2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Dualarımız tabiki sizinleeeeee🤲🏻🤲🏻🤲🏻Ama bizde yolun başındayız henüz sağlıkla dewam etsin inşallahhhh🤲🏻Rabbim o haberi almayı size de nasip etsin🤲🏻🥰🫶🏻🌸😘
amin sağlıcakla hayırlarla yavrularınızı kucağınıza alırsınız inşallah amin için de bizlere de inşallah amin ben de bakalım gün sayıyorum bayram sonrasına 3. tüp bebek için

Canım ben şimdi doktordan geldim.Diğer doktor gereksiz yere beni korkutmuş.Şuan bir sağda bir solda yumurtam var fakat sağda kistim olduğu için önümüzdeki ay tedaviye başlayacağız dedi ve havuz sistemi uygulayacağız dedi.Şuan ki mutluluğumu sana anlatamam.
Boşuna telaşlanmışsın, üzülmüşsün bak. Önümüzdeki ay başlarsın, inşallah da sağlıklı olgun yumurtaların olur 🙏 Bazen ikinci bir görüş almak faydalı oluyor. Bazı doktorlar karşısındakinin psikolojisini düşünmeden konuşuveriyorlar. Ben de yarın sabah doktorumdan randevu aldım. Ekstra neler yapılabilir onu soracağım. Belki bir yönlendirmesi olur. Eğer olmazsa da, başka bir doktorla yoluma devam edeceğim.

Geldim kızlar şimdi uzandım yatağa
Tek transfer edildi tek donduruldu diğerleri. Malesef uygun görülmemiş
Estrofem prednol oksapar iğne ve diğer aynı ilaçları verdi eltim sayesinde tek seferde aramadan buldum estrofem i ozellkle
14 gün sonra test yapicam sonucu bildiricem
Güzeldi inanirmisiniz sigara bile gelmedi aklıma
5 tane avakado aldım olgun hemde yani yumuşak sert frgil 😅
Kardeşim de sagolssun ordan oraya koşturdu çok beekledik 12.20 de islsmden çıktım 13.12 de giyinmeye başladım
Yatarken bı yandan da estrofem aradım tabi eczacilar odası sağlık bakanlığı vs
Neyseki eltim sağolsun hiç dolaşmak gerek kalmadan yemek yedik keyifli kardeşimle sonra on koltukda arkaya hafif yatılı şekilde yavaş yavaş getirdi sağolsun ♥️
4 döllenmiş vardi su an 2 var
1 i bende 1i donduruldu
Çok şükür rabbime çok şükür 🥰
Transferin hayırlı olsun canım. İnşallah sana sımsıkı tutunacak miniğin 🙏❤️

Boşuna telaşlanmışsın, üzülmüşsün bak. Önümüzdeki ay başlarsın, inşallah da sağlıklı olgun yumurtaların olur 🙏 Bazen ikinci bir görüş almak faydalı oluyor. Bazı doktorlar karşısındakinin psikolojisini düşünmeden konuşuveriyorlar. Ben de yarın sabah doktorumdan randevu aldım. Ekstra neler yapılabilir onu soracağım. Belki bir yönlendirmesi olur. Eğer olmazsa da, başka bir doktorla yoluma devam edeceğim.
Canım inşallah seninde olgun sağlıklı yumurtaların görünür.Haberdar et emi.Ne dedi doktor.Bu arada aman takviyelerini ihmal etme emi.bizim yaşımızda onların çok önemi var.Rabbim isteyen herkese evlat nasip etsin yanındada bizlere nasip etsin inşallah

amin sağlıcakla hayırlarla yavrularınızı kucağınıza alırsınız inşallah amin için de bizlere de inşallah amin ben de bakalım gün sayıyorum bayram sonrasına 3. tüp bebek için
İnşallah gönlünüze göre olur🤲🏻🤲🏻🤲🏻Bu defa siz de bize pozitif haberi werin inşallah sağlıkla…🤲🏻🤲🏻🌸🥰🫶🏻

Kizlar benim sonucum negatif geldi. 8.gun kan vermiştim sonuc değişmedi yani.
Doktorum genetik test istedi bir de serum takarız diğer denemede dedi. Kemoterapi etkisinden olmamış olabilirdedi. Sizlerin dualarınıza ihtiyacım var inşallah 2.adetimde tekrar başlayacağım 😊
Genetige gidince detayli bir sey söylüyor larmi ? Banada dedi doktor sağlıklı geliote transfer olupta tutmayan oluyor dedim. Ben istemedim. Ama aklima takildi. Gidince sorunun ne oldugu anlasiliyormu ?

Teşekkür ederim kuzummm 🥰🌸sorma bende senin gibi garip bi şekilde gittim ağlayarak çıktım elhamdülillahhh🤲🏻🤲🏻🤲🏻🌸🫶🏻🥰
Ben tamamen negatif gittim eşimle konuştuk hatta yolda o bana sence kaç çıkacak dedi bende 80 falan çıkar oda kimyasal olur dedim ama eşim bence 1000 çıkacak bak bu sefer çok farklı hissediyorum dedi bende kızdım yuh okadar çıkmasın ikiz falan olur bide dedim veee sonuç ortada😂

Çok çok teşekkür ederim 🌺🌺 2 şer dondurulmuş ya mecbur çözülecek imha etmemiz gerekir der diye korktum soramadım çünkü böyle bi cevap alsam üzülürdüm transfere kadar kafama takardım bilmemek daha iyi gelecek diye düşündüm sormadım😌
Benim bu transferimde çift dondurulmuştu birini transfer ettik diğerini dondurduk tekrar ama en son olarak kullanımı tercih edilirmiş. Yani önce sıradaki embriyolar kullanılırmış

Amin canim insallah🤲 seninde tatile az kaldi yumurtlama falan bakiyormusun calismalara devam dimi..☺☺ bide prografi iliskiden sonra icmeye devam et bakalim.. bide dekortu onlarin faydasi oldu bence. Birde coreasprin..
Kafama göre içmek istemediğim için kullanmıyorum açıkçası bıraktım o zaman bütün ilaçları, gidip geleyim ondan sonra ovulasyon takibi yapacağım adet zamanı tekrar bi hormonlarıma baktırıcam yükselen bişey var mı falan diye bakalım hayırlısı neyse o olacak 🤭

Merhaba hanımlar... ben nisanda negatifi görmüştüm geri kalanlar donduruldu .6 tanesi 3 2 1 şeklinde donduruldu. Neden böyle donduruldu acaba bilgisi olan var mı Bir dahaki transferde nasıl olacak bu yardımcı olırsanız çok sevinirim . 🙏

Ben tamamen negatif gittim eşimle konuştuk hatta yolda o bana sence kaç çıkacak dedi bende 80 falan çıkar oda kimyasal olur dedim ama eşim bence 1000 çıkacak bak bu sefer çok farklı hissediyorum dedi bende kızdım yuh okadar çıkmasın ikiz falan olur bide dedim veee sonuç ortada😂
Yaaaa 🙈eşler hissediyor galiba🤭🤭🤭olsun hayırlısı olsun sağlıkla olsun🤲🏻🤲🏻Bende ikiz istiyorum ama kısmet bakalım…🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️

X