2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Iyi yapmissin canim kafada olunca daha cok bulaniyor zaten oyalancak seyler lazim. insallah gecer tez zamanda rahatca isine gidip gelebilirsin.

Anladim canim tesekkür ederim hafif ovaliyorim evet o zaman birakayim madem bi de soguk bise tutmaya calisayim. Amin canim amin

Kızlar İstanbul avrupa yakasında önerebileceginiz doktor var mı doğum için ben şu an istanbulda değilim de orda doğum yapacağım çünkü buranın şartları hiç iyi değil zaten kendi evim istanbulda orda doğuracağım
Acıbadem maslak hastanesini aradım bize yakın olduğu için eski fiyattan 26 bin tl dedi
Sizin var mı önerebileceğiniz iyi bi hastane ve doktor ?
7. Ayda artık istanbula gideceğim doğum için nasip olursa

Kızlar bu minnos galiba bebeği hissediyor sürekli gelip karnıma yatıyor azıcık ta belli oluyor sanki artık göbüsüm kızlar bide gittiğim doktorlar hiç torch testinden bahsetmedi ne zamana kadar yapılıyor bu test evde köpüş besliyorum çünkü bu testin yapılması lazım dimi

Eklentiler

• IMG_20230118_123307.jpg
    177,7 KB · Görüntüleme: 80
Ayyyy hissetmez mi annesi benim de Golden im var 1,5 yaşında kızım Saşa, o da burnunu dayıyor karnıma

Benim de kopegim var surekli karnimin ustune yatiyo gozumun icine bakiyo

Bizimki pek minnoş sayılmaz biraz ayı yavrusu kıvamında ama olsun

Ayyyy hissetmez mi annesi benim de Golden im var 1,5 yaşında kızım Saşa, o da burnunu dayıyor karnıma
Aynen benimde tonya finosum var Puffy,o da ilk gününden beri burnunu karnıma dayior,kokluyor anlıyor belli hareketlerdenonlar insanlardan akıllı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…