2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Eğer bu benim karnımdaki sıpa 5 dk duruyorsa ben neyim Videoya çekicem zaten eminim orda da kıpır kıpır olacak. Hep bana diğer gebeliklerden farklı noldu diye soruyorlar. Kokulara aşırı hassasım. Çok erken hissettim ve aşırı hareketli. Bir de öğrenmeden önce yüzüm al al yanmıştı... Bakalım doğan nasıl bir şey olacak...
Öyle oluyor yha sağlıklı olduğunu duymak görmek insani daha bi mutlu ediyor birde hareketlenmelerde başladı kıpır kıpır di masallah.

Ben pek yaşamadım canım Türk kahvesi içerdim her gün onu içemiyorum arada suyun tadı kötü geliyor bide sigara kokusuna tahammül edemiyorum başka bir şey olmadı aş ermem de olmadı
Benimde tiksinme bulantı vs hiç yok maşallah 9 hafta ama tiksinme 3 aydan sonra başlar diyor genelde etrafımdakiler ondan sormak istedim

Maşallah canım bende aynı 9 hafta benimde öle tiksinme de yok
İnşallah prenses hamileliktir bi sıkıntı olmaz Bebek sağlıklıysa mide bulanır diyen dr lar var bi tık endişe oluşmadı değil. Sağlıkla gelsinler İlkinde çok kusuyordum zayıflamıştım bunda tam tersi oluyor

Kızlar benim gibi et balık canı çok isteyen var mı hamilelik de sürekli normalde asla balık yemem ama hamilelik öğrenmeden bir kaç gün öncesinden beri sürekli canım kırmızı et balık hep bu şeyler çekiyor ve yiyorum iyi pişirildiği taktirde

Valla canım çok iyi, balıktan çok vitamin alırsın et zaten protein harika yani daha ne olsunbenim özellikle canımın çektiği bişey yok eski hayatıma devam ediyorum sadece kahve çok severdim içemiyorum, bir de narenciyeye yönelimim var mandalina yiyorum sürekli

Bende meyve zorla yiyorum canım doktor bana kahve yasaklamıştı canım içme hiç dedi bende içmiyorum kahve de bitti zaten evde yok eşimde içerim diye almadı

Bende meyve zorla yiyorum canım doktor bana kahve yasaklamıştı canım içme hiç dedi bende içmiyorum kahve de bitti zaten evde yok eşimde içerim diye almadı
Benim doktor günde 3 bardak açık çay 1 bardak kahve içebilirsin dedi. Ama inanır mısın kendime kahve yaptım 3 fırt çektim olmadı, acı acı bi tat geldi döktüm, o kadar çok sevdiğim birşeydi normalde…

Kızlar korkulardan tiksinme kaçıncı hafta başlar bide herkes de oluyor mu tiksinme yaşamayan var mı?
Şuan oğlumun easy fish oil tabletini yerken ki kokusundan tiksiniyorum çocuktan 1 saat uzak duruyorum . İlk hamileligimde emotion'in bir deodorantini kullaniyordum o kokudan tiksindim ve nerde o kokuyu alsam midem kalkar. Kaldı bende o tiksinme duygusu

Tiksinme iyi olmuş canım zararlı kahve zaten sağlıkla kucağımıza alalımda bebişleri yeme içme düzenimize kavuşuruz zaten

Kızlar aranızda sigara içen var mı ? yargılamayın lütfen 9+5 hamileyim ve asla mide bulantım vs olmadı lanet sigaradan bir türlü kopamıyorum tiksinemiyorum denemediğim şey kalmadı hamile kalmadan önce ilaçta kullandım ama bir işe yaramadı

Canım ben onu doktora sordum bulantı olursa sağlıklı gebelik diyorlar moralim bozuluyor dedim doktor güldü iki hamilelik yaşadım ikisinde de bulantı vs olmadı dedi doktorum öyle bişey yok çok güzel bir hamilelik geçiriyorsun kıskanıyorlar dedi güldü içim rahatladı doktorumunda iki gebeliğinde hiç bulantısı olmamış inşallah böle devam eder benımde

Bunu duymak beni rahatlattı İnşallah bu şekilde sağlıklı devam eder sürecimiz

Kaçıncı haftadasın canım peki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…