2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Onlar için konuşmak kolay tabi ama insan doktor oluyorda konuşmayı bilmiyor. Gerçekten kötüler yani

Çok ya
Bir de şimdi kimi duysam riskli olmasa bile doktoru 3 ay ilişki yasak diyor benim doktor yasaklamamıştı
Çokta anca oldu Ben kaybetmiştim bebeğimi acil sezaryene alındım sonrasında 40 gün kanama sürdü tam kırkıncı gün bitti bir hafta geçti regl oldum bir hafta daha Sonrasında da korona oldum psikolojik açıdan da sağlık açısından da toparlanmam 3 ay sürdü. Tekrar hamile kalabilmek için bir yerden başlamak lazım

Yok ben bu kadar hiç olmadım ufacık vardır bende.Daha sık gitmeye doktor izin vermiyor bana kalırsa tabi giderim.Sağol canım destek için

Çok sevindim yaaa

Sağlıkla gelsin inşallah

Sağol canım o senin kalbinin güzelliği
Allah isteyen, hakkıyla anne baba olabilecek herkese yaşatsın bu duyguyu.
Hepimizin farklı hakayeleri, kırılmışlıkları var. Ama yalnız başımıza kaldığımızda hepimizin gönlünden geçen tek istek bu. Tanımadan etmeden aynı yola baş koyunca insan kendini yakın hiseediyor.
Bazen en yakınımızdakilerin söylediğinden daha etkili oluyor burda yazılan bir söz. Birbirimizin adet günlerini takip ederdik yakın arkadaşlarla ama burda yumurta günlerini takip edip gün sayıyoruz. Negatif testlere beraber üzülüp pozitiflere beraber seviniyoruz.
Bir insan bişey için ne kadar emek harcarsa o şey o kadar kıymetli oluyor işte. Bizim evlatlarmızda bu yüzden çok kıymetli olacaklar.
Sen yine süslü olursun şu kafandaki soruları at bir inşallah kendine gelirsin. Hem emin ol hiçbir sorun çıkmayacak sen şimdiden içi pır pır eden bir anne olduğun için öyle hissediyorsun. Yarın bir gün okuldan iki dk geç kalsa senin yüreğin gene böyle pır pır edecek ne ettin o günlere çoook var deme zaman çok hızlı geçiyor. Sen tadını çıkart

Aynen çok doğru söyledin canım adetimizi yumurtlamanı birlikte karşılıyoruz resmen acılarımızı sevincimizi burda bölüşüyoruz..kimseye söylemediklerimizi burda açık konuşuyoruz destek oluyoruz bir birimize ben burda çok şey öyrendim mesela.Ne testler ben atdım burayaneqatif testlerimi oynama yapıb pozitif olsun diye uğraşıyordumsonrada kızlar hamilesin diye tebrik mesajları alıyordumKürtaja girmeden önce bile bura korkarak yazıyordum acaba nasıl olucak diye.Doğuma gitmeden öncede bir birimize yazmak nasip etsin Allah bizlereZaman evet çok hızlı geciyor

Kızlar ovulasyon testini kaç gibi yapmak lazım saat farkeder mi? Strese sokuyor diye yapmak istemiyordum ama çoklu almıştım elimdekileri de kullanayım diyorum

Yok ben bu kadar hiç olmadım ufacık vardır bende.Daha sık gitmeye doktor izin vermiyor bana kalırsa tabi giderim.Sağol canım destek için
tatlım sen bu omaga q10 ve impryl ne zaman bıraktın benim yumurtlama oldu bırayımmı yoksa devammı edeyim içmeye

Merhaba kizlar, ufak bir işleme gireceğim onun icin bthcg istedi doktor. Yumurtlamamin 7. Günü ve 1.20 cıktı sizce ümidimi kesmelimiyim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…