2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Ay masallah erkek geliyor Darısı basımıza bizde hemencik öğrenelim cinsiyetleri

Haklısın canım ne biliyim kaç zamandır içimde tutuyodum annemle konuşunca birden sinirim boşaldı sanırım. Ben de söz veriyorum kimse üçin bir daha üzmicem bebişimi

Yaa maşallah sübhanallah erkeğe çok benziyor kordonda olabilir diye doktor emin değildir Rabbim hayırlısını nasip etsin inşallah ❤❤❤

yaaaa fotoğrafa baaakkk Maşallahhh!!

Kızım karında enlemesine duruyordu o yüzden yayvandı karnım, oğlum baş aşağı duruyordu o yüzden sivriydi

Üzülme herşeyde bir hayır vardır canım Rabbim inşallah sanada gönlünün meyvesini verir❤

Teşekkür ederim cevaplarınız için önce bir dahiliyeye görünüp sonra kendi doktoruma görüneceğim.

Allah sabır versin bir daha yaşatmasın inşallah canım çok üzüldüm

Yaa bugün öğrenecegimizi hic düşünmemiştim ben aşırı sürpriz oldu erkek diye erken belli etti kendini bizim kerata
Biz dr 2 şubattta 10+4 te gidicez acaba hareketlerini görebilir miyiz bu haftalarda başlıyor sanırım :)

Rabbim böyle kararlamış geçiştiriyorsa güzelleştiriyor demek ki. Allah sana hayırlı güzel evlatlar nasip etsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…