2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
benim hamileliğimin başlangıcında 4 küsürlerde çıktığı için doktorum dahiliyeye yönlendirdi, dahiliye torid ilacı verdi ve her sabah düzenli kullandım bir ayn sonra gittiğimde 2 küsürlere düşmüştü falat doktorum daha da düşürmemiz gerekiyor dedi hamilelikte istenilen aralık 1-1,5 arasıymış, tabi troitin ne gibi bir zararı olur sormadım ilaç kullanamın iyi bir şey olduğunu söylediğini için dozunu ikinci ayda artırarak devam ettirdi, şu an 10 haftalığız ama halen kullanıyorum tekrsr gittiğimde baktırmayı düşünüyorum

Aa ben yine topaç gibiydim erkekti ilki tabi ben genel olarak yusyuvarlak olmuştum ama gobegim de baya yuvarlakti top gibi

Yok canım hiç ona takılma. Vücuda göre şekil alıyor. Benim kızım var göbeğim basket topu yutmuş gibiydi. Hatta kaynanam doğana kadar erkek olacak umuduyla bekledi

Ya onunla mı alâkalı bilmiyorum ama gebeligimin 6. Haftasında 2 tane trabzon hurması yedim sabahına kanamam oldu sonra 7. Haftası yedim 2 3 saat sonra kanamam oldu acaba hurmadan kaynaklı mı rahimde kanama alanı var hâlâ o günden sonra yemedim hurmada başka kanamam olmadı çok şükür bilemedim şimdi alâkası varmı yok mu

Aa ben yine topaç gibiydim erkekti ilki tabi ben genel olarak yusyuvarlak olmuştum ama gobegim de baya yuvarlakti top gibi

Yok canım hiç ona takılma. Vücuda göre şekil alıyor. Benim kızım var göbeğim basket topu yutmuş gibiydi. Hatta kaynanam doğana kadar erkek olacak umuduyla bekledi

Hadi yaa, demek ki bi geçerliliği yok bakalım bizim göbek nasıl olacak

Canım gebelikte bazı değerlerde değişiklik olabiliyor. Düşük olanlar vitamin eksikliğinden muhtemelen. T3 yüksek TSH düşükse genelde hipertiroit oluyor dahiliyeye göster sonucunu bence. Doktor en iyiy şekilde yönlendirir biz burda ne desek boş.

2 hurmadan kanamamı olur canım :))

Günaydın canlar , bugün kontrolü olan var mı keyifler nasıl

Valla eşim en çok da ilişki durumumuz sekteye uğrayacak diye istemiyordu 3. Yü. Ama baktı ki bir şekilde yolunu bulduk artık sukrediyor

Günaydın hamişler ♥ sağlıklı musmutlu bir güne doğum günümü kutlayacak pek arkadaşım yok ama sizler varsınız doğum günüm kutlu olsun
İyi ki doğdun kuzum nice mutlu yıllara gobisindeki minnosunla inşallah

teşekkür ederim

Valla benim bebek sağımda halam var bi tane 6 tane kızı olmuş hepsinde sağndaymış benimde öyle herhalde

Merhaba kızlar az önce kardeşimle yaşadığım sorunlardan ötürü bir ağlama krizi geçirdim şimdi de çok korktum bebeğime bişi olursa diye karnım seğirdi kasıldı çünkü sizce sorun olur mu?

Ben de geçen gün çok ağladım ama söz verdim bebeğim için kimse için üzülmicem ♥ sen de öyle yap

Canım annelerr biz geldik sabah doktora gittik cok şükür her sey yolunda. 7 haftalikken 2 gün geriden geliyordu ama 11+1 de gittik bugun, 11+5 cikti geriden gelen annelere moral olsun diye yazmak istedim ense kalinligi icin de 1mm dedi doktor. Sıkıntı yokmus. Ama bebegim hep uyudu, uyandiramadik cikolata yedim, visne suyu ictim öncesinde halbuki, defalarca öksürdüm uyansin diye, doktor kasigimi sarsti falan ama nafile. Uyandiramadan bitti muayene doktor cinsiyet söylemek icin erken dedi ama ben bu kadar net bi bacak arasi fotografi hic görmedim, buraya da attım alttan fotosunu degisecegini sanmıyorum hepimiz saglikla alalim bebeklerimizi kucagimiza insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…