2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Maşaallah BARAKEALLAH benim ultrason a benziyor sanki fetal DNA çok pahalıymış

Kuzum ne kullanacaz
canim bende arastiriyorum bakalim
Benim de kaşınıyor ya ama benim zaten çok kilo aşıp vermekten birsürü çatlağım var o yüzden saf zeytinyağı sürüyorum şimdilik ya
ay oda faydali diye duymustm.ama.herkes genetik diyor anne catladysa sende catlarsn diyolar
Lierac aldım ben . Kardeşim eczacı bunu önerdi özellikle kızlar
ay cokk iyii bu jelin adını diger topiclerde gordum canim sagolasin

masallah canim.gözünaydin

Kızlar yarın işyerinden çağırdılar. 1 aydır evden yürütüyordum aşırı stresliyim 1 buçuk saat gidiş 1 buçuk saat dönüşüm var serviste nasıl istifra edicem....
canim bunu yeni gördüm. Bulanti ilaci aldgnda kusman kesilmiyor mu? onu kafaya takarsan kusasin gelir inan. baska seylerle.oyalanmaya calis yolda. bende dün bulantim varken yola ciktim hastane biraz uzakti. dolmusta burnuma koku gelmesn diye maske taktim kokudan ögüresim geliyor cunku. muzik dinledim kafam oyalansin diye. bulanti ilacimi icmedm icsem rahat olurdum. bulanti ilaci iyi gelir canim prilam zararsizmis 2 tane icsen seni idare eder gunduz uyku yapar ama kusmani engeller hic degilse

Rümeysa
1
29.10.2022
02.08.2023
4+5
6+5
Bursan

Canım rica etsem yaş, kaçıncı bebek, hangi şehir doktorun kim gibi bilgileri de yazabilir misin

canim bende arastiriyorum bakalim

ay oda faydali diye duymustm.ama.herkes genetik diyor anne catladysa sende catlarsn diyolar

ay cokk iyii bu jelin adını diger topiclerde gordum canim sagolasin
Ben hiç düzenli krem kullanmayı becerememem. Bir gün kullansam 10 gün unuturum. O nedenle o işlere hiç kalkismam. Kesinlikle genetik olduğunu düşünüyorum. Bizim ailenin kadınlarında çatlak doludur ama hiçbir şey kullanmadığı halde hiç çatlak olusmayani da gördüm. Tabii kaşıntı rahatsız etmesin, cilt kurumasın diye kullanmak iyi olur. Kullanılsa da catlayacagi varsa çatlıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…