2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Ewet transfer olmadan topladığı yumurtalardan kalanları da toplayacakmış we bunu da bana ayaküstü emrivaki birşekilde söylüyor kıpkırmızı yandı suratım nereden geldiğimi anlamadım sonrada zaten kadına olan tüm güwenimi kaybettim…birçoğunun tek derdi para senin ne hissettiğinin bir önemi yok Allahtan ki o doktora rastlamışsınız…kesinlikle yaaa güven yoksa doktora hep bir diken üstü ve zihinde soru işaretleri…

inşallah hayırlısı ile sağlıcakla bebeğin sana tutunur canım ben de hiç hamile kalmadım bu duyguyu çokiyi biliyorum nasipse ben de 3. tüp bebek için hazırlanıuorum işte bayram sonrasına inşallah son zamanlarda tedaviler ne kadara çıktı onu da bilmiyoruz ne kadar ödedin canım ne zaman test yapacaksın..

opu falan zor işlemler bence de sayı değil önemli olan kalitesi ve ALLAH'IN izniyle tutması canım burası şenlendi hamişleri gördükçe kendim için de heyecan yaptım ha :) dualarınızı eksik etmeyin arkadaşlar bizlerden de

Geldim kızlar şimdi uzandım yatağa
Tek transfer edildi tek donduruldu diğerleri. Malesef uygun görülmemiş
Estrofem prednol oksapar iğne ve diğer aynı ilaçları verdi eltim sayesinde tek seferde aramadan buldum estrofem i ozellkle
14 gün sonra test yapicam sonucu bildiricem
Güzeldi inanirmisiniz sigara bile gelmedi aklıma
5 tane avakado aldım olgun hemde yani yumuşak sert frgil
Kardeşim de sagolssun ordan oraya koşturdu çok beekledik 12.20 de islsmden çıktım 13.12 de giyinmeye başladım
Yatarken bı yandan da estrofem aradım tabi eczacilar odası sağlık bakanlığı vs
Neyseki eltim sağolsun hiç dolaşmak gerek kalmadan yemek yedik keyifli kardeşimle sonra on koltukda arkaya hafif yatılı şekilde yavaş yavaş getirdi sağolsun
4 döllenmiş vardi su an 2 var
1 i bende 1i donduruldu
Çok şükür rabbime çok şükür

Kızlar ben bugün doktorumla görüştüm. Değerim 962 çıktığı için tekrar kan vermene gerek yok güzel bir değer ama kendin vermek istersen 1 defa daha ver haftaya salı da randevu verdi kese için gideceğiz. Lekelenmem devam ediyor bu arada ama kahve krem rengi arasında tedirgin olma önemli değil o ama takip et rengini miktarını dedi zaten artık bende alıştım gördüğümde gayet normal karşılıyorum yarın yine kan vereceğim ama değerdeki artış nasıl gidiyor görmek istiyorum.

Ben de aynı saatte almıyorum. Ama yemekten yarım saat önce almaya dikkat ediyorum canım. Uyanır uyanmaz içiyorum.. kahvaltı hazırlarken zaman geçiyor zaten. Sonra kahvaltımı ediyorum. Ama tabiki arada unutup yemekten hemen önce içtiğim de oluyor. Özellikle bu ara çok ilaç olduğu için bir kaç kez böyle oldu. Ama dert etmiyorum..

Kızlar bugün muayeneye gittim doktor ara vermeden devam edelim dedi yani bi aksilik olmazsa 15 güne falan yeni transferim olacak çift vermek istemedi tek yapılacak yine

Yeni tedavide her şey gönlünce olsun canım. Kolayca bebeğine kavuşup onu sağlıkla kucağına alırsın umarım

Tebrikler, güzel bir başlangıç yapmışsınız bebeğinle… haftaya gümbür gümbür bir kalp sesi ile bebeğin kendini gösterecektir

Dualarımız tabiki sizinleeeeeeAma bizde yolun başındayız henüz sağlıkla dewam etsin inşallahhhhRabbim o haberi almayı size de nasip etsin

Hadi geçmiş olsun…hayırlısı ili sağlıkla ilerlesin süreç senin için inşallahhh we güzel haberlerini paylaşmak kısmet olsun…

Minik mucizen sağlıkla devam etsin yaşamına.. aranan bir yaşamaya hevesli embriyo ve o da şu an içirde yerine yerleşmekle meşguldür umarım..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…