2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Kızlar tüm renkler için kullanıp memnun kaldığınız leke çıkarıcı var mı bende baby me var ama tek beyazlarda kullanıyorum diğer renkleri solduruyor

Kızlar tüm renkler için kullanıp memnun kaldığınız leke çıkarıcı var mı bende baby me var ama tek beyazlarda kullanıyorum diğer renkleri solduruyor
vallaha normal ilac kullanıyorum sabunla çok özel kıyafetlerini önden yıkıyorum makineye de biraz bulaşık ilacı damlatiyom canım hususî bir ilac almıyorum özel kıyafetlerde ugrasıyorum sadece gün deliklerde yika giysin aninda yine lekeli oluyo

Artık lekelerle barıştık cnm biz onlarla yaşamıyı öğrendik 😂
Öyle oluyor artık sevdiğim kıyafetleri hep lekeli 😂
vallaha normal ilac kullanıyorum sabunla çok özel kıyafetlerini önden yıkıyorum makineye de biraz bulaşık ilacı damlatiyom canım hususî bir ilac almıyorum özel kıyafetlerde ugrasıyorum sadece gün deliklerde yika giysin aninda yine lekeli oluyo
bende özeller için özeniyorum babaanneye gittik mi her yer lekeli geliyoruz babaanne kıyafeti ve özel kıyafet olarak ayrılıyoruz 😂

Öyle oluyor artık sevdiğim kıyafetleri hep lekeli 😂

bende özeller için özeniyorum babaanneye gittik mi her yer lekeli geliyoruz babaanne kıyafeti ve özel kıyafet olarak ayrılıyoruz 😂
🤣 lekeli götür bakalım lekeli gelcekmi ozellikle batmasın dedikçe hep mutlaka batıriyorlar 🤣

İnstagramda bebeğim kahvaltıda ne yedi, 1 günde ne yedi videoları yine sinirimi zıplatmaya başladı 😃 ver tarifini geç kardeşim, çocuğun tabağını gösterme, yiyen var yemeyen var 😅😅

X