2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Bende bu sabah opu oldum yumurtalarım alındı ama alt karnımda baskı ve agrı var sizindeoldumu rabim insallah hayırlısıyla minnaklarını kucagına almayı nasıp eder insallah benım miniklerde kalıtelı olur insallah

Kızlar biliyorum sırası değil şuanda bu soru ama aklıma takıldı kasıklarımda ağrı oluyo böyle adet ağrısı gibi ara ara. Yumurtluyo olamam demi

Yapay döngüde yumurtlamıyorsun, ilaçla baskılıyorlar yumurtlamayı. natural yani ilaçsız yaparlarsa dondurulmuş embriyo transferini o zaman yumurtlama oluyor. Ona göre de transfer tarihi belirliyorlar.. Kasık ağrısı bende de olurdu sanırım progestandan. Bence bütün ağrılar progestandan

Baskı ve ağrı oldu biraz evet biraz kahverengi lekelenmem de oldu. Bunların hepsi normal endişelenmeyin. İnşallah hepimizin kucakları dolar Umarım yumoşlarınız kaliteli çıkar

Yumurta çok toplanınca ağrı oluyormuş. Ben opu sonrası ilk ayağa kalktığımda ağrıdan bayılmıştım. Ama benimki işlemden dolayı değil anestezi sırasında içeriye verilen gaz omzuma ve belime ağrı yapmış. 2 gün uzanamadım oturamadım acı içinde kıvrandım. Odada 2 kişiydik, yanımdaki bayandan daha az yumurta toplanmıştı. Direk ayağa kalktı pantolonu zıplayarak giydi. Çok rahattı

Evet canım doktorumla konuştum ctedi de verim katlanmayı görürüz en azından dedi yarın acile gidicem yine

Yumurta sayısı ne kadar artarsa yumurtanın kalitesi de bozuluyor o yüzden döllense bile bölünme gerçekleşmiyor. Yine elinizde kaliteli embriyolar var umudunuzu kaybetmeyin üzülmeyin
Benim 17 yumurtam toplandı bugun. Sayısına bakılırsa kalitesiz olma ihtimalleri yüksek mi yani

Bende 12 yumurta aldılar aynen dedigin gibi yanımdakı bayandan 1 yumurta aldılar sordum agrın varmı diye yokdedi be kıpırdıyamıyorum valla gaz var wc ya oturdugumda agrı oluyor cok

Çok teşekkür ederiiim

Bende 12 yumurta aldılar aynen dedigin gibi yanımdakı bayandan 1 yumurta aldılar sordum agrın varmı diye yokdedi be kıpırdıyamıyorum valla gaz var wc ya oturdugumda agrı oluyor cok
Benden de 13 yumurta toplanmıştı ama ben burda yazılanların hiçbirini yaşamadım Çok şanslıymışım ağrım sızım olmadı

Çok teşekkür ederim evet en büyük moral hamile kalabilmem oldu. Yeniden başlama gücümde geride ki embriyolar oldu. İnşallah

Sizin de süreciniz çiçek gibii geçsin pozitif olsun inşallah
Canim nasilsin.. gecmis olsun.. ne diyecegimi bilmiyorum testlerde 2.cizgi vardi epeyde belliydi nasil oldu deger dusuk geldi aklim almadi.. rabbim nasip etsin insallah bebisini en yakin zamanda..

Benden de 13 yumurta toplanmıştı ama ben burda yazılanların hiçbirini yaşamadım Çok şanslıymışım ağrım sızım olmadı
Ay valla cok nazlıda degilim ama ne bıleyım gaz var cok karnımda ama bekleme odasında cok üşüdüm onda da olabilşr vallahı cok sanslıymısın yürüyemıyorum valla karnımın içi acıyor

Canim nasilsin.. gecmis olsun.. ne diyecegimi bilmiyorum testlerde 2.cizgi vardi epeyde belliydi nasil oldu deger dusuk geldi aklim almadi.. rabbim nasip etsin insallah bebisini en yakin zamanda..

Başlarda baya kötü hissediyordum ama şuan çok daha iyi hissediyorum, sonradan olsaydı ne biliyim kalbi dursaydı, yada gelişemeseydi daha çok üzülürdüm. En başından olması daha iyi oldu. Hep en kötüsünü getiriyorum aklıma öyle daha iyi hissediyorum. Keşke sağlıklı devam etseydi ama böylesi nasipmiş
Zaten reglimde çağırdılar eğer herşey yolundaysa hemen başlayacakmışız 2. tedaviye

Sular kesildi ve yarın öğleden sonra gelecekmiş şaka gibi ya dedim ki bulaşık o bu kalmasın makinayı çalıştırdım sular gitti

Ohh ne güzel haziranda yeni transfer inş senin için en sağlıklı süreç olur canım

Ooo insallah hadi hayirlisi olsun canim.. rabbim saglikli ve hayirli gebelikle hayirli bebisler nasip rtsin herkese canim..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…