2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kızlar Meryem ana otu gebeliği kolaylaştırıyorum duydunuz mu bakın görsel olarak ekliyorum

Eklentiler

• D85E66D5-E1A6-4419-807F-FBC7EA192311.png
    168,7 KB · Görüntüleme: 43
Bende aynı şekilde canım çocuk düşünmüyorken acaba denesek mi dediğimiz ay nasip oldu. Bu derece çocuk istediğimi bende sonrasında anladım. İnşAllah sağlıkla nasip olacak ikimize de.

şimdi ben soracaktım kist falan varmı diye nisan ayında benmde 379 çıkmıştı adetin 2. günü çünkü bir önceki ayda yumurtam fazla büyümüştü yadaa hayıtmı acaba ters etki yaptı
Yok kuzum kist var geçen ay yumurtam çok erken güzek büyüdü çatlamadı bence çünkü ateşim hiç yükselmedi oda kist yaptı doktorda gördü ara verdi tedaviye bana söylemedi hayıtın kiste ve miyomada faydası var kuzum başaldım tekrar kullanmaya ama kistim yumurtamı baskılar tamamen geçsin tüm tuşlara basacam artık

Canım ben hiç anlamıyorum bu konudan ancak burada gördüğüm hiç kimse ekstra bir şey yapmadı benim bildiğim sadece beklediler.

Pkolu hastalar menapoza geç giriyorlarmış diye söyledi ay inşallah Ağustos ayında güzel haberler veririm size doktor baya yumurta toplanır senden dedi bakalım

hadi inşallah canım allah doğru zamanda nasip etsin

Kızlar selam
Morfoloji yüzde 3 olup aşılama tutma olasılığı nedir sizce bilgisi olan var mı

Cnm bn bu ay adetten hemn sonra 2 gün arayla 1er tane vajınal fitil kullandım
Acaba oyuzdenmi bu sarı akıntı

Kızlar ben de 3 gündür tempolu yürüyüş yapıyorum da en sonkinde adet ağrısı gibi ağrım oldu ya resmen niye böyle oluyor bilen var mı?
Çatlatma iğnesinin 6-7. Günü ben de tempolu yürüyüş yapmıştım ağrı girmişti. Ondan sonra yavaş yürüyüş yapınca ağrımadı.

Neden olmasın ki
Bencede ya inşallah
tatlım testin yokmu bi test yapsaydın inş vardır muzıcen seni bulmuştur
Aşkım testim yok aslında eczane 5dk mesafede ama artık utanıyorum zırt pırt gidip test almaya yarın sabah kocamı gönderebilirim
Aleyküm selam canım bizde yaklaşık 4 senedir istiyoruz ve olmadı bende pkosum doktorun kim hangi şehirde?
İnşallah ilk denemede kavuşursun bebişine

A Afratafrac vajinaya denk gelen kısıma 1-2 damla damlatıyordum canım sıkıntın oldugunda her gün kullanılıyor sıkıntın gecınce hafta da bir koruma amaclı damlatabilirsiniz diyorlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…