2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Eki Görüntüle 3196465 Eki Görüntüle 3196466
Canım annelerr biz geldik🥰 sabah doktora gittik cok şükür her sey yolunda. 7 haftalikken 2 gün geriden geliyordu ama 11+1 de gittik bugun, 11+5 cikti😊 geriden gelen annelere moral olsun diye yazmak istedim😍 ense kalinligi icin de 1mm dedi doktor. Sıkıntı yokmus. Ama bebegim hep uyudu, uyandiramadik🙈 cikolata yedim, visne suyu ictim öncesinde halbuki, defalarca öksürdüm uyansin diye, doktor kasigimi sarsti falan ama nafile. Uyandiramadan bitti muayene🙈 doktor cinsiyet söylemek icin erken dedi ama ben bu kadar net bi bacak arasi fotografi hic görmedim, buraya da attım alttan fotosunu🙈🥹🥹 degisecegini sanmıyorum🥹 hepimiz saglikla alalim bebeklerimizi kucagimiza insallah🥰
Ay masallah erkek geliyor 🧿🙏🏻 Darısı basımıza bizde hemencik öğrenelim cinsiyetleri 🥰

Haklısın canım ne biliyim kaç zamandır içimde tutuyodum annemle konuşunca birden sinirim boşaldı sanırım. Ben de söz veriyorum kimse üçin bir daha üzmicem bebişimi 🥲🙏🏻

Canım annelerr biz geldik🥰 sabah doktora gittik cok şükür her sey yolunda. 7 haftalikken 2 gün geriden geliyordu ama 11+1 de gittik bugun, 11+5 cikti😊 geriden gelen annelere moral olsun diye yazmak istedim😍 ense kalinligi icin de 1mm dedi doktor. Sıkıntı yokmus. Ama bebegim hep uyudu, uyandiramadik🙈 cikolata yedim, visne suyu ictim öncesinde halbuki, defalarca öksürdüm uyansin diye, doktor kasigimi sarsti falan ama nafile. Uyandiramadan bitti muayene🙈 doktor cinsiyet söylemek icin erken dedi ama ben bu kadar net bi bacak arasi fotografi hic görmedim, buraya da attım alttan fotosunu🙈🥹🥹 degisecegini sanmıyorum🥹 hepimiz saglikla alalim bebeklerimizi kucagimiza insallah🥰
Yaa maşallah sübhanallah 🥰 erkeğe çok benziyor kordonda olabilir diye doktor emin değildir Rabbim hayırlısını nasip etsin inşallah ❤❤❤

yaaaa fotoğrafa baaakkk :KK70::KK70: Maşallahhh!!

IMG_20230124_132538.jpg
kesesi küçüktü kalbi durmuş pazar günü tüp bebek 3.denememdi yarın alacaklar çok üzgünüm inşallah siz sağlıkla kavuşursunuz bana çok dua ettiniz o zaman yine edin kalbim ferahlasin nefes alamıyorum

Erkek göbeği kız göbeği gerçekten farklı mı oluyor kızlar? Dün duydum ilk kez, yuvarlak olunca kız sivri erkek diyolar. Bi tane instagram gönderisine denk geldim. İlki erkek diğer ikisi kız, gerçekten erkek daha sivri gibi.
Kızım karında enlemesine duruyordu o yüzden yayvandı karnım, oğlum baş aşağı duruyordu o yüzden sivriydi

Eki Görüntüle 3196496 kesesi küçüktü kalbi durmuş pazar günü tüp bebek 3.denememdi yarın alacaklar çok üzgünüm inşallah siz sağlıkla kavuşursunuz bana çok dua ettiniz o zaman yine edin kalbim ferahlasin nefes alamıyorum
Üzülme herşeyde bir hayır vardır canım Rabbim inşallah sanada gönlünün meyvesini verir❤

benim hamileliğimin başlangıcında 4 küsürlerde çıktığı için doktorum dahiliyeye yönlendirdi, dahiliye torid ilacı verdi ve her sabah düzenli kullandım bir ayn sonra gittiğimde 2 küsürlere düşmüştü falat doktorum daha da düşürmemiz gerekiyor dedi hamilelikte istenilen aralık 1-1,5 arasıymış, tabi troitin ne gibi bir zararı olur sormadım ilaç kullanamın iyi bir şey olduğunu söylediğini için dozunu ikinci ayda artırarak devam ettirdi, şu an 10 haftalığız ama halen kullanıyorum tekrsr gittiğimde baktırmayı düşünüyorum

Canım gebelikte bazı değerlerde değişiklik olabiliyor. Düşük olanlar vitamin eksikliğinden muhtemelen. T3 yüksek TSH düşükse genelde hipertiroit oluyor dahiliyeye göster sonucunu bence. Doktor en iyiy şekilde yönlendirir biz burda ne desek boş.
Teşekkür ederim cevaplarınız için 🌸 önce bir dahiliyeye görünüp sonra kendi doktoruma görüneceğim.

Eki Görüntüle 3196496 kesesi küçüktü kalbi durmuş pazar günü tüp bebek 3.denememdi yarın alacaklar çok üzgünüm inşallah siz sağlıkla kavuşursunuz bana çok dua ettiniz o zaman yine edin kalbim ferahlasin nefes alamıyorum
Allah sabır versin bir daha yaşatmasın inşallah canım çok üzüldüm 😔🙏🏻

Rabbim böyle kararlamış geçiştiriyorsa güzelleştiriyor demek ki. Allah sana hayırlı güzel evlatlar nasip etsin.

X