2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Ayni benim esim de oyle severken karnimi agzindan hep guzel kizim prensesim cikiyor valla diyorum nu cocuk erkekse simdiden küstü sana diye hemen ceviriyor yakisiklima falan

Benim şuan göbeğim 2 tarafı da mor canım. Nerdeyse 3 aydır vuruluyorum ilk başlarda zor gelmiyordu ama artık canım scıyır yalan değil.. her akşam zorla alıp oturuyorum vurmak için iğneyi
Bende 4. Aya girdim igne de benim de sag tarafimda kocaaman bi morluk oldu 2 hafta oldu yeni geciyor eger igneden sonra ovaliyorsan morariyor benim su mataram var su ictigim igneyi vurduktan sonra onu tutuyorum ustune morarmiyor doktorum buz demisti ama havalar soguk oldugu icin mataranin kendi soğukluğu yetiyor gobegimin tarafinda hic bisey yok mesela tertemiz igneyi vuruyorum matariyi tutuyorum geciyor hemen ni dene istersen canim cunku acidikca insanin vurasi gelmiyor biz bunu mecbur doguma kadar kullancaz Allah kolaylik versin hepimize

ay ne guzel masallah bende hep erkek goruyorum hatta daha once anlattim. hamile oldugumu ögrenmeden 1 hafta oncesiydi. ruyamda annemlerin evinde hamile kadin gordum karni buyuk ciplakti karni. elimle karnini sevdim kadinin cinsiyeti ne dedim erkek dedi bana benimde kafamda hep erkek var simdi drda dün tahminini soylemedi ama video cektk eve gelince farkettik ki doktor bizimki rahatini bozmuyo diye haydut bu yaa annesi demis ama biz anlamamisiz esimle belki dr ipucu verdi anlamadk

Fetal dna bende yaptıracağım haftaya 23 te terminim var tavsiye ederim çunku allah korusun bi sorun varsa orda çıkıyor

Gece yatarken alınca çok etkilemiyor diyorlar folik asit çok önemli canım zorla kendinç

Bendeki durumlar şöyle. Patronlar (memeler) çıldırdı. Kolostrum geliyor hafiften. Dün eşime söyledim çünkü memelerim kafam kadar oldu o da diyor ki ya 2 gündür senden süt kokusu alıyorum aslında ama birşey demedim. Bende dün o kokuyu hissettim kendimde. (Emzirenler bilir). Velhasıl memintolar hazırlığa başlamış kaşıntı için ben de Lierac alıcam önceki hamileliğimde hiç çatlamadım sayesinde ama tamamen şans bakalım bu ne olacak

Maşallah Keyifle yatıyor kuzucuğum yaa fetal DNA yaptırdım ben. Gerçekten memnunum.

Devlet hastanesine gittiysen ses dinletmiyor kalp atımı var canlı diyor o kadar.

önceki bebislerde ne kullandin catlak icin canim mustelami gene

Bana Prilam Zofer hiç etki etmedi canım günde 2şer tane içiyordum. Yolda müzik dinleyerek uyudum çok şükür istifra etmedim işe gelince ettim ona da şükür yolda olmasında ama bulantım var zorluyor
Kızlar koku hassasiyetiniz geçti mi? Kendi kokum beni çok rahatsız ediyor. Yikaniyorum yine kokuyormusum gibi geliyor. Eşime soruyorum koku falan yok sana öyle geliyor diyor. Başkası koksa uzaklaşirsin ama bu çok zor
benimde aynıı hatta eşimin başının etini yiyorum vallahi kokmuyorsun diyor ama yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…