2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Rabbim insallah en kısa zaManda hepimize tattırsın bu duyguyu üzülmeyelim rabbim yardımcımız olsun
Kızlar sizin için tüm kalbimle dua ettim mesajlarınızı görünce. Rabbim zorunuzu kolaylaştırsın inşallah en yakın zamanda sağlıkla bebeklerinize kavuşursunuz.

İnşallah hayırlısı ile bebeğine kavuşursun

Benim eşim de çok sigara içiyordu. Doktor ona antioksidan olsun diye evicap kullandırdı. Belki bir takım desteklerle bir nebze fayda sağlayabilirsiniz. Doktorunuza danışın isterseniz. Suçlamak da olmuyor tabi. Böyle sonuçları olacağını bilse eşiniz de kendisine iyi bakardı. Çok kötü sperm sorunları olanlar da olumlu sonuç alabiliyor ki anladığım kadarıyla sizin durumunuz o kadar da kötü değil. Lütfen olumlu düşünmeyi bırakmayın Allah yardımcınız olsun

Hiç öyle düşünme arkadaşim Rabbimin bildiği bizim bilmedigimiz elbette bişey vardır emin ol gelecek olan bebek vaktini ve saatini bekliyor sakin denemekten umut etmekten vazgeçme

Kızlar benım bi sorum olacak progestan fitil kullananlar rahim içi şiş gibi sanki zor gidiyor fitil sizde öyle oldumu
Progestan içeriyi kalınlaştırıyor zaten. Benim zor olmuyor da bir değişik geliyor işte. 2’şer tane bir garip oluyor. Ben yere çömelip yerleştiriyorum fitilleri sanki öyle yapınca orası biraz açılıyor gibi.

Ben yatarak yapıyorum ama gercekten içerıdebçseyler oluyor insallah tutunma belirtısıtır

Kızlar reglin 10. İğnenin 9.gunundeyim e2 444 çıktı ama iğneyi vurmadan kan verdim yani bu değerin üstüne 2 ignem daha var sizce nasıl sonuc
Reglin 5. İğnenin 4.gunu e2 52 çıkmıştı yine kan verdikten sonra iğne vurulmustum

Ben yatarak yapıyorum ama gercekten içerıdebçseyler oluyor insallah tutunma belirtısıtır
Ayy hadi inşallah Yatarak fitili derine itmek zor olmuyor mu? Derine gitmeyip arada bir yerde kalıyorsa ondan zorlanıyor gibi olabilir mi? Ben fitili koyunca ayağa kalktığımda hiç hissetmiyorum varlığını. Siz hissediyor musunuz?

Ne güzel e2 yükseliyor bir sorun yok sonucunuzda. İnşallah daha artarak devam eder Daha tedaviniz devam ediyor takmayın kafanıza bu sonuçları o kadar. Stres hormonu malum her tedavi de aynı olmuyor. Bu sefer benim yumurtalarım adetin 18.günü toplandı mesela.

Ya doktorum açıklayıcı biri değil biraz ondan oluyor çok tesekkur ederim =))

Bilmem öyle dediler öyle yapıyorum ama derine itiyorum öglende sizin yaptıgınız gibi deniyeyım birde benım cok sırtım belım bacagım agrıyor sol kasıgımda agrı var hormonlar galiba maf ettı vucudumu

Kızlar benım bi sorum olacak progestan fitil kullananlar rahim içi şiş gibi sanki zor gidiyor fitil sizde öyle oldumu
Ben günde 3 defa 2şer tane kullanıyorum. 1 ayı geçti. İçeride bir önceki fitil den kalan ilacın şişliği varmış gibi geliyor. 10 gün önce tahriş olmuştu batıyor yanıyordu. Yatarken yanıma Pet bardakta su alıyorum. Biraz suya batırıp öyle itiyorum. Dr um öyle tavsiye etti. Bi tık rahat oldu

Bende yumurta toplamadan sonra basladım 9 gündür kullanıyorum acı yanma felan yok ama sanki içeri girerken şişlik var gibi ne bileyım rahımmı şistı dıye dusundum ama olabiliyormus burada baska yazısmalarda da okudum genelde oluyormus o sişlik olsun bakalım rabbim hayırlısını nasıp etsın insallah sonuç ne olursa olsun en hayırlısı olacak insallah rabbim bılır en iuisini

Cok gecmis olsun. Al benden de okadar , dogal yoldan hamile kaldim 2 kere benimde dis gebelik , kimyasal olsa daha iyi.. 1 ayimi caliyor bu durum dustu mu deger dusmedi mi, kurtaj yapalim olmadi mi igne yapalim . 1 5 ay daha kaybet tup bebek yaptim o da olmadi . Genetik testler , ilaclar … sonu yok mu diye dusunuyor insan

ayyyy ben bir doktor buldum burda kadın doğumcu da ona danışcam, peki rahim bağışıklığını anlayacak test mest bişiy var mı, ayy buradan çok şey öğreniyorum :)

Canım okadar sıkkın ki bu ikinci transferim ilk tranferde duymayan kalmadı herkesin bitmek bilmeyen sözlerini duymamak için bu sefer kimseye söylemedim bunda da nasil tutunurlar bilmiyorum transferin ilk günü en yanımin hastalandigi haberini aldım ikinci günü ölüm haberini aldım yine de üzülmek yok dedim bebeklerim için dedim sakin durmaya çalıştım bugün de abim aradı boşanmak istediğini söyledi canım okadar yanıyor ki ister istemez zaten kendi sitresim kendime yeter dersen bu seferde bu çıktı sanki artık tutmayacak gibi hissediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…