2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Dualarımız tabiki sizinleeeeeeAma bizde yolun başındayız henüz sağlıkla dewam etsin inşallahhhhRabbim o haberi almayı size de nasip etsin
amin sağlıcakla hayırlarla yavrularınızı kucağınıza alırsınız inşallah amin için de bizlere de inşallah amin ben de bakalım gün sayıyorum bayram sonrasına 3. tüp bebek için

Boşuna telaşlanmışsın, üzülmüşsün bak. Önümüzdeki ay başlarsın, inşallah da sağlıklı olgun yumurtaların olur Bazen ikinci bir görüş almak faydalı oluyor. Bazı doktorlar karşısındakinin psikolojisini düşünmeden konuşuveriyorlar. Ben de yarın sabah doktorumdan randevu aldım. Ekstra neler yapılabilir onu soracağım. Belki bir yönlendirmesi olur. Eğer olmazsa da, başka bir doktorla yoluma devam edeceğim.

Transferin hayırlı olsun canım. İnşallah sana sımsıkı tutunacak miniğin

Canım inşallah seninde olgun sağlıklı yumurtaların görünür.Haberdar et emi.Ne dedi doktor.Bu arada aman takviyelerini ihmal etme emi.bizim yaşımızda onların çok önemi var.Rabbim isteyen herkese evlat nasip etsin yanındada bizlere nasip etsin inşallah

amin sağlıcakla hayırlarla yavrularınızı kucağınıza alırsınız inşallah amin için de bizlere de inşallah amin ben de bakalım gün sayıyorum bayram sonrasına 3. tüp bebek için
İnşallah gönlünüze göre olurBu defa siz de bize pozitif haberi werin inşallah sağlıkla…

Genetige gidince detayli bir sey söylüyor larmi ? Banada dedi doktor sağlıklı geliote transfer olupta tutmayan oluyor dedim. Ben istemedim. Ama aklima takildi. Gidince sorunun ne oldugu anlasiliyormu ?

Teşekkür ederim kuzummm sorma bende senin gibi garip bi şekilde gittim ağlayarak çıktım elhamdülillahhh
Ben tamamen negatif gittim eşimle konuştuk hatta yolda o bana sence kaç çıkacak dedi bende 80 falan çıkar oda kimyasal olur dedim ama eşim bence 1000 çıkacak bak bu sefer çok farklı hissediyorum dedi bende kızdım yuh okadar çıkmasın ikiz falan olur bide dedim veee sonuç ortada

Benim bu transferimde çift dondurulmuştu birini transfer ettik diğerini dondurduk tekrar ama en son olarak kullanımı tercih edilirmiş. Yani önce sıradaki embriyolar kullanılırmış

Amin canim insallah seninde tatile az kaldi yumurtlama falan bakiyormusun calismalara devam dimi..☺☺ bide prografi iliskiden sonra icmeye devam et bakalim.. bide dekortu onlarin faydasi oldu bence. Birde coreasprin..
Kafama göre içmek istemediğim için kullanmıyorum açıkçası bıraktım o zaman bütün ilaçları, gidip geleyim ondan sonra ovulasyon takibi yapacağım adet zamanı tekrar bi hormonlarıma baktırıcam yükselen bişey var mı falan diye bakalım hayırlısı neyse o olacak

Merhaba hanımlar... ben nisanda negatifi görmüştüm geri kalanlar donduruldu .6 tanesi 3 2 1 şeklinde donduruldu. Neden böyle donduruldu acaba bilgisi olan var mı Bir dahaki transferde nasıl olacak bu yardımcı olırsanız çok sevinirim .

Yaaaa eşler hissediyor galibaolsun hayırlısı olsun sağlıkla olsunBende ikiz istiyorum ama kısmet bakalım…

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…