2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Aaa cinsiyet partisi mi yapcaksın? Biz öğreneydik bari🤪 Ben herkeslerden önce öğrenmek istediğim için bekleyemezdim😂
O okuryazar vallahi ben de istiyordum ama fetal dna sonucu geldi arkadaş telefonla bilgi verdi öyle öğrendim gönlüme göre oldu kızımız olcak insallah 🙏🥰🥰 sağlıklı olsunlar da Allah’ın izniyle hayırlısıyla alalım kucağımıza insallah gerçekten çok zor süreçlermiş🥹

Ryamm Ryamm Canım İnan yazılanları daha sonra gördüm gerçekten gördüklerime inanamadım insallah şimdi çok daha iyisindir 🙏 güzel haberlerini ver insallah bebeklerin seninle 🙏

Ryamm Ryamm Canım İnan yazılanları daha sonra gördüm gerçekten gördüklerime inanamadım insallah şimdi çok daha iyisindir 🙏 güzel haberlerini ver insallah bebeklerin seninle 🙏
Biraz daha iyi hissediyorum serumlar işe yaradı dün prulüton Depot olmuştum bugün de progestan iğne vuruldum inşallah kanama da azalıcak yarın kanda da artış görürsem herşey dahada yoluna girmiş olacak Allah ın izniyle 🤲🤲

O okuryazar vallahi ben de istiyordum ama fetal dna sonucu geldi arkadaş telefonla bilgi verdi öyle öğrendim gönlüme göre oldu kızımız olcak insallah 🙏🥰🥰 sağlıklı olsunlar da Allah’ın izniyle hayırlısıyla alalım kucağımıza insallah gerçekten çok zor süreçlermiş🥹
Hayırlı olsun canım benim gönlünden geçenin olmuş olması Sevinç verici rabbim sağlıkla kucağına almayı da nasip etsin 😊

Hayırlı olsun canım benim gönlünden geçenin olmuş olması Sevinç verici rabbim sağlıkla kucağına almayı da nasip etsin😊

Biraz daha iyi hissediyorum serumlar işe yaradı dün prulüton Depot olmuştum bugün de progestan iğne vuruldum inşallah kanama da azalıcak yarın kanda da artış görürsem herşey dahada yoluna girmiş olacak Allah ın izniyle 🤲🤲
Olucak olucak inşallah 🙏🏻 Bebişler tutuncak inşallah 💕

İdeal yumurta sayısının 12-15 diye söyleniyor 17 bu rakama yakın genelde pcoslularda çok yumurta üretiliyor endişe etmeyin 17 güzel bir sayı
Yarından itibaren yumurta durumları hakkında bilgilendirme vermeye başlayacaklar. İnşallah boş çıkmaz. Minik bebelerim yaşar tutunur🙏 Yumurtaları kaliteli olup transfer de tutmayan var. Bu en üzücüsü ve en zoru. Şuana kadar her şey güzel gidiyor. Kurban olduğum allahım yüzümüzü güldürsün inşallah🙏 Sizin transfer ne zaman belli mi.

Benden de 13 yumurta toplandi ben o esnada corona olmustum Çok ağrılı gecti benim de 2 hafta kendime gelemedim bunlardan 5 tanesi 5.gun embriyosu oldu genetik teste gitti 2 tanesi saglikli geldi mikrocip uygulandı banada ama o agrinin tarifi yok bence corona ile karıştı ikisi afedersiniz tuvalete bile
Gitmek istemiyordum gaz çıktıkça nasıl sancıyordu kasiklarim 😞 çok şükür gecti hepsi

Benden de 13 yumurta toplandi ben o esnada corona olmustum Çok ağrılı gecti benim de 2 hafta kendime gelemedim bunlardan 5 tanesi 5.gun embriyosu oldu genetik teste gitti 2 tanesi saglikli geldi mikrocip uygulandı banada ama o agrinin tarifi yok bence corona ile karıştı ikisi afedersiniz tuvalete bile
Gitmek istemiyordum gaz çıktıkça nasıl sancıyordu kasiklarim 😞 çok şükür gecti hepsi
Corona iken yumurtalariniz toplandı mi o sekilde. Ben de korona olmustum maalesef iptal edildi toplama islemi ve 17 yumurta ile ortada kalmistim. O kadar emek ve maddi olarak kayip da cabası. Neyse hayirlisi boyleymis diyorum ama sürec uzadikca uzadi.

Valla benden bugun toplandı korana felan dedgilim aynı tarif ettıgınız gibiyım ve yururken sallandıgım için içim acıyor cok agrım var 😥

Corona iken yumurtalariniz toplandı mi o sekilde. Ben de korona olmustum maalesef iptal edildi toplama islemi ve 17 yumurta ile ortada kalmistim. O kadar emek ve maddi olarak kayip da cabası. Neyse hayirlisi boyleymis diyorum ama sürec uzadikca uzadi.
Evet canım toplandi cunku ben yurt dışında yaşıyorum mecbur topladılar Ocak ayından belli surekli git gel yapıyorduk suan da annemin yanında kalıyorum Türkiye’de

Ryamm Ryamm iyi olmana çok sevindim, inşallah yarın sonucundan sonra daha iyi olacaksın 🌸
Serum taktırmaya gittim geldim diye yine biraz kanamam oldu fazla aktı biraz progestan vurulmama rağmen ama bakalım sabah a neler olacak şükür ağrılarım azaldı en azından ama Depot kalçamı zorluyor yine sy ay bakalım beklemek ten başka çare yok benim için eğer ki benim de düşük olursa senin gibi en azından hamile kalabildim derim belki kendiliğinden olur sonraki ay netleşecek ama bu kadar kanamayı normal görmüyor um kendime gerçek çi bakarsak ama bende üzülmüyorum senin gibi olmasa bile umudum var sanki yine de 😊

X