2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Benim nerdeyse bitti. Çok yorulunca oluyor artık... Bağırsaklar da düzene girdi şükür...
Günaydın kizceler 😇 benim hafif bulantı var ama hiç kusmadim normal mi bide kasik ağrısı batması da eskisi kadar çok yok böyle olan var mı normal mi ilk gebelik olduğu için bilmiyorum pek herşeye de kalkıp doktora gitmek istemiyorum 😂

Günaydın kizceler 😇 benim hafif bulantı var ama hiç kusmadim normal mi bide kasik ağrısı batması da eskisi kadar çok yok böyle olan var mı normal mi ilk gebelik olduğu için bilmiyorum pek herşeye de kalkıp doktora gitmek istemiyorum 😂
Normal. Benim hiç kusmam falan olmadı. Bikaç kere sabah diş fırçalarken midem bulandı okadar. Artık bendede öle kasık agrısı sancı falan olmuyor . İlk bebek yerleşirken kese büyürken falan oluyordu heralde haftanilerledikçe görülmüyor o kasık batmaları

Normal. Benim hiç kusmam falan olmadı. Bikaç kere sabah diş fırçalarken midem bulandı okadar. Artık bendede öle kasık agrısı sancı falan olmuyor . İlk bebek yerleşirken kese büyürken falan oluyordu heralde haftanilerledikçe görülmüyor o kasık batmaları
Sağol canım aynen benimde dis fırçalarken öğürme hissi oldu bide ilac yutarken demekki biz şanslı olan kesimiz inşallah sağlıkla ilerler gebeliklerimiz 🥰

Çok teşekkürler 🙏sen duydun mu . Bende cuma gunu torch,rubella,cmv,hemogram,tsh,genel bi tahlil yaptırcam. Sağlıkla gelsinler ya çok güzel bir duygu
Evet, çok şükür. 🤲🏻 Ben sonuçları bekliyorum. Iki tanesini de yaptıramadım daha saglık ocağı yapmıyor diye. Hepimiz hayırlı sonuçlar alalım inşallah.

Kesinlikle. Dünden beri gördüğüm, okuduğum mesajlar öyle güzelki. Allah bizede o haftalara gelmeyi, büyüdüklerini görmeyi nasip etsin.

Günaydın hanımlar 🙋
Şok markete gelmiş, kuvetsiz duşa kabinde bebeği yıkamak için ideal aklınızda bulunsun :KK66:

Eklentiler

• IMG_20230118_101349.jpg
    IMG_20230118_101349.jpg
    164,3 KB · Görüntüleme: 95
Ay rüyamda erkek bebek doğurduğumu gördüm 😍 kıvırcık saçlı tatlı bişeydi😍 eşime söylüyorum tersi çıkar kız ozaman diyo😂 sus sağlıklı olsun de diyorum hep erkek olsa üzülcek gibi valla o derece kız kız düşmüyo azından 😂
Ben de ilk gebeliğimde oğlum olduğunu görmüştüm yüzü bile hala aklımda hatta ama kızım oldu 😊🌸🧿 şimdi daha görmedim 😍

X