2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

26 nisanda transfer oldum ben çok şükür pozitifi gördük umarım en kısa sürede sizde hayırlısıyla pozitifi görürsünüz

Aaa cinsiyet partisi mi yapcaksın? Biz öğreneydik bari Ben herkeslerden önce öğrenmek istediğim için bekleyemezdim
Haha parti değil de partimsi birkaç arkadaş 5 dk patlatır geçeriz o andaki eşimin yüzünü flaan merak ediyorum anı kalsın ay ben o konuda nedense hala merak içinde değilim tek ve ilk çocuk olunca ama kesinlikle ikiz olsa merak ederdim

Yaa bizim bir tecihimiz de yok iki cinsiyete de eşitiz Bana erkek gibi eşime kız gibi geliyor o yüzden böyle birkaç arkadaş bir balon yeter Büyük çaplı bir şey değil de

İyi geceler hanımlar benimde ikinci transfer günüm 23 Mayıs pazartesi inşallah bu sefer tutunur minnaklarim size bı sorum olacaktı benim ilk transferim ilaçsızdi bunu ilaçlarla deniyor karından yapılacak progestan dex verdi kendim yapıyorum ama çok acıyor ve yaptığım yerde sanki ilaç top gibi duruyor dagilmiyor hemen kullansn arkadaşlar sizde mi aynı yoksa benmi yanlış yapıyorum

Öncelikle transferin şimdiden hayırlı olsun güzel sonuçlar alırsın inşallah göbek deliğinin sağdan soldan altından 4 parmak aşağısını ayarla, İğneyi vurmadan önce kolanyalı pamuk ile o bölgeyi temizle, mutlaka iğnenin havasını al, nefes alırken iğneyi uygula, hızlıca vurduktan sonra pamukla biraz bastır derim. Kolay gelsin

İnşallah sımsıkı tutunur ben sabah akşam göbekten prolutex kullanıyorum. İlk vurduğumda iğne yeri şiş gibi geldi ve vurduktan 10, 15 dk sonra ağrıdı. Sonraki iğnelerde vurduktan 30 sn sonra kolonyalı peçete ile çevresine baskı yaptım dağılsın diye. 1 aydır kullanıyorum daha iyi. Vurur vurmaz ovalama ilaç dışarı çıkmasın

Kizlar tup bebek sürecinde taze ya da dondurulmuş olarak bu surecde toplam ne kadar harcama yaptınız acaba
İlaçlar dahil bi 23 ,-24ü buldu ama ben rapor aldığım için raporsuz olsa 30 u görürdü bu fiyatın içinde 1150 ye hsg 7500 de histereskopi oldum

Siz raporlu değil mısınız???kaçırdım bunu benim ki 10 bin toplam yani opu+transfer + 2ci transfer ama benim rapor var
Benim kliniğimde rapor geçmiyor malesef bir öncekini raporlu yaptırmıştık o bile 10 binden fazla tutmuştu 1 yıl önce bu 3. Transferim benim toplamda 100 binden fazla harcamışımdır

Kanamalı çok tanıdığım oldu burda tanışıp kanamalı geçen tanıdığım çok oldu. Çok şükür hepsi hala gebe ve sağlıkla doğurdu değerin bi tık düşük olabilir ama artış önemli 2. Kan sonucun çıkınca rahatlayacaksın inşallah. Son ana kadar umut kaybetmek yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…