2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Kızlar benim gibi et balık canı çok isteyen var mı hamilelik de sürekli normalde asla balık yemem ama hamilelik öğrenmeden bir kaç gün öncesinden beri sürekli canım kırmızı et balık hep bu şeyler çekiyor ve yiyorum iyi pişirildiği taktirde
Bende et ve balık düşkünüydüm,şimdi tavuk et balık görmek istemiyorum acayip bi şekilde uzaklaştım doğrusu,meyveye çok düştüm mide bulantım yok ama yemeğide fazla yemiyorum,göbek önde gidiyor ama 3 kilo almışım 😂

Bende et ve balık düşkünüydüm,şimdi tavuk et balık görmek istemiyorum acayip bi şekilde uzaklaştım doğrusu,meyveye çok düştüm mide bulantım yok ama yemeğide fazla yemiyorum,göbek önde gidiyor ama 3 kilo almışım 😂
Canım bende balık yemezdim hiç şimdi nasıl canım çekiyor sürekli bide kendim pişiriyorum eşimin pişirdiğini de beğenmiyorum ben normalde balık tutamam seni deniz ürünlerine dokunamam tikim var eldiven giyip dokundum ilk kez 😇😇bebek neler yaptırıyor ya insana😇 kilo konusuna gelince bende 3 kilo almısım doktor alma dedi ama almışım inşallah daha fazla almayız düzenli alırız kilo

Kızlar benim gibi et balık canı çok isteyen var mı hamilelik de sürekli normalde asla balık yemem ama hamilelik öğrenmeden bir kaç gün öncesinden beri sürekli canım kırmızı et balık hep bu şeyler çekiyor ve yiyorum iyi pişirildiği taktirde
Ne güzel keske beninde cekse ye cnm yememezlik etme 35 yil once annemin canı balık tavuk cekmis abime hamileyken gıcık kaynanası yedirmemiş abim baliga tavuğa doymuyor simdi

Kızlar aranızda sigara içen var mı ? yargılamayın lütfen 9+5 hamileyim ve asla mide bulantım vs olmadı lanet sigaradan bir türlü kopamıyorum tiksinemiyorum denemediğim şey kalmadı hamile kalmadan önce ilaçta kullandım ama bir işe yaramadı :KK43:
Kuzum en azından azalt sigarayı sağlığınız için

Eğer bu benim karnımdaki sıpa 5 dk duruyorsa ben neyim 😂 Videoya çekicem zaten eminim orda da kıpır kıpır olacak. Hep bana diğer gebeliklerden farklı noldu diye soruyorlar. Kokulara aşırı hassasım. Çok erken hissettim ve aşırı hareketli. Bir de öğrenmeden önce yüzüm al al yanmıştı... Bakalım doğan nasıl bir şey olacak...
Öyle bir anlattın ki gözümde fırlama bir şey canlandı 😂

Benim doktor günde 3 bardak açık çay 1 bardak kahve içebilirsin dedi. Ama inanır mısın kendime kahve yaptım 3 fırt çektim olmadı, acı acı bi tat geldi döktüm, o kadar çok sevdiğim birşeydi normalde…:KK16:
Çay çok içerdim. Hiç keyif almıyorum artık çok anlamsız geliyor

Eğer bu benim karnımdaki sıpa 5 dk duruyorsa ben neyim 😂 Videoya çekicem zaten eminim orda da kıpır kıpır olacak. Hep bana diğer gebeliklerden farklı noldu diye soruyorlar. Kokulara aşırı hassasım. Çok erken hissettim ve aşırı hareketli. Bir de öğrenmeden önce yüzüm al al yanmıştı... Bakalım doğan nasıl bir şey olacak...
Kız gibi geldi benim kızda coookkk ama çok hareketliydi baska bir dr a nst sonucunu gösterdiğim zaman cinsiyetini bilmiyordu erkek sandı masallah futbolcu olacak galiba demişti kızlar hareketli olur derler erkek gebeliğimde rahattım bu kadar hareketli miydi hatırlamıyorum bile 😂😂😂 bu gebelikte rahat geçiyor gibi yha bakalim hayırlısı

Yani aslında ilk oğlumu da erken hissetmiştim ama bu kadar erken değil. O da çok hareketliydi ama daha çok son aylarda. 2. oğlum hiç kıpırdamadı, direkt balık kayması hissi aldım onda. gebelik boyunca da çok sakindi.Bu çok erken başladı fingirdemeye 😂 oynak şey 😂
Kız gibi geldi benim kızda coookkk ama çok hareketliydi baska bir dr a nst sonucunu gösterdiğim zaman cinsiyetini bilmiyordu erkek sandı masallah futbolcu olacak galiba demişti kızlar hareketli olur derler erkek gebeliğimde rahattım bu kadar hareketli miydi hatırlamıyorum bile 😂😂😂 bu gebelikte rahat geçiyor gibi yha bakalim hayırlısı

Çay çok içerdim. Hiç keyif almıyorum artık çok anlamsız geliyor
Kahvaltıda çok severdim. Bir bardağı zor içiyorum. Şekersiz asla içmezdim. Şekerli hiçbir şey yemez oldum. Salatalığı asla tuzlamadan yemezken, asla tuz katamıyorum. Ekşi de yiyemiyorum.
'Nötr' - mümkünse tadı çok olmayan şeylerle geçiyor günler.🫣
Aşermeyi tercih ederdim sanırım 🙈
Bulantısı olmayan arkadaşlar, çok şanslısınız. 🫠

IMG20230118155245.jpg
%90 ihtimalle kıpır kıpır bi erkek 🙏😇🥰

Kızlar aranızda sigara içen var mı ? yargılamayın lütfen 9+5 hamileyim ve asla mide bulantım vs olmadı lanet sigaradan bir türlü kopamıyorum tiksinemiyorum denemediğim şey kalmadı hamile kalmadan önce ilaçta kullandım ama bir işe yaramadı :KK43:
Pazardan pazara 1 taneye kadar düsürdüm cook nadir hafta ici bi tane kacak oluyor ama ben 6. Haftada ağır grip gecirdim onun sayesinde bu kadar azaltabildim canim

X