2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Kesinlikle katılıyorum özel muayeneye gidiyorum ben de. Bayram olsun seyran olsun hep araşırız mesajlaşırız. Özel muayenede hastaya daha çok vakit ayrılıyor daha ilgili oluyorlar. Tabi doktorla hemşireyle de alakalı durum.

Dayanamadım nefes alamıyorum resmen gidiyoruz o yüzden hastaneye ağlıyorum resmen ağrıdan o kadar kötüyüm
Geçmiş olsun canım mide ağrısı çok kötü bilirim. Kullandığın kortizon hapından oluyordur onlar çok acı ve ağır. Neden hala bıraktırmadılar size anlamıyorum öncesinde kullanılması lazım onların ilk defa süreçte kullanıldığına şahit oldum.

Günlük ped bende alerji yapıyo gibi oluyo kaşınıyor sürekli takamıyorum
Günlük pedi kadın doğum doktorları kesinlikle önermiyor mantara davet çıkarıyorlar onun yerine her lavaboya girdiğinizde kağıt havlu koyun. Islak kalmıyor ve sürekli değiştiği için daha hijyenik. Zaten gebelik olursa inşallah yarım saatte bir lavaboya giriyorsunuz

İnşallah olur Öyle yapayım o zaman ben de teşekkür ederim

Ben prednolü kalp atışına kadar kullandım canım

Gerçekten kortizon da zor bir ilaç. Ben kullanmaya devam ediyorum sanırım 12. Haftada bırakacağım ama şeklim şemalim değişti resmen. en azından ağrı sızı yapmadığı için şanslıyım yine de.

Canim benim 2 asilama vardi ama doktorum amh dusuk geldiği icin over yetmezliğinden rapor çıkardı . Amh kac biliyormusun değerini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…