2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Adetin 12.gunu son ilişki oldu üzerinden 11 gün geçti olsa çıkardı canim.
Bide 19. Gün öylesine olmuştu o günden beklentim yok zaten.
Adetin 12. günü ilişki oldu ama spermin içeride rahatça 3 gün yaşadığını düşündüğümüzde senin acık daha beklemen doğru olanı. Yoksa da napalım senin bebiş de ikizler olacakmış

Amin çokça Amin.Bana kalırsa doğana kadar eltime demem kız sinsinin önde gideni..ben 35 yaşındayım o ama 20 hiç 20 yaşındakı akıl yok sanki yaşlı karılar gibi..ben hamile kalınca mfk ürünlerini anlatdım neler etdim ne etdim diye bana bir tek bunu dedi hepsi reklam şimdi hiç umrumda diğil yeterki uzak dursun.

Hiç bşr şey söylemeye hakları yok.tabi insan kendinde olmadığı için biraz buruk bir sevinç oluyor ama doğacak çocuk yeğeni ya o da kendi çocuğu sayılır

aynen . allah senı ve yavrunu korusun canımın ıcı. mumkun olduugnca uzak durucam bende her 2 traftan da nıyetınden emın olamadıklarım var cunku.

Benden habersiz bu haberi birine verip insanların surat ifadelerini bensiz görürse boğarım onu

Haber verirken tüm herkesi kameraya çekmek istiyorum öyle bir planım var. Sonra tüm videoları birleştiricem

Canım aslında ne zaman yumurtanın döllendiğine bağlı. Daha 6 gün önce döllendiyse kanda çıkmaz mesela. En erken 7-8. gün kanda çıkıyor diye biliyorum.

Benden habersiz bu haberi birine verip insanların surat ifadelerini bensiz görürse boğarım onu

Haber verirken tüm herkesi kameraya çekmek istiyorum öyle bir planım var. Sonra tüm videoları birleştiricem
bende oyle bısey dusundum sımdı kamera acılınca sammıyetsız gulenler olucak dedim
br yemege cagırıp evıme orda soylerım demıstım. ama som agız gorumcem yaydı onların aıle grubuna

Zaten nazar bitiriyor her şeyi.Şimdi kaynanam korkuyor kimseye demiyor zaten Allah var çokta istiyor ama benim annem daha çok yanıcı ben demeden bile eşim kör diğil görüyor kendi ailemi.Hatda aklımda o kadar şeyler vardır etmeye resimde çektirmeye çocuğu olmayanları düşündüm dedim yapmıcam

bende oyle bısey dusundum sımdı kamera acılınca sammıyetsız gulenler olucak dedim
br yemege cagırıp evıme orda soylerım demıstım. ama som agız gorumcem yaydı onların aıle grubuna
Eltiler ve görümceler kapatılsın kampanyası başlatıyorum. İmzalamak isteyen?

Ya ne boş boğazlar ya. Ben artık bozuyorum insanları. Mesela sen birinci deerece yakınsın ve bozamıyorsun, benim bir arkadaşımsın ve şahit oluyorum diyelim. Umursamadan bozuyorum.

Canım bana kalırsa çok görüşme eltinle bebeğini kucağına alana kadar baya baya fesat gözü kalmış üzerine de nazarlık falan tak korusun sizi kem gözlerden

Hiç bşr şey söylemeye hakları yok.tabi insan kendinde olmadığı için biraz buruk bir sevinç oluyor ama doğacak çocuk yeğeni ya o da kendi çocuğu sayılır
Tabi yok ben kürtajdan sonra su gibi kanamam oluyordu ayaklar yukarda hep yatıyordum eşimle ikimiz kalmıştık kapıyı açan bile olmadı ama onlar durum paylaşıyordular utanmazlar ve biliyordular bu kızın kendi ailesi çok uzakta ama benim içim çok rahattı çünkü Allah hepsini görüyor.Ben hala olarken o kadar sevinmiştim anlatamam ama bunlar böyle diğiller malesef

Bebeğim sosyal medyada paylaşmak zorunda değilsin ki. Ben de kendim için istiyorum. İleride hatıra kalsın.Çocuğum izlesin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…