bir guunn.cunku Cuma hayırlı cumalar
Dualarimdasiniz hepimiz,sizde beni unutmayın inşallah

İnsanoğlu işte. Ama senin yaşadığın acı tarifsizdi birtanem. Üstelik çok güçlü bir kadınsın bunu her zaman görüyoruz. Bunu da atlatacaksın sıkıntı yok. Düzelmeyecek bir durum değil

A Afratafrac melisaa93 kızlar dünden beri aşırı akıntım var dün iç çamaşırım su gibi olmuştu iş yerinde degiştirme şansım olmadıgı için eve gidinceye kadar hep akşamdan beri özel bölgemde yanma var fitil var evde akşam kullansammı yumurtlama dönemi gecti bı sıkıntı olurmu kullanmamda

Kızlar sağlık ocağına kan vereceğimizde bat ın geçmiş olması mı gerekiyor yani doktor bunu soruyor mu? Yoksa direkt kan değerime baktırmak istiyorum dersem orda da görebilir miyim gebelik hormonunu? 2 haftalık gebelik kanda çıkar mı? Babam böyle pasta yapmayı nerden öğrendi? Bu belirsizlik beni kahrediyor

dualarım hepiniz için canlarım :) açtım meryem suresini hem dinliyor hem çalışıyorum inşAllah hepimiz sağlıklı huzurlu mutlu gebelikler yaşarız :)

Bende de tiroit çıktı hamilelikte hatta her sabah aç karınla ilaç kullanıyorum doğuma kadar da devam et dedi ama stressiz hayat yok ki be canım valla söyle huzur dolu bi kaç gün kafa dinlesek ne iyi olur

İnsanoğlu işte. Ama senin yaşadığın acı tarifsizdi birtanem. Üstelik çok güçlü bir kadınsın bunu her zaman görüyoruz. Bunu da atlatacaksın sıkıntı yok. Düzelmeyecek bir durum değil
inşAllah bebeğim bende geçti bitti artık o tedavi süreci diye mutluydum tekrar böyle görünce panikledim yine başa dönüyorum diye :) ama bu kez öyle olmayacak inşAllah :)

fitil değilde nioli yağı da iyi geliyormuş diye hatırlıyorum. ben kullanmadım ama Gul220 biliyordu galiba

adetin gecikti mi diye soruyorlar bende geçmese bile geçti diyorum ne bilecek 2 haftalık derken ? yumurtlama üzerinden mi 2 hafta geçti?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…