2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
göğüs ağrısı fena dokunamıyorum

Merhabalar hanımlar 8+6yım.Dün Polonya’dan İstanbul’a ziyarete geldim. 1hafta önce ilişki sonrası yoğun bir kanama geçirdim ama çok şükür sıkıntı olmadı. Doktorum TR’de doktora görün jinekolojik chekup ve şeker testi yaptır dedi. Kan Şekeri değerim sınırda çıktı İstanbul Silivri taraflarında önerebileceginiz doktor var mı?

Bir ara spor sütyeni giymeden yatamıyordum acısından, döndükçe göğüslerim çok acıtıyordu canımı. Hatta iki kez sütyenin içine poşetle buz koyup öyle rahatlamıştım. Şimdi o kadar şiddetli ağrım olmuyor.

Ohh duymak istediğim cevap teşekkür ediyorum sürekli göğüslerime dokunup acıyıp acimadigini teyid ediyorum okudum da agrinin azalabileceğini ama sizlerden de duymak iyi geldi teşekkür ederim tekrar

Bir sonraki kontrolüne kadar bence yapma riske atma derim bıdaki gittiğinde sorarsın tekrar eğer risk kalmışsa kendisi zaten ilişkinin serbest olduğunu söyler inşallah riskin geçmiştir

Normal canım belirli bir sure sonra hassasiyetide normala dönüyor vicüt hamileliğe alışıyor ve normale dönmeye başlıyor

Canım tuvalet durumunu ona göre ayarlamaya çalış. Çişini yaptıktan sonra almaya bak hep. En az birkaç saat yapmıyorum ben fitilden sonra

Canım uyumadan önce yaparsan daha iyi olur ben öyle yapıyorum . Benım başladıktan 2-3 gün sonra geçti bende lutinus fitil kullanıyorum sana yan etki yaptı mı

Kızlar yazılanları hızlıca okudum, maşallah herkesin libido tavan yapmış sanki bir bende sanırım isteksizlik var sanırım
Bugün ilk defa tartıldım bu arada normalde 53 kilo idim, 54.5 olmuşum ama sanki tüm kilo göbekte gibi hele yemek sonrası fena feci oluyorum (biraz dar kazak falan giysem herkes zaten kesin hamile der de en az 5 aylık falan dşye de düşünürler o şekil durumdayım)

Hafif adet olacakmışım gibi sızı yapıyor ama onun yan etkisi mi bilmiyorum
Bence ondan değil ben ilk hamileligimin basindan doguma kadar kulandim doktoruna söyle belki idrar yolu enfeksiyonu olabilir kahverengi akinti da devam ettigi icin akıntıdan anlayamıyorsundur
Uyuyacağın zaman idrarını yap fitili öyle koy ama yarım bi saat sonra wc gitsen bile sorun yok o zaten rahime gitmiş oluyor

Ne disari yemeği ne de ev yemegi hic birini yiyemiyorum maalesef

Kizlar sari akintimin artmasi nedeniyle idrar ve kultur testi vermistim. kültür temiz cikti. Enfeksiyon cikti. doktorumda Üromisin Saşe diye toz ilac, bide Mixovül fitil vermis. Bu ilaclari kullanan var mi hic aranizda
ya benim de bakteri çıktı kültür temiz diye 2 doktor da ilaç vermedi bol su iç diyolar zaten içiyorum

3 aydır yaşıyorum, bazen azalıyo diyorum ki acaba bir sorun mu var sonra aynı ağrı geri geliyo :) bir de 3 4 gündir yürüyüş yaparken kramp giriyordu bugün doktoruma yazdım bu haftalarda normal şeyler kanama vs. ciddi bir şey olmadıkça endişelenme dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…