2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Uzman olmak şart diğil insan olmak önemli malesef insanlık ölmüş bazı doktorlarda..önünde bitmiş haldeydim o zaman o kadar ağlıyordumki çaresiz haldeydim ona bakmayarak dediki hamile kalsan bile kucağına alamazsın.Gidicem aynen.Haber edicem

Bu gün gidemem eşim geç gelicek işten yarına istiyorum gitmek..onunla gitmek istiyorum.Aslında düşünmeyecektim belirtiler bıçak gibi kesildi resmen..kasıklarda batmalar vardır o da yok oldu magneziyum başladım kullanmaya acaba ondanmı diyorum.

Ahhh benim kuzum ahhh. Beni de doktor mahvetti. Boş gebelik diye. Sabırla beklemeliyiz yine için rahat etsin git ama sürekli böyle düşünme biraz rahatla. O dediğin kalp atışı duyulan şeyden mi alsan acaba. Linki bulayım mı sana

bende de öyle olmuştu canım bir sabah uyandım bulantı fln kalmamış kesilmiş. sonra normal ben olarak devam ettim hiç hamile değil gibi. hatta bende acaba bir şey mi oldu hiç bir hissim yok diyodum kontrol günü baktım ki her şey yolunda Niqu

Yok kuzum eşim diyor saçma sapan konuşma zararlı çocuğa diyor annemle birleşiyorlar ikiside aynı fikirde.Yarın her şey güzelse rahatlıcam kesin.

Belki sende daha ön haftalardadı canım..aslında çok duydum öyle olanlar çok var ama işte görmeliyim görmesem günüm geçmiyor eşim zaten beni anlamıyor gülüyor..diyor bebiş dinleniyor orda beni anlayan yokki.

Çok şükür Rabbime sağlıcakla gelsin kuzum

Ya ben sana kıyamam sen daha bebeği kucağına almadan anneliği hissedip yaşıyorsun resmen. Rabbim bu güzel duygularinin karşılığını verecektir inşallah

canım sen niye durup durup kötü düşünüyorsun sil o doktoru kafandan cok şükür kese gördün kalp atışı duydun bundan sonra sadece dua et iyi şeyler düşün çocugunu kucagına alacagın günleri hayal et herkesin belirtileri farklı olur canım belirtilere takılma kendini yi hissedeceksen git tabi doktora ama artık evham yapma kendine bebegine stres yaratıyorsun rahat ol biraz keyfini çıkar hamileliğin

yarına kadar dua dinle kalbini ferahlatmaya çalış canım. eşin geç bile gelse hiç duramıyorsan acile gidin orada baksınlar canım sen zaten kalp atışı duymak istiyorsun dimi

Stres yapma belirti dediğin çok önemli bir şey değil ben o kadar rahat bir hamilelik geçirdim ki hiçbir şeyim yoktu yani bebek kıpırdayana kadar. Kıpırdadıktan sonra da olmadı 9 ay fosur fosur uyudum diğer kızlar pek uyuyamıyordu mesela, ne bulantı ne iğrenme ne kusma
Ben de o zamanlar bu belirti işini kafama takıyordum, bebeğim yarım gün kıpırdamasa koşa koşa kalbini dinlemeye gidiyordum.
Annelik=kaygı. Hiç bitmeyecek bir kaygı…

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…