2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Şimdi 9+1.Benim öncedende çok fazla bulantım yoktu 8 haftadan sonra kesildi..ama ilk haftalar geceleri kalkıyordum çok küçük bulantıdan sonra kasıkta batmalar oluyordu şimdi o da yok ama onu magneziyum başladım kullanmaya ona bağlıyorum nedense.
Magnezyumun zaten kas kramplarını rahatlatıcı etkisi var kuzum. İyi gelmiştir.

Canım ağzı olan bilgisi yeterli olmayan doktorlar konuşuyor malesef bende yaşadım çok çok kötü durum ama sonra başka doktora gittim ve hemen hamile kaldım doktor o kadar önemli ki sen canını sıkma herşey bebeğe etki ediyor. Güzel haberler alacaksın inşallah dualarımız elbette seninle bitanem🌺🤲🙏
Malesef öyle.Amin canım Amin🙌🏻🙌🏻🌷

Evet tahmin ettiğim gibi ben elendim kızlar, kırmızılar geldi, şimdi ağusyos-eylül grubunda mı toplanıyoruz? Ben gideyim de önden kayıt yaptırayım. Kaç gündür de psikolojimi hazırladığım için destekleriniz sayesinde ağlamadım çok şükür 😍♥️ A Afratafrac .. C Conqueror123 umarım senin kırmızılar gelmez canım
Bizim yumoşlar ayni çalışıo qaliba😂hep destek tam destek

Ya ben evleneli 9 ay oldu, bazi teyzeler çok konuşur ya gec kalmışsın diyo, kendi ablalarim daha hayatını yasa diyor. Hemen olup bizle büyümesi güzel olur diye düşünüyorum bende yaşım 27 siz ne derseniz erken mii @bitkin96 A Afratafrac @melisaa93 beyons beyons 🙄
bana göre senin yaşın için tam zamanı ben geciktim okul iş güç kariyer derken gec evlendim yaşım 36 oldu 1 yıldır olmuyor canım bence eger yaşı genc olan tabiki bi kac yıl sonra çocuk düsünsün ama cok ta uzatmamakta fayda var ben hemen olur diye düşünürken bak 1 yıl oldu hala bekliyorum bazen bizi neler bekliyor bilmiyoruz

Ahhh benim kuzum ahhh. Beni de doktor mahvetti. Boş gebelik diye. Sabırla beklemeliyiz 🙏 yine için rahat etsin git ama sürekli böyle düşünme biraz rahatla. O dediğin kalp atışı duyulan şeyden mi alsan acaba. Linki bulayım mı sana
Onlar bizim duygularımızdan anlamıyorlar ki üstüne sanki kolay yoldan doğuranlar hamile kalanlar gibi herkes aynı onlar için .keşke insan olsalar . Rabbim herkesi hayırlı bilgili doktorlar ile karşılaştiteisn yaa . dünde aynen böyle dua etmiştim 🤲🤲

Hem gelişiminide bilmek istiyorum ondan bir tek doktoruma gitmek istiyorum..başka yere gitsem saçma sapan konuşsanlar daha çok stres yapıcam diye kesinlikle gitmek istemiyorum.
Bende acile gitmeni önermem bi noktada kuzum acilsen gidersin tabi ama takipli doktoruna gitmelisin🌺

Evet tahmin ettiğim gibi ben elendim kızlar, kırmızılar geldi, şimdi ağusyos-eylül grubunda mı toplanıyoruz? Ben gideyim de önden kayıt yaptırayım. Kaç gündür de psikolojimi hazırladığım için destekleriniz sayesinde ağlamadım çok şükür 😍♥️ A Afratafrac .. C Conqueror123 umarım senin kırmızılar gelmez canım
Hangisine gidiyon ben de geleyim

Canım hiç klomen tecrüben yoksa kendi kendine alma derim. Kist yapma ihtimali var. İlk tecrübeni doktor kontrolünde yaşamanı öneririm kuzum. Benim üç klomen tecrübem olduğu için cesaret ediyorum ama yeni başlayanlara önermiyorum kesinlikle.
Ah ahh o kadar cok klomen kullandım ki 😪 sürekli klomen catlatma denedık en sonuncuda femeraya gecelım dedı doktor biz tüp bebege basladık. Klomenin içimi çok zor geliyor bana agızda acı tat bırakıyor bir de femerayı denemek istiyorum. Histeroskopi sonrası doktorla takip yaparım diye düşünüyorum

Yaa çoğu kişi böyle düşünüyor ama ben nasip olursa eğer biraz büyüğüne şahit olmak, onu keşfetmek isterim🥲 hemen ikinciyi, en azından 1 yaşına gelene kadar düşünmem galiba. Evet geç çocuk sahibi oluyoruz ama eğer nasip olmasa da derim ki bitane var sonuçta 😊
benim yaşım da var canım çocugum olursa kardeşsiz kalsın istemiyorum rabbim iki tane verse bana zaten yeter hatta olursa üçüncüyü bile isterim çok seviyorum cocukları 😍🙏

Şimdi 9+1.Benim öncedende çok fazla bulantım yoktu 8 haftadan sonra kesildi..ama ilk haftalar geceleri kalkıyordum çok küçük bulantıdan sonra kasıkta batmalar oluyordu şimdi o da yok ama onu magneziyum başladım kullanmaya ona bağlıyorum nedense.
Endişelerini çok iyi anlıyorum canım şu an içinin nasıl sıkıldığını da biliyorum ama inanki korktuğun gibi olmayacak . Hamilelikte herkesin belirtisi ve hatta hafta hafta belirtiler bile farklı oluyor . Benim mide bulantısından koku hassasiyetinden yerimden kalkacak halim olmuyordu duvarlar bile kokuyordu ama özellikle 3. Ay gibi belirtiler kendiliğinden kayboluyor . Herkes bir laf söylüyor özellikle medet umduğumuz doktorlar söyleyince doğal olarak kafana takıyorsun ama yarın göreceksin her şeyin yolunda olduğunu 🙏 çok stres yapıyorsan doktor kontrollerini daha sık yaptır için rahatlar. Hamile olan her kadın bu kaygıları yaşıyor . Şimdi arkana yaslan ve hamileliğin tadını çıkar 🥰

Şu anda tavsiye edebileceğim bir doktora gitmiyorum canım. İçime sinmedi henüz hiçbiri. En son gittiğim doktordan memnun gibiydim son muayeneden sonra vazgeçtim. Aslında ilgilendi muayeneyi benim istediğim şekilde yaptı ama klomen tedavisini eksik yaptı diye düşünüyorum. Ama ilk gebeliğimdeki doktorumu çok beğenmiştim tavsiye ederim.Dinçer Sümer Acıbademdeydi sonra Hüma’ya geçmişti hala orada mı bilmiyorum ☺️
Kayseri de özel Erciyes de bir doktorum vardı benim oda çok iyi bir doktor
Favoriledim kızlar teşekkür ederim

Ya ben evleneli 9 ay oldu, bazi teyzeler çok konuşur ya gec kalmışsın diyo, kendi ablalarim daha hayatını yasa diyor. Hemen olup bizle büyümesi güzel olur diye düşünüyorum bende yaşım 27 siz ne derseniz erken mii @bitkin96 A Afratafrac @melisaa93 beyons beyons 🙄
Kuzum ben 26 yaşında evlendim şimdi 30um. Yeni hamileyim. Millete ne bakıyorsun sen boşver

X