2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Valla ben bugun isyerimde sabahtan aksama kadar ağladım surekli cok üzüldüm o kadar emek esimde corabimi ayakkabimi giydiriyordu cocuk olsun diye. Hersey allahtan tabiki ama bazen diyorum sirkmi kosuyorum allaha illa olacak bu bebek diye. Caba sarfetmeyincede olmuyor evin icinde bir ses tatlis bebisler olsun diyoruz.
Rabbim insallah en kısa zaManda hepimize tattırsın bu duyguyu üzülmeyelim rabbim yardımcımız olsun 😢
Kızlar sizin için tüm kalbimle dua ettim mesajlarınızı görünce. Rabbim zorunuzu kolaylaştırsın inşallah en yakın zamanda sağlıkla bebeklerinize kavuşursunuz.

Seni o kadar iyi anlıyorum ki ilk denemede bende senin gibi çok ümitliydim ama kimyasalla sonuçlandı aynı senin gibi önce pozitifi sonra negatifi gördüm.
İkinci derken şimdi üçüncüye geçtik ..
Seninle aynı şeyleri yaşıyorum yedinci ayda yine gidiyorum yine opu yine genetik (ilk 2 denemede genetik yapmadık son kalan dondurulan embriyo genetiğe gitti oda sağlıksız geldi)
Burda gördüğüm kadarıyla genetiği iyi gelen embriyo bile tutmuyor yani genetige yollamak ne kadar gerekli bilemiyorum.
Kendiliğinden gelip sürpriz yapsa keşke diye dua ediyorum.
İnşallah hayırlısı ile bebeğine kavuşursun 🙏

Hareketsiz hareketli sperm var. Valla oyle demisti doktor. Ama tabi bunu bir defa klnustum esimle. Suclayamazdim. Cok sigara içmiş cocukken baslamis. Ve bel fitigi var. Iyi bakamadim kenfime diyor. Bundan sonra baksada saglikli bir vucut olamiyor. Benim 5 yumurta cikti 5 ide dolu cikti. Reglim duzenlidir iyi bakarim kendime ama tek tarafli olmuyor tabi.
Benim eşim de çok sigara içiyordu. Doktor ona antioksidan olsun diye evicap kullandırdı. Belki bir takım desteklerle bir nebze fayda sağlayabilirsiniz. Doktorunuza danışın isterseniz. Suçlamak da olmuyor tabi. Böyle sonuçları olacağını bilse eşiniz de kendisine iyi bakardı. Çok kötü sperm sorunları olanlar da olumlu sonuç alabiliyor ki anladığım kadarıyla sizin durumunuz o kadar da kötü değil. Lütfen olumlu düşünmeyi bırakmayın 🥰 Allah yardımcınız olsun 🙏 🌺

Valla ben bugun isyerimde sabahtan aksama kadar ağladım surekli cok üzüldüm o kadar emek esimde corabimi ayakkabimi giydiriyordu cocuk olsun diye. Hersey allahtan tabiki ama bazen diyorum sirkmi kosuyorum allaha illa olacak bu bebek diye. Caba sarfetmeyincede olmuyor evin icinde bir ses tatlis bebisler olsun diyoruz.
Hiç öyle düşünme arkadaşim Rabbimin bildiği bizim bilmedigimiz elbette bişey vardır emin ol gelecek olan bebek vaktini ve saatini bekliyor sakin denemekten umut etmekten vazgeçme 😊

Kızlar benım bi sorum olacak progestan fitil kullananlar rahim içi şiş gibi sanki zor gidiyor fitil sizde öyle oldumu
Progestan içeriyi kalınlaştırıyor zaten. Benim zor olmuyor da bir değişik geliyor işte. 2’şer tane bir garip oluyor. Ben yere çömelip yerleştiriyorum fitilleri sanki öyle yapınca orası biraz açılıyor gibi.

Progestan içeriyi kalınlaştırıyor zaten. Benim zor olmuyor da bir değişik geliyor işte. 2’şer tane bir garip oluyor. Ben yere çömelip yerleştiriyorum fitilleri sanki öyle yapınca orası biraz açılıyor gibi.
Ben yatarak yapıyorum ama gercekten içerıdebçseyler oluyor insallah tutunma belirtısıtır 😍🥰😍

Kızlar reglin 10. İğnenin 9.gunundeyim e2 444 çıktı ama iğneyi vurmadan kan verdim yani bu değerin üstüne 2 ignem daha var sizce nasıl sonuc
Reglin 5. İğnenin 4.gunu e2 52 çıkmıştı yine kan verdikten sonra iğne vurulmustum

Ben yatarak yapıyorum ama gercekten içerıdebçseyler oluyor insallah tutunma belirtısıtır 😍🥰😍
Ayy hadi inşallah 🥰🙏❤️ Yatarak fitili derine itmek zor olmuyor mu? Derine gitmeyip arada bir yerde kalıyorsa ondan zorlanıyor gibi olabilir mi? Ben fitili koyunca ayağa kalktığımda hiç hissetmiyorum varlığını. Siz hissediyor musunuz?

Kızlar reglin 10. İğnenin 9.gunundeyim e2 444 çıktı ama iğneyi vurmadan kan verdim yani bu değerin üstüne 2 ignem daha var sizce nasıl sonuc
Reglin 5. İğnenin 4.gunu e2 52 çıkmıştı yine kan verdikten sonra iğne vurulmustum
Ne güzel e2 yükseliyor 🥰 bir sorun yok sonucunuzda. İnşallah daha artarak devam eder 🙏 Daha tedaviniz devam ediyor takmayın kafanıza bu sonuçları o kadar. Stres hormonu malum 😂 her tedavi de aynı olmuyor. Bu sefer benim yumurtalarım adetin 18.günü toplandı mesela.

Ne güzel e2 yükseliyor 🥰 bir sorun yok sonucunuzda. İnşallah daha artarak devam eder 🙏 Daha tedaviniz devam ediyor takmayın kafanıza bu sonuçları o kadar. Stres hormonu malum 😂 her tedavi de aynı olmuyor. Bu sefer benim yumurtalarım adetin 18.günü toplandı mesela.
Ya doktorum açıklayıcı biri değil biraz ondan oluyor çok tesekkur ederim =))

Ayy hadi inşallah 🥰🙏❤️ Yatarak fitili derine itmek zor olmuyor mu? Derine gitmeyip arada bir yerde kalıyorsa ondan zorlanıyor gibi olabilir mi? Ben fitili koyunca ayağa kalktığımda hiç hissetmiyorum varlığını. Siz hissediyor musunuz?
Bilmem öyle dediler öyle yapıyorum ama derine itiyorum öglende sizin yaptıgınız gibi deniyeyım birde benım cok sırtım belım bacagım agrıyor sol kasıgımda agrı var hormonlar galiba maf ettı vucudumu 😔

Kızlar benım bi sorum olacak progestan fitil kullananlar rahim içi şiş gibi sanki zor gidiyor fitil sizde öyle oldumu
Ben günde 3 defa 2şer tane kullanıyorum. 1 ayı geçti. İçeride bir önceki fitil den kalan ilacın şişliği varmış gibi geliyor. 10 gün önce tahriş olmuştu batıyor yanıyordu. Yatarken yanıma Pet bardakta su alıyorum. Biraz suya batırıp öyle itiyorum. Dr um öyle tavsiye etti. Bi tık rahat oldu

Ben günde 3 defa 2şer tane kullanıyorum. 1 ayı geçti. İçeride bir önceki fitil den kalan ilacın şişliği varmış gibi geliyor. 10 gün önce tahriş olmuştu batıyor yanıyordu. Yatarken yanıma Pet bardakta su alıyorum. Biraz suya batırıp öyle itiyorum. Dr um öyle tavsiye etti. Bi tık rahat oldu
Bende yumurta toplamadan sonra basladım 9 gündür kullanıyorum acı yanma felan yok ama sanki içeri girerken şişlik var gibi ne bileyım rahımmı şistı dıye dusundum ama olabiliyormus burada baska yazısmalarda da okudum genelde oluyormus o sişlik olsun bakalım rabbim hayırlısını nasıp etsın insallah sonuç ne olursa olsun en hayırlısı olacak insallah rabbim bılır en iuisini

Gorusemedik canim daha yarin insallah. Ama ben yeniden temmuz sonu başlayabilirim tedaviye. SuAn dinlenme moduna gecicem. Peki kizlar sizce neden kimyasala dönüyor. Kan sulandirici progestan igne vs birçok ilac kullaniyoruz. Sizin doktorlar bu konuda ne diyor ?
Cok gecmis olsun. Al benden de okadar , dogal yoldan hamile kaldim 2 kere benimde dis gebelik , kimyasal olsa daha iyi.. 1 ayimi caliyor bu durum dustu mu deger dusmedi mi, kurtaj yapalim olmadi mi igne yapalim . 1 5 ay daha kaybet :KK43: tup bebek yaptim o da olmadi . Genetik testler , ilaclar … sonu yok mu diye dusunuyor insan😒

Canım rahim bağışıklığı bebeği yabancı hücre görüp atabiliyormus. Bunun için rahim bağışıklığını bastıracak ilaç , serum ve aşı tedavisi var. Doğal yolla denerken bu tedavilere başvuru am bende. Benim gibi çok düşüğü olanlarda ise yariyabiliyormus.
ayyyy ben bir doktor buldum burda kadın doğumcu da ona danışcam, peki rahim bağışıklığını anlayacak test mest bişiy var mı, ayy buradan çok şey öğreniyorum :)

Canım okadar sıkkın ki bu ikinci transferim ilk tranferde duymayan kalmadı herkesin bitmek bilmeyen sözlerini duymamak için bu sefer kimseye söylemedim bunda da nasil tutunurlar bilmiyorum transferin ilk günü en yanımin hastalandigi haberini aldım ikinci günü ölüm haberini aldım yine de üzülmek yok dedim bebeklerim için dedim sakin durmaya çalıştım bugün de abim aradı boşanmak istediğini söyledi canım okadar yanıyor ki ister istemez zaten kendi sitresim kendime yeter dersen bu seferde bu çıktı sanki artık tutmayacak gibi hissediyorum 😢😢

X