2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
gogus agrisi ve siziltisi yanlis hatirlamiyorsam 8. haftadan sonra bende kayboldu. dokunamiyodum hicv. simdi sadece doluluk hissinin ağırlığı var hassasiyet bitti son 1 aydir

Son düzenleme:
ya benim de bakteri çıktı kültür temiz diye 2 doktor da ilaç sonuçları bol su iç diyolar zaten içiyorum
benimde değerlendirmem 30larda cikti referansa gore biraz yuksek canim. benimde ne agri seni hic yoktu. sadece sarı akinti rahatsiz çalışıyor. doktorum toz ilaci verdi enfksiyon için. akinti icinde fitil verdi ama fitili kullancagim sanirm hic hayatta kalma kullanmadm simdi hamileykende fitille ugrasmiyim dedim. toz ilac keser insallah hamileligi bide bol su tuhaf ihmal ettim suyu....

Kizlar gunaydin forumda bi gariplik mi var yazdigim mesjlarin icerigindeki kelimeler degistiriliyor benim yazmadigim kelime cikiyor neler oluyor ya maviyode sevmedm zaten. bidaha dönüp yazmadigim kelimeyi siliyorum duzenleyip
Dün gece ve sabah erken saatlerde girilmiyordu hata veriyordu rengi falan da değişti sanırım düzenleme falan yapıyorlar

Sanırım öyle yapacağım teşekkür ederim

maaşallah kızlar herkesin karınları yavaştan büyümeye başlamış maalesef ben bu süreçte 5 kilo verdim, 57 den 52 ye kadar düştüm. Daha 10. Haftayız artık kilo vermemem lazım ama bulantıdan yiyemiyorum. Sabahları bi kuru tost o kadar su bile içemiyorum. Bebeğim beslenemiyor diye vicdan yapmaya başladım. Bu hamilelik beni psikolojik açıdan da çökertti. Eşimden bile nefret ettim. Her açıdan çöktüm diyebilirim bu hafta bi tık daha iyi gibiyim inşallah geçer bu zor günler. Bir gün kocaman bi karnım olur ve mutlu günlerim olur

Bende öyleydim canım ki 1.5 aydır hala su içemiyorum. Eşim yanıma otursun bile istemiyordum 1 haftada 4 kilo vermiştim. Ama ufak ufak yemeye başlayınca hepsi geçiyor azıcık daha dayan

13 haftada bu kadar belli oluyo mu yaa bu göbeği içine çekmiş haliyle mi bu kadar büyük? Benim o kadar şişkinlik sorunum var ki 9 haftada göbeğim bundan büyük

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…