2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Kızlar bugün muayeneye gittim doktor ara vermeden devam edelim dedi yani bi aksilik olmazsa 15 güne falan yeni transferim olacak🤲☺️ çift vermek istemedi tek yapılacak yine 🤷
İnşallah güzel bir başlangıç olur senin için we sağlıkla güzel haberlerini paylaşırsın bizimle…🤲🏻🫶🏻🌸🥰

Kizlar benim sonucum negatif geldi. 8.gun kan vermiştim sonuc değişmedi yani.
Doktorum genetik test istedi bir de serum takarız diğer denemede dedi. Kemoterapi etkisinden olmamış olabilirdedi. Sizlerin dualarınıza ihtiyacım var inşallah 2.adetimde tekrar başlayacağım 😊
tüm kalbimle dualarım seninle we sonuç bekleyen arkadaşlarımla…inşallah sağlıkla güzel haberlerini paylaş burada kuzummm…🤲🏻🤲🏻🫶🏻🌸🥰😘

Artık buranın kadrolu evde test engelleyicisisin 😅😅 evet Amerika dayım simdi orda olup erkenden kan verseydim keşke 😁
Yaaa nerede?bende Amerika’da yaşıyorum bayram sonu döneceğim kısmetse🤭işte ben sırf bu yüzden taaa buralara geldim gelseydim sende şimdiyi öğrenmiş olacaktın benim gibi🤭🤭🤭ismimi değiştireyim ben o zaman müsaadenizle 🤭🤭🤭

Yaaa nerede?bende Amerika’da yaşıyorum bayram sonu döneceğim kısmetse🤭işte ben sırf bu yüzden taaa buralara geldim gelseydim sende şimdiyi öğrenmiş olacaktın benim gibi🤭🤭🤭ismimi değiştireyim ben o zaman müsaadenizle 🤭🤭🤭
Hadi yaa çok iyi 😀 Esra artık değiştirsende aklımdan silemezsin ismini 😂😂 benim ilk 2 sini Sisli Memorial da yaptırdım, 3 ve 4 burda oldu. Sen hangi hastanede yaptirdin? Sukur rahat gecti kendi evimde, kimsenin haberi olmadan. OZaman gelmeden önce doktorunla mi görüşeceksin yol icin!

Benimkiler arasında bunlar yok canım. Günlük progesteron ignesi vurunup, 3 öğün Estradiol içiyorum 1 tane de vitamin
Anladım canım sana verilmemiş ozaman. Söylediklerine ilaveten bende prograf ve coraspin var bide işte enox. Aslında pıhtılaşma sorunu var mı falan hiçbakılmadı bana da, sanmıyorum öyle bir sorun olduğunu da ama işi sağlama alıyorlar sanırım

Anladım canım sana verilmemiş ozaman. Söylediklerine ilaveten bende prograf ve coraspin var bide işte enox. Aslında pıhtılaşma sorunu var mı falan hiçbakılmadı bana da, sanmıyorum öyle bir sorun olduğunu da ama işi sağlama alıyorlar sanırım
Evet yok canım, hastaneden hastaneye doktordan doktora bile degisiyor hersey.

Hadi yaa çok iyi 😀 Esra artık değiştirsende aklımdan silemezsin ismini 😂😂 benim ilk 2 sini Sisli Memorial da yaptırdım, 3 ve 4 burda oldu. Sen hangi hastanede yaptirdin? Sukur rahat gecti kendi evimde, kimsenin haberi olmadan. OZaman gelmeden önce doktorunla mi görüşeceksin yol icin!
Tühhh geç kaldım isim konusunda🙈benim ilki medicana da olmuştu geçen yaz bu defa Kütahya ya yakın diye Afyon park hayatı seçtik şahane bir doktor ve ekibi war Ankara beni irite etmişti…benimde rahattı ama evden çıkamadığım için rahatsızdım alışkın olduğum bişii değil🙈ewet ewet doktor uygun görürse döneceğim kısmetse…

Tühhh geç kaldım isim konusunda🙈benim ilki medicana da olmuştu geçen yaz bu defa Kütahya ya yakın diye Afyon park hayatı seçtik şahane bir doktor ve ekibi war Ankara beni irite etmişti…benimde rahattı ama evden çıkamadığım için rahatsızdım alışkın olduğum bişii değil🙈ewet ewet doktor uygun görürse döneceğim kısmetse…
Maalesef çok geç kaldın 😁 beni de İstanbul irite etmisti trafik, yabancı memleket falan... Simdi evimde bildigim yerde olmanın rahatlığını çok yaşadım şükür. Ben Missouri deyim sen?

Son düzenleme:
Maalesef çok geç kaldın 😁 beni de İstanbul irite etmisti trafik, yabancı memleket falan... Simdi evimde bildigim yerde olmanın rahatlığını çok yaşadım şükür. Ben Missouri deyim sen?
Gerçekten bizim rahat etmemizde çok önemliymiş bu yıl onu daha çok hissettim…doktorla konuşabilmek büyük lükstü benim için geçin yıl sorduğum soruların cevabını alamamak sürekli soru işaretiydi …çok şükür🤲🏻Ben wirginia dayım…

Gerçekten bizim rahat etmemizde çok önemliymiş bu yıl onu daha çok hissettim…doktorla konuşabilmek büyük lükstü benim için geçin yıl sorduğum soruların cevabını alamamak sürekli soru işaretiydi …çok şükür🤲🏻Ben wirginia dayım…
neden cevap alamiyordun? sessiz bir doktor muydu

neden cevap alamiyordun? sessiz bir doktor muydu
Hayır aslında konuşkan ama sanıyorum istediğinde konuşuyor istemediğinde konuşmuyordu…ben bana ne yapıldı neden yapıldı bilemeden tamamladım tedaviyi ve aşırı paraya düşkündü doktor bana emrivaki yapıp tekrar yumurta toplamak istedi…

Cumartesi izmite gittim kalp atisi goruntusu bile yoktu vajinal bakti bebek gorunmustu..bugun adapazarinda kontrol muayenem vardi karindan kalp atisinin goruntusunu gorduk cok hafif kalp atisi seside gelir gibi oldu annesi kalp atisi var haftaya duyariz istersen vajinal bakalim dedi bende 2 gun arka arkaya vajinal olmasin diye baktirmak istemedim ama kalbi pit pit atiyordu gorundu hamdolsun🤲 haftaya yine izmite gidecegiz..ozaman daha net duyariz kalp atisini zaten..
Hadi hayırlı olsun canım benim aynen üst üste vajinal baktırmaman iyi olmuş haftaya daha da gümbür gümbür duyarsın o sesi 🥳🥳😊😍

Hayır aslında konuşkan ama sanıyorum istediğinde konuşuyor istemediğinde konuşmuyordu…ben bana ne yapıldı neden yapıldı bilemeden tamamladım tedaviyi ve aşırı paraya düşkündü doktor bana emrivaki yapıp tekrar yumurta toplamak istedi…
yuhhh daha transfer yapmadan napacakmis o kadar yumurtayi :KK62: enteresan... cok zaman gecti net hatirlamiyorum, dr a bisey vermek icin gittik yerinde yoktu yan oda daki dr koridorda bizi gorunce kendisi gellin ben bakayim dedi. sonra esim onceki tahlillerden bikac sonuc sorunca dr cok sasirmisti. nasil yani dr unuz bunu soylemedimi size dedi basini salladi. biz orda biraz ayikmistik sonra memnuniyetsizligimiz devam etti. dr un ilgi alakasi, yaklasimi vb cok etkiliyor cokkk

Hadi hayırlı olsun canım benim aynen üst üste vajinal baktırmaman iyi olmuş haftaya daha da gümbür gümbür duyarsın o sesi 🥳🥳😊😍
Amin canim insallah🤲 seninde tatile az kaldi yumurtlama falan bakiyormusun calismalara devam dimi..☺☺ bide prografi iliskiden sonra icmeye devam et bakalim.. bide dekortu onlarin faydasi oldu bence. Birde coreasprin..

X