2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Ay maşallah bir de 7. Gün idrarda çıkmamıştı dimi? Bugun ben de 7. Günüm negatif çıktı ama ilk idrarla yapmadım hala umutlanabilirim dimi
Kesinlikle doğru hatırlıyorsun 7. Gün negatif çıkmıştı evde yaptığım testte üzülmüştüm hatta ne yapacağımı şaşırmıştımbenimde ilk idrar değildi öğlen yapmıştımumutsuzluğa kapılma lütfen Allah’a emanet et gerisi gelir zatenİnşallah seninde ğüzel haberlerine yorum yaparız…

Müüü kemmm melll kutlarim canım benim. Bak gördün mü her evde yapılan teste inanmayacaksın inşallah katlanarak artar çok sevindim
Yaaa darısı sana inşallah şuan senin sonucunu bekliyorum aynı heyecanlaYaaa ewet kötü bir tecrübeydi benim için bundan sonra burada yazacağım asla evde test yapmayın diyeinşallahhh sağlıkla daha da güzel haberler paylaşırız sen verdin mi test?

Yaz yaz sözde verdir test yapmayacaklarına dair.
Ayyy canimsin sabah 8:40 ta randevum var, suan burda saat 5:22 sukur 12 gün gecti ama son saatler uzadı sanki az önce uyandım biseyler seyrediyorum zamanı geçirmek için. Nerden baksan sonucu öğrenmeme 6-7 saat var. Allahim hayırlı sonuçlar almayı nasip etsin bana ve bekleyen herkese

Kızlar bugün muayeneye gittim doktor ara vermeden devam edelim dedi yani bi aksilik olmazsa 15 güne falan yeni transferim olacak çift vermek istemedi tek yapılacak yine
çok güzel bir haber canım. Sende tek istiyordun gönlüne göre oldu maşallah inşallah rahat bi süreç geçirirsin,ardından da pozitifi görürsün 2.embriyoyu çözdürecek mi peki

Kizlar benim sonucum negatif geldi. 8.gun kan vermiştim sonuc değişmedi yani.
Doktorum genetik test istedi bir de serum takarız diğer denemede dedi. Kemoterapi etkisinden olmamış olabilirdedi. Sizlerin dualarınıza ihtiyacım var inşallah 2.adetimde tekrar başlayacağım

Herseyin vakti zamanı olduğuna inanıyorum, demek ki seninkinin vakti bu ay değilmiş canım inşallah bi sonrakinde pozitifi görürsün. ilkinde pozitif görmeyen çok anne adayı var (bende dahil) o yüzden hic üzülme. Sıradaki embriyo gelsinnnnn de ve yoluna devam et

Hadi gözünüz aydın, yeni başlangıçlar her zaman güzeldir inşallah bol bol sağlıklı yumurtanız olur Takviye olarak ne alıyorsunuz?
Canım ben şimdi doktordan geldim.Diğer doktor gereksiz yere beni korkutmuş.Şuan bir sağda bir solda yumurtam var fakat sağda kistim olduğu için önümüzdeki ay tedaviye başlayacağız dedi ve havuz sistemi uygulayacağız dedi.Şuan ki mutluluğumu sana anlatamam.

çok güzel bir haber canım. Sende tek istiyordun gönlüne göre oldu maşallah inşallah rahat bi süreç geçirirsin,ardından da pozitifi görürsün 2.embriyoyu çözdürecek mi peki
Çok çok teşekkür ederim 2 şer dondurulmuş ya mecbur çözülecek imha etmemiz gerekir der diye korktum soramadım çünkü böyle bi cevap alsam üzülürdüm transfere kadar kafama takardım bilmemek daha iyi gelecek diye düşündüm sormadım

Aaaa ben nerede yaşıyorsun?abd de mi yoksakesinlikle bunu yapacağım buradaahhh sorma o arayı nasıl kapattım bilmiyorum ben geçmedi zamannnamin kuzum amin inşallahhhh

İyi yapmışsın canım, kafana takılacak ne bisey dusun ne biriyle görüş milleti elemeye başla şimdiden

Aaaa ben nerede yaşıyorsun?abd de mi yoksakesinlikle bunu yapacağım buradaahhh sorma o arayı nasıl kapattım bilmiyorum ben geçmedi zamannnamin kuzum amin inşallahhhh
Artık buranın kadrolu evde test engelleyicisisin evet Amerika dayım simdi orda olup erkenden kan verseydim keşke

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…