2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

kızlar gece uyurken dudak üstünde kocaman bir uçuk çıkmış sizce bundan endişelenmeli miyim?
Benim opu sabahı bir çıktı hala gitmedi.. bu arada hiç uçuk olan biri değilim.. strestendir korkma, ama doktoruna söyle mutlaka.. bağışıklık güçlendirici bi vitamin falan içmeni ister belki..

kızlar bu rahim bağışıklığı için alanında uzman bulunduğum yerde doktora gidip konuşsam yardımcı olur mu, yoksa illa tüp bebek uzmanı mı lazım

Sen elinden geldiği kadar stresle üzüntüyle baş etmeye çalış sen elinden geleni yap. Ama naparsan yap evladın kalmak isterse kalacak istemezse kalmayacak..

Benim Dr um Cd56 değerine bakılabilir ama kandan değil rahim dokusunda dedi. Ama hem pahalı bir test hem de hatalı sonuç verebiliyor oyüzden biz otoimmün hastalığım da olduğundan direkt rahim embriyo reddediyor diye düşünüp onu da tedavi planına ekleyelim dedi. 15 günde bir serum ve günde 2 prograf kullanıyorum bu yüzden

Valla zor bir surec dogal da oluyor ama neden tutmuyor. Her seferindemi sagliksiz sperm yumurta denk geliyor ? Allah yardimcimiz olsun.

Hiç öyle düşünme arkadaşim Rabbimin bildiği bizim bilmedigimiz elbette bişey vardır emin ol gelecek olan bebek vaktini ve saatini bekliyor sakin denemekten umut etmekten vazgeçme
Allahtan 2 embiryo varda ağustosta transferi dusunuyorum. Yoksa bir sure ara verirdim. Hatta dun esim memlekete gitti. Gitmeden dedimki eve kapatcam seni donunce ona gore belki kendiliğinden olur kismet

Evet evicap iyi fikir olabilir. Yok o kadar sorun yok da tutmuyor iste. Valla oglum olursa cok iyi bakicam kotu aliskanlik asla olmayacak insallah. gececek bugünlerde dun cok kotuydum. Toparlanicam. Allah hepimizin yardimcisi olsun.

benim de sabah kriz geldi sonra sakinleştim
Ben de bugün alıp yarın sabah yaparım diye düşündüm..

Bende dün bir yakınımı kaybettim kalp krizinden. Üzüntü stres herseyi yasıyorum transferin tadını cıkaramadım bu gunleri cok beklemistim. Stresten acaba tutmayacak mı diye endişe ediyorum.

benim de sabah kriz geldi sonra sakinleştim
Ben de bugün alıp yarın sabah yaparım diye düşündüm..
Benim muhtemelen tutmadı 5.gün embriyosu bugün 7.gün silik de olsa çıkardı kaset testte eminim. Burdaki arkadaşların çıktı hep. Yarın da iğnem var onu da olayım(3 günde 1 oluyorum) sonraki iğnemi olmadan kan verip doktorumla iletişime geçecem keselim ilaçları.

Canim benim 10 gunu test negatifti ama kanda pozitif cikti. Stres yaptim sonra surekli ve dustu. Evden yapilan testlere guvenme nolur akisina birak. Uzun bir sure dayaniyoruz ilac opu vs. 12 gun test gunune dayanamiyoruz.

Canim benim 10 gunu test negatifti ama kanda pozitif cikti. Stres yaptim sonra surekli ve dustu. Evden yapilan testlere guvenme nolur akisina birak. Uzun bir sure dayaniyoruz ilac opu vs. 12 gun test gunune dayanamiyoruz.
O kadar emek veriyoruz ki karşılığını alacaz diye onun umuduyla dayanamıyoruz malesef çarşamba da iğnem var onu vurulmadan veririm kanımı sonuca göre hareket ederim bakalım

Ptesi bi kan testi ver de sen canım bu testlere güven de olmuyor, bazı kişilerin sonradan da yükseliyor.. her ihtimali düşün tabi.. ben bi de hergün 2 iğne oluyorum. Saydım tam 16 ilaç içiyorum her gün tutmadıysa boşuna içmek istemiyor insan haklısın

Allahtan 2 embiryo varda ağustosta transferi dusunuyorum. Yoksa bir sure ara verirdim. Hatta dun esim memlekete gitti. Gitmeden dedimki eve kapatcam seni donunce ona gore belki kendiliğinden olur kismet
2 sini de transfer ettirecek misin? Biz 7-8 aydır kendimiz hiç denemiyoruz doğal gebelik bende travma yarattı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…