2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Bana Prilam Zofer hiç etki etmedi canım günde 2şer tane içiyordum. Yolda müzik dinleyerek uyudum çok şükür istifra etmedim işe gelince ettim ona da şükür yolda olmasında ama bulantım var zorluyor

benimde aynıı hatta eşimin başının etini yiyorum vallahi kokmuyorsun diyor ama yok
Iyi yapmissin canim kafada olunca daha cok bulaniyor zaten oyalancak seyler lazim. insallah gecer tez zamanda rahatca isine gidip gelebilirsin. 🤗

Bende 4. Aya girdim igne de benim de sag tarafimda kocaaman bi morluk oldu 2 hafta oldu yeni geciyor eger igneden sonra ovaliyorsan morariyor benim su mataram var su ictigim igneyi vurduktan sonra onu tutuyorum ustune morarmiyor doktorum buz demisti ama havalar soguk oldugu icin mataranin kendi soğukluğu yetiyor gobegimin tarafinda hic bisey yok mesela tertemiz igneyi vuruyorum matariyi tutuyorum geciyor hemen ni dene istersen canim cunku acidikca insanin vurasi gelmiyor biz bunu mecbur doguma kadar kullancaz Allah kolaylik versin hepimize🙏🙏
Anladim canim tesekkür ederim hafif ovaliyorim evet o zaman birakayim madem😊 bi de soguk bise tutmaya calisayim. Amin canim amin 🤲🏼

Kızlar İstanbul avrupa yakasında önerebileceginiz doktor var mı doğum için ben şu an istanbulda değilim de orda doğum yapacağım çünkü buranın şartları hiç iyi değil zaten kendi evim istanbulda orda doğuracağım
Acıbadem maslak hastanesini aradım bize yakın olduğu için eski fiyattan 26 bin tl dedi
Sizin var mı önerebileceğiniz iyi bi hastane ve doktor ?😕
7. Ayda artık istanbula gideceğim doğum için nasip olursa

Kızlar bu minnos galiba bebeği hissediyor sürekli gelip karnıma yatıyor 🥰 azıcık ta belli oluyor sanki artık göbüsüm 💕 kızlar bide gittiğim doktorlar hiç torch testinden bahsetmedi ne zamana kadar yapılıyor bu test evde köpüş besliyorum çünkü bu testin yapılması lazım dimi 😇

Eklentiler

• IMG_20230118_123307.jpg
    IMG_20230118_123307.jpg
    177,7 KB · Görüntüleme: 80
Ayyyy hissetmez mi annesi benim de Golden im var 1,5 yaşında kızım Saşa, o da burnunu dayıyor karnıma :KK68:
Kızlar bu minnos galiba bebeği hissediyor sürekli gelip karnıma yatıyor 🥰 azıcık ta belli oluyor sanki artık göbüsüm 💕 kızlar bide gittiğim doktorlar hiç torch testinden bahsetmedi ne zamana kadar yapılıyor bu test evde köpüş besliyorum çünkü bu testin yapılması lazım dimi 😇

Benim de kopegim var surekli karnimin ustune yatiyo gozumun icine bakiyo 🥹

Bizimki pek minnoş sayılmaz biraz ayı yavrusu kıvamında ama olsun :KK70:

Ayyyy hissetmez mi annesi benim de Golden im var 1,5 yaşında kızım Saşa, o da burnunu dayıyor karnıma :KK68:
Aynen benimde tonya finosum var Puffy,o da ilk gününden beri burnunu karnıma dayior,kokluyor anlıyor belli hareketlerden🤗😍onlar insanlardan akıllı 🤩😘

X