2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Hiç üzülme ilk 3 ay bebek annenin depolarından besleniyor bulantıların geçicek zaten o zaman beslenmene dikkat edersin

13 haftada bu kadar belli oluyo mu yaa bu göbeği içine çekmiş haliyle mi bu kadar büyük? Benim o kadar şişkinlik sorunum var ki 9 haftada göbeğim bundan büyük
Valla iç göbek dış göbek genişliğimi neler varmış hiç bilmiyorum kendi göbeğimde vardı ama bu kadar değildi bu baya bebiş göbişi gidiyor eşim dalga geçiyo yuvarlanıcaksın son aylarda diye

Maşallah fit bir anne adayı daha, benim göbek anormal büyüyünce ki normalde de zayıf ama göbekli değişik bir anatomim vardır kesin dedim 4-5 kilo aldım ama 1.5 kilo almışım ama benim göbek yemek yiyince sanki 7 aylık

Benimki de çıkar umarım hemenn, göbeğimi içime çekmek istemiyorum artık nasılsa bebek var diye rahat rahat salarım göbeği

Günaydın hamişler ♥ sağlıklı musmutlu bir güne doğum günümü kutlayacak pek arkadaşım yok ama sizler varsınız doğum günüm kutlu olsun
Doğum günün kutlu olsun canimnice mutlu sağlıklı yılların olsun,bebisinle beraber

Maşallah canım ne güzel göbüşlü göbüşlü gezersin,benim göbeğim çıkmadı ki hic bulantı kusmalarim olmadı,cok iştahlı değil ama herşey yiyorum,12+1olduk hala bekliyorum

Senin de şimdiden doğum günün kutlu olsun canım
Çok teşekkürlerr
Yaa ne fit sorma gitsin evet ya o şişkinlik çok oluyormuş sağlıklı olsunlarda biz şişelim olsun
Maşallah canım ne güzel göbüşlü göbüşlü gezersin,benim göbeğim çıkmadı ki hic bulantı kusmalarim olmadı,cok iştahlı değil ama herşey yiyorum,12+1olduk hala bekliyorum
Ay ne güzel maşallahh ince hamişlerden olcaksın demekki ne güzel yalnız göbişle

Erkek göbeği kız göbeği gerçekten farklı mı oluyor kızlar? Dün duydum ilk kez, yuvarlak olunca kız sivri erkek diyolar. Bi tane instagram gönderisine denk geldim. İlki erkek diğer ikisi kız, gerçekten erkek daha sivri gibi.

Eklentiler

• A2167198-4164-4436-84D5-E39E1B009946.jpeg
    103,7 KB · Görüntüleme: 80
Teşekkür ederim arkadaşim
Doğum gününüz kutlu olsun sağlık dolu yaşların olsun...
Herkese gunaydinn dün günler sonra ilkkez sorunsuz bir şekilde yemek yedim Allah'ım ne büyük nimet.
Sabah yine istifra ettim ama bugün de kahvaltı yaptım veee yine lhaftalar sonra cayyy ictimmmmm. Ağladım sevinçten. Alahim sana sukurler olsun.
Kızlar göbek konusu açılmış benim göbeğim zaten hep vardı o yüzden 6 7 aylık hatta bence doguma kadar da belli olmaz hamileliğim sadece yumuşaktı bu kez içince minnosum olacağı için sert duurur. Oyy anası kurbannnnn olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…