2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Allah yardımcın olsun, şifa versin inşallah

Bende dün bir yakınımı kaybettim kalp krizinden. Üzüntü stres herseyi yasıyorum transferin tadını cıkaramadım bu gunleri cok beklemistim. Stresten acaba tutmayacak mı diye endişe ediyorum.
Bizde bugun teyzemin esini kaybettik ben gittim cenaze evine annem nagiş geldı aglamıyın dedi herkes sustu benı uzmuyorlar bebekler tutsun dıye insallah tutar eniştecım haber beklıyodu benden den bebek haberı insallah tutarlarda mezarına götürüm sizinde basınız saolsun rabbim nurlar içinde karsılasın insallah

Başınız sağolsun. Mekanı cennet olur inşallah Sizlere sabırlar dilerim

Gerçekten çok zor Rabbim yardımcınız olsun biz babasız büyüdük ölüm olunca Allahtan geldi diyorsun Rabbim sabrını veriyor ama bu şekilde ayrılıp çocuk ortada kalınca ona çok üzülüyorum hala kulaklarimda abimin ağlaması ne diyeceğimi ne düşüneceğimi sasirttim o kadar üzüldüm ki tamam mutlu bir evliliği olmaya bilir ama evladı için diyorum diğer tarafım da mutsuz bir yuvada o çocuk ne kadar sağlıklı büyür diyor bilmiyorum kafam allak bullak

Başınız sağ olsun.. geride kalanlara allah sabır versin canım

Bu E2 transfer de kac olması lazım benım yumurta toplama günü 1130 du

Hayır hayır başlamasın adetin falan ya nolur sizlerden güzel haberler alayım
Bu kadar ilaca başlamaz herhalde değil mi bugün progestan iğne günüm sabah 1 yaptım akşam da 1 yapıcam ondan olmuştur belki. Sürekli bir ağrı değil gelip gidiyor.

Bu kadar ilaca başlamaz herhalde değil mi bugün progestan iğne günüm sabah 1 yaptım akşam da 1 yapıcam ondan olmuştur belki. Sürekli bir ağrı değil gelip gidiyor.
Anladım o normal doktor bana ara ara kasık karın ağrılarının olmasının normal ve beklenilen bi şey olduğunu söylemişti

Sizinde basınız sagolsun.. bizim kimse bilmiyor

Çevreye söylememekle çok çok iyi yapmışsın. Başına gelmeyen anlamaz. Gereksiz ve boş konuşurlar, sanki hemen hamile kalmışsın gibi hayırlı olsun diyip sevinmeler, seni zorla moda sokmalar, acırcasına inşallah maşallah dualarım seninle demeler, vs vs. Sen düşünmemeye, kendini kaptırmamaya, her sonuca hazırlıklı olmaya çalıştıkça üzerine gelirler. En iyiler bunu yapanlar. Daha sırada anlayışsız, fesat ve sevimsizler var…
Diğer olaylar ise çok üzücü olmuş etrafta da birçok hayat var ve kontrolümüz dışında. Kötü olaylar, üzüntüler… Tutunacaklar mı diye düşünmemeye gayret gösterebilir misin bilmiyorum, zor ama yapabilirsen çok iyi olur. Ben gebeliğimi öğrendiğim gün çoooook çok sevdiğim bir yakınımın da vefatını öğrenmiştim
Sabırla test gününü beklemek lazım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…