2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

adetliyken yüksek olması kalitesiz mi oluyor benimki de bu ay çok düşük çıktı 8 çıkmış dr düşük dedi
Seninki sınırda canım çok düşük degil ama çok yüksek olması sıkımtı dr mfk ya attım sonucumu kist var dedi kist varken bu kadar yüksek çıkar dedi bence doktorum ondan bu ay tedaviye ara verdi klomen vermedi

olabilir canım biraz hareket falan yap kanaman bol olsunki düşsün kistler temizlensin bu ay bizim ayımız olacak inş

olabilir canım biraz hareket falan yap kanaman bol olsunki düşsün kistler temizlensin bu ay bizim ayımız olacak inş
Hiçde yerinde duran biri degilim aksine bu ayda çok adet olmuyorum az az siyaha yakın

şimdi ben soracaktım kist falan varmı diye nisan ayında benmde 379 çıkmıştı adetin 2. günü çünkü bir önceki ayda yumurtam fazla büyümüştü yadaa hayıtmı acaba ters etki yaptı

Kızlar bu gün satın üstünden geçen 49. Gün tam umutlarımı kaybediyordum ki bi kullanıcının yazısına denk geldim. Onun da satı 3 mayısmış 12 haziranda test vermiş negatif çıkmış geçtiğimiz cuma günü betası >10000 çıkmış kız 5 haftalık gebe Rabbimin mucizesi ya inanıyorum ki benimde karşıma durduk yere çıkmadı bu mesaj normalde anneler grubuna girmezdim bi girdim bu mesajı gördüm. O kızda pko ve adetleri düzensizmiş

git git bir baktır bakalım. İdrarını tut da iyi görsün. Haber et bize de

Neden olmasın ki

tatlım testin yokmu bi test yapsaydın inş vardır muzıcen seni bulmuştur

Kızlar ben de 3 gündür tempolu yürüyüş yapıyorum da en sonkinde adet ağrısı gibi ağrım oldu ya resmen niye böyle oluyor bilen var mı?

Kızlar selamlar nasılsınız öncelikle ben dün doktora gittim inanılmaz rahatlattı beni ve artık vakit kaybetmeden ( bizim 3. Yıl bitti evlilikte) tüp bebeğe başlayalım hem pko da tüp bebek şansı çok daha yüksekmiş hem çok ilgili hem konuşmalarıyla beni baya rahatlattı bizde eşimle düşündük taşındık artık çok istediğimiz için başlayalım dedik doktorum maşallah kuranı kerim analizi yapıyor mucizelerini araştırıyor sürekli dilinde Allah kelamı çok beğendim çokda yardımcı oldu fiyat konusunda da Allah razı olsun Güzel geçti bakalım diğer adette beni ara dedi ilk gün başlayalım istersende düşünebilirsiniz de dedi düşündük yapalım deneyelim dedik hayırlısı Rabbim den vardır onu da karşıma çıkarmasında bir hikmet hayır

Şu anda yaşımın gençliğinden dolayı pko hastası olmak dezavantaj ama 30 lu yaşlardan sonra avantaj sizin için dedi

Kızlar düşüğün 5 inci günü bugün beta 40 çıktı kanamam azaldı doktor Salı günü tekrar çağırdı düşer inşallah o zamana kadar ekstra bişey yapsak düşmesi için ne yapmalıyım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…