2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

İyi olmana çok sevindim canım bol bol dinlen ilaçlarına dikkat et her şey güzel olacak ben inanıyorum

İyi olmana çok sevindim canım bol bol dinlen ilaçlarına dikkat et her şey güzel olacak ben inanıyorum
Ys ben dün arkadaşs serum u taktırmış Tım şimdi kendimşz taktık ama serum gitmiyor neden olur niye gitmiyor

İğnenin havası asla alınmaz oksapar uygulamasında ilacın tamamının haataya enjekte edilebilmesi için özellikle üst kısmınında hava bırakıyorlar. Rotasyon yapmak önemli moraran yerlere hirudoid sürebilirsiniz çok iyi gelir

Ys ben dün arkadaşs serum u taktırmış Tım şimdi kendimşz taktık ama serum gitmiyor neden olur niye gitmiyor
Damar yolun katlanmıştır. Ya da pıhtı vardır içeride. Serum setini katla kavuçuk kısmından pompala gider hala gitmiyorsa serum şişe ise seti yaktığın şişenib ağzına serum setinin çıkardığın iğnesini tak içerde yeterli basınç olmadoğı için akmaz

Serum dışarı akıyor koluma takınca akmıyor bilemedik vallahi ne olacak hemşire çağırdık bakalım nolcsk

Kızlar nasılsınız umarım hepiniz iyisinizdir Ryamm cukulatam ağrınız sızınız yoktur umarım ben 1 saate çıkacam da ameliyat önlüğü falan giyecem mi nasıl olacak
Canımmm iyi şanslar, çok güzel geçsin bebişinle kavuşman ben gece hiç uyuyamadım acayip heyecanlıyım.. mideme kramplar giriyor kendimi sakinleştiremiyorum.. normalde çok sakin bir insanımdır hayatımda ilk defa böyle oldum

Kızlar nasılsınız umarım hepiniz iyisinizdir Ryamm cukulatam ağrınız sızınız yoktur umarım ben 1 saate çıkacam da ameliyat önlüğü falan giyecem mi nasıl olacak

Benim hayatım normale döndü Regl sancım var sadece ama hala olmadım 1 haftayı bulabilir dedi.

Ahhh çok heyecanlıııı Evet önlük giydiriyorlar, bol bol dua oku transfer edilirken

Serum dışarı akıyor koluma takınca akmıyor bilemedik vallahi ne olacak hemşire çağırdık bakalım nolcsk
Damar yolun yerinde değildir ya da iyi takamadınız tıkanmışta olabilir hemşire çağırmanız iyi olmuş yanlış bir şey yapmamak adna

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…