2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

canım sen niye durup durup kötü düşünüyorsun sil o doktoru kafandan cok şükür kese gördün kalp atışı duydun bundan sonra sadece dua et iyi şeyler düşün çocugunu kucagına alacagın günleri hayal et herkesin belirtileri farklı olur canım belirtilere takılma kendini yi hissedeceksen git tabi doktora ama artık evham yapma kendine bebegine stres yaratıyorsun rahat ol biraz keyfini çıkar hamileliğin 😍🙏
Silemiyorum kesin silemiyorum bu cocuğumu kucağıma alsam İn şa Allah ikinciyi Allah nasip etse böyle olmucam korkuyu atlatıcam..hatda hiç betayı bile takip etmicem o kadar rahat olucamki anlıcamki gitdiğim doktor salak salak konuşmuş.Bana yarın olmaz artık

Kızlar Bat larınız yaklaştı sizde durumlar ne alemde 🥰 Erken regl olan oldu mu? Hamilelik belirtileri yaşayan ya da test yapacak var mı? 🥰

@Seker kiz candy1 @aynurland @hamileyimmmm @Nurrkaya Basakbasak1 Basakbasak1 @nesomu @monimoni
Ben hala belirti yaşıyorum sağ kasığımda ara ara batma oluyor göğüslerimde de böyle rahatsız etmeyecek sızı var koyulaşmada var dünden beride beyaz akıntım var.. dün akşam ve sabahta bel ağrım vardı valla ne olucam bende bilmiyorum regl ise olmamasına bakıyorum tatildeyim çünkü😀 bugün 7 gün görünüyor regliye yarın erken gebelik yapsam mı diyorum ne dersiniz kızlar ?

yarına kadar dua dinle kalbini ferahlatmaya çalış canım. eşin geç bile gelse hiç duramıyorsan acile gidin orada baksınlar canım sen zaten kalp atışı duymak istiyorsun dimi
Hem gelişiminide bilmek istiyorum ondan bir tek doktoruma gitmek istiyorum..başka yere gitsem saçma sapan konuşsanlar daha çok stres yapıcam diye kesinlikle gitmek istemiyorum.

Kızlar kalp atışını duyduk 😍❤️ gayet güzel kese dedi boyutu da güzel dedi. 6+5 günlükmüş minnoşum ❤️❤️ Allah ım şu topicteki tüm kozlarıma nasip et 🙏 isteyen kimsenin kucağını boş bırakma 🙏🙏 hepimiz sağlıklı sıhhatli kavuşalım yavruşlarımıza ❤️❤️ A Afratafrac fnd_50 fnd_50 @Perlitik @TASUU Tikabasa Tikabasa @Psikolog2426 Niqu Niqu edahandro edahandro @melisaa93 Papatyamaviss Papatyamaviss golden-snitch golden-snitch etiketlemeyi unuttuğum diğer kızlarım 😍❤️
Yaaa çok sevindim canım benimm😍 bak endişelenecek hiçbir şey yokmuş minnoşun seninle annesi 🥰 sağlıkla kucağınıza alın inşallah 🙏

Ben hala belirti yaşıyorum sağ kasığımda ara ara batma oluyor göğüslerimde de böyle rahatsız etmeyecek sızı var koyulaşmada var dünden beride beyaz akıntım var.. dün akşam ve sabahta bel ağrım vardı valla ne olucam bende bilmiyorum regl ise olmamasına bakıyorum tatildeyim çünkü😀 bugün 7 gün görünüyor regliye yarın erken gebelik yapsam mı diyorum ne dersiniz kızlar ?
Bence yarın çıkmayabilir canım. Sen sabret en az 2 gün daha bekle.

Stres yapma belirti dediğin çok önemli bir şey değil ben o kadar rahat bir hamilelik geçirdim ki hiçbir şeyim yoktu yani bebek kıpırdayana kadar. Kıpırdadıktan sonra da olmadı 9 ay fosur fosur uyudum diğer kızlar pek uyuyamıyordu mesela, ne bulantı ne iğrenme ne kusma 😅
Ben de o zamanlar bu belirti işini kafama takıyordum, bebeğim yarım gün kıpırdamasa koşa koşa kalbini dinlemeye gidiyordum.
Annelik=kaygı. Hiç bitmeyecek bir kaygı…
Yaaa ne güzel canım.İşte bende bu haldeyim aynı bana kalırsa doktorun kapısında yatarım..kendime diyorum nasıl yani ne kadar şanslıyımki belirtim kesildi ya ben çok fazla dua ettimki rahat hamilelik bana nasip etsin Allah..annem çok kötü gecirdiği için korkuyordum hep dua ederdim Allah'a bana rahat hamilelik nasip et Allahım

Yok kuzum eşim diyor saçma sapan konuşma zararlı çocuğa diyor annemle birleşiyorlar ikiside aynı fikirde.Yarın her şey güzelse rahatlıcam kesin.
Tamam kuzum o zaman
Çok şükür Rabbime 🙏 🥰🥰 sağlıcakla gelsin kuzum 🙏
amin kuzum inşallah 🙏❤️
tweeetyyy tweeetyyy bizim gruptan başka kimler hamile kaldı
Kuzum ben aylardır bakmıyordum buraya kendimi topladım tedaviye başlayacaktım regl olmayı beklerken döndüm buraya. Regl olmadım çok şükür 🙏 😍❤️ o yüzden hiç takip etmedim ama Niqu Niqu ve Tikabasa Tikabasa hamileydi ben döndüğümde gördüğüm ❤️😍

Kızlar Bat larınız yaklaştı sizde durumlar ne alemde 🥰 Erken regl olan oldu mu? Hamilelik belirtileri yaşayan ya da test yapacak var mı? 🥰

@Seker kiz candy1 @aynurland @hamileyimmmm @Nurrkaya Basakbasak1 Basakbasak1 @nesomu @monimoni
Ben hala belirti yaşıyorum sağ kasığımda ara ara batma oluyor göğüslerimde de böyle rahatsız etmeyecek sızı var koyulaşmada var dünden beride beyaz akıntım var.. dün akşam ve sabahta bel ağrım vardı valla ne olucam bende bilmiyorum regl ise olmamasına bakıyorum tatildeyim çünkü😀 bugün 7 gün görünüyor regliye yarın erken gebelik yapsam mı diyorum ne dersiniz kızlar
Bence yarın çıkmayabilir canım. Sen sabret en az 2 gün daha bekle.
Ay sabretmek çok zormuş 😀 benim çok umudum yok açıkcası olursa 2 ilişkide olmuş olacak bi de kasıklarımda ağrı böyle adet öncesi sızı gibi değil tuhaf birşey o genele yaygın bir ağrı oluyor bu tek taraflı sağ ayağımıda çekiyor biraz böyle bi de kabızlık var bu da belirti mi

Ben hala belirti yaşıyorum sağ kasığımda ara ara batma oluyor göğüslerimde de böyle rahatsız etmeyecek sızı var koyulaşmada var dünden beride beyaz akıntım var.. dün akşam ve sabahta bel ağrım vardı valla ne olucam bende bilmiyorum regl ise olmamasına bakıyorum tatildeyim çünkü😀 bugün 7 gün görünüyor regliye yarın erken gebelik yapsam mı diyorum ne dersiniz kızlar

Ay sabretmek çok zormuş 😀 benim çok umudum yok açıkcası olursa 2 ilişkide olmuş olacak bi de kasıklarımda ağrı böyle adet öncesi sızı gibi değil tuhaf birşey o genele yaygın bir ağrı oluyor bu tek taraflı sağ ayağımıda çekiyor biraz böyle bi de kabızlık var bu da belirti mi
İnşallah bebiş belirtileridir canım 🙏

Aslında ne güzel tatildeymişsin. BEn olsam bebiş düşünmezdim tatilde.Deniz kum güneş ohh mis. 🥰

Yaaa ne güzel canım.İşte bende bu haldeyim aynı bana kalırsa doktorun kapısında yatarım..kendime diyorum nasıl yani ne kadar şanslıyımki belirtim kesildi ya ben çok fazla dua ettimki rahat hamilelik bana nasip etsin Allah..annem çok kötü gecirdiği için korkuyordum hep dua ederdim Allah'a bana rahat hamilelik nasip et Allahım
İşte o rahatlığı yaşıyorsun şu an🤩 Büyük nimet, yarın bebeğini iyi gördükten sonra şükret ve rahatlığını herkese anlatma nazar olur doğurunca anlatırsın 😁😁

İnşallah bebiş belirtileridir canım 🙏

Aslında ne güzel tatildeymişsin. BEn olsam bebiş düşünmezdim tatilde.Deniz kum güneş ohh mis. 🥰
Bende düşünmemeye çalışıyorum ağrı girince aklıma geliyor 😅 ama siz ne yazıştınız onuda takip ediyorum aklım sizde yani😍 darısı başına olsun canım benim gerçekten herşeyden arınmam için güzel fırsat bebiş olmazsada canımız sağolsun rabbim hepimize doğru zamanda nasip etsin🥰

Bakalım kaç yumoşun olacak canım. Çok heyecanlı oluyor klomen kullanmak 😍
Valla çok heyecanlıyım oğlum bu sürecin başından beri hep anne iki tane bebek gelecek biri kız biri erkek diyip duruyor sürekli herkese de öyle diyor 😅😅😅 oğlum 5 yaşında bu arada. Çocukların kalbi temiz olur ben de acaba olur mu ikiz ki diyorum beni en çok oğlum inandırıyor 🥰♥️ ben de çok merak ediyorum bu aynı ay olur inşallah yaaaaa hayırlısı ile🤲🏻

Valla çok heyecanlıyım oğlum bu sürecin başından beri hep anne iki tane bebek gelecek biri kız biri erkek diyip duruyor sürekli herkese de öyle diyor 😅😅😅 oğlum 5 yaşında bu arada. Çocukların kalbi temiz olur ben de acaba olur mu ikiz ki diyorum beni en çok oğlum inandırıyor 🥰♥️ ben de çok merak ediyorum bu aynı ay olur inşallah yaaaaa hayırlısı ile🤲🏻
Ayyy dua niyetine geçsin inşallah ❤️😍 oğlunun adı ne kuzum

Klomen kullanırken çok forum gezmiştim ve klomenden ikiz olan çok okudum canım. Hatta sokakta ikiz gördüğümde eskiden tüp bebek sanardım, artık bunlar klomen ikizleri demeye başladım. İnşallah Allah nasip ederse ikizlerin olur tabi kuzum. Klomen buna vesile olacaktır inşallah 😍

X