2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

İğnenin havasını almasın hayır. Beni özellik hemşire bu konu da uyardı almayın. Sıkıntı olmaz diye . Çünkü alırken ilaç biranda dışarı kacabiliyor. Ve bu da dozu etkiler. Ben havaları almadan vurdun hiç bir şey olmadı

Progestan dex veya prolutex bunlar biraz yakan iğneler. Vurduğunuz yerde hafif kızarıklık, şişlik, hatta bir süre yanma hissi olabiliyor.

Bende araştırıyorum görüştüm dediğiniz Dr la rahmimin kalp şekilden olduğunu operasyon gerektiğini söyledi
muayene mi oldunuz, nasıl buldunuz doktoru, takip ediyorum doktoru, başarılarını görüyorum yorumları okuyorum ama daha kendim gidip tanışmadım, o yüzden merak ediyorum, peki sizin ameliyattan sonra kendiliğinden hamile kalma şansınız var mı, belki olabilir

Benim raporsuz ilaçlarla birlikte 23 bin civarı tuttu. Ama başka bir operasyon yok içinde
Benim de ilaçlarla birlikte raporsuz 30 tutuyor, sadece tüp bebek. Extra bir işlem yapılmadı benim ile ilgili. Sanırım fiyatlar kliniklere göre değişiyor Ama eğer bu ilk denemem tutmazsa ikinciyi raporla yaptıracağım. Raporlu çalışan çok iyi doktorlarda var. Raporsuz bir den fazla tüp bebek maddiyatı bayağı zorlar diye düşünüyorum

benimde yaş itibari ile rapor hakkım yok o yüzden hastane 15 bin ilaçlarla 22 bin ile 25 bin arası oldu, gel git ekstralar felan

Ben tüp bebeğe 15 verdim ilaçlara da en az bi okadar gidiyor 30-40 arası da benim tutmuştur.birde öncesinde 2 aşılamam vardı onlar da ilaçlarla 7-8 e mal olmuştur geçen kış ayında.toplamda en az 50 gitti hepsine daha da gitmeye devam ediyor ilaçlara

benimde yaş itibari ile rapor hakkım yok o yüzden hastane 15 bin ilaçlarla 22 bin ile 25 bin arası oldu, gel git ekstralar felan
Benim bütün kriterlerim tutuyordu ama istediğim doktor raporla çalışmıyor diye rapor kullanamadım. İkincisine güç yetmez ama raporsuz. İnşallah tutarda ikinciye gerek kalmaz. Kurban olduğum Allahım

ayyyy onları hiç saymadım bile, 7 kere aşılama oldum zaten, rahim filmi işte diğer tahliller felan onları hiç saymadım bile, sayarsam o zaman 50 bini geçmişimdir bende :) ve hala harcama çabasındayız, şimdi arabayı satacağız, Allah biliyor görüyor bizleri bebeğimize kavuşma uğruna elde avuçta ne varsa döküyoruz, çabalarımız sonuç versin AMİN

Canım sen nasıl oldun daha iyi misin?
Daha iyiyim dün endol fitil de kullandım rahatlattı beni gerçekten serumlar sayesinde mide bulantımds azalıp iştahım yerine geldi şükür hafiften yine kan geliyor olmadı bu akşam da progestan iğne vurdururım bakalım akşam 7 de kanı verip sonucu alayım rahatlatım belki biraz

Bakalım bende mi onlardan olacağım göreceğiz aynen akşam a sonuç ne gelirse gelsin daha rahat olmuş olacağım

İnsallah dualarımız seninle çok çok güzel haberlerini vereceksin Allah’ın izniyle

Hayırlı olsun canım benim gönlünden geçenin olmuş olması Sevinç verici rabbim sağlıkla kucağına almayı da nasip etsin
Amin canım benim hepimizinkini insallah Allah isteyen herkese nasip etsin insallah hepimizinki hayırlısıyla gelsin kucağımıza alalım

İnş güzel sonuçlar alırsın canım benim Rahatlatız hep birlikte

Daha iyi hissetmene sevindim Bak gör kan sonucuyla rahatlayacaksın. Gönlünü ferah tut

Yaaaa Çok sevindim. Rabbim sağlıcakla kucağına almak nasip etsin. Sizde mi pcos günüz kaçıncı deneme
Benim pcos sorunum yok bizim erkek imfertilite problemimiz var ve normal gebeliğin oluşma şansı yok tüp bebekten başka şansımız yok yani bu 3. Denememiz ilk kez pozitifi gördük ve inanamoyoruz rabbim isteyen herkese sağlıkla nasip etsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…