2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Bende et ve balık düşkünüydüm,şimdi tavuk et balık görmek istemiyorum acayip bi şekilde uzaklaştım doğrusu,meyveye çok düştüm mide bulantım yok ama yemeğide fazla yemiyorum,göbek önde gidiyor ama 3 kilo almışım

Canım bende balık yemezdim hiç şimdi nasıl canım çekiyor sürekli bide kendim pişiriyorum eşimin pişirdiğini de beğenmiyorum ben normalde balık tutamam seni deniz ürünlerine dokunamam tikim var eldiven giyip dokundum ilk kez bebek neler yaptırıyor ya insana kilo konusuna gelince bende 3 kilo almısım doktor alma dedi ama almışım inşallah daha fazla almayız düzenli alırız kilo

Ne güzel keske beninde cekse ye cnm yememezlik etme 35 yil once annemin canı balık tavuk cekmis abime hamileyken gıcık kaynanası yedirmemiş abim baliga tavuğa doymuyor simdi

Kuzum en azından azalt sigarayı sağlığınız için

Öyle bir anlattın ki gözümde fırlama bir şey canlandı

Çay çok içerdim. Hiç keyif almıyorum artık çok anlamsız geliyor

Kız gibi geldi benim kızda coookkk ama çok hareketliydi baska bir dr a nst sonucunu gösterdiğim zaman cinsiyetini bilmiyordu erkek sandı masallah futbolcu olacak galiba demişti kızlar hareketli olur derler erkek gebeliğimde rahattım bu kadar hareketli miydi hatırlamıyorum bile bu gebelikte rahat geçiyor gibi yha bakalim hayırlısı

Yani aslında ilk oğlumu da erken hissetmiştim ama bu kadar erken değil. O da çok hareketliydi ama daha çok son aylarda. 2. oğlum hiç kıpırdamadı, direkt balık kayması hissi aldım onda. gebelik boyunca da çok sakindi.Bu çok erken başladı fingirdemeye oynak şey

Çay çok içerdim. Hiç keyif almıyorum artık çok anlamsız geliyor
Kahvaltıda çok severdim. Bir bardağı zor içiyorum. Şekersiz asla içmezdim. Şekerli hiçbir şey yemez oldum. Salatalığı asla tuzlamadan yemezken, asla tuz katamıyorum. Ekşi de yiyemiyorum.
'Nötr' - mümkünse tadı çok olmayan şeylerle geçiyor günler.
Aşermeyi tercih ederdim sanırım
Bulantısı olmayan arkadaşlar, çok şanslısınız.

Pazardan pazara 1 taneye kadar düsürdüm cook nadir hafta ici bi tane kacak oluyor ama ben 6. Haftada ağır grip gecirdim onun sayesinde bu kadar azaltabildim canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…