2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Kızlar hepiniz tek mi transfer oldunuz? Ryamm seni biliyorum da diğer arkadaşları bilmiyorum tek mi çift mi?

Merhaba
Tekrar kan testi yaptırdınız mı? umarım güzel bir artış olmuştur. sürpriz bir hamilelik haberi aldınız, sağlıklı bir şekilde devam edecek ve bebeğinizi sağlıkla kucağınıza alacaksınız

19.69 cikmis sonucum..transfer sonrasi 5.gun 8.21 , 7.gun 19.69 cikti cok sukur yarabbim. Agrilarim bi onceki gunlere nazaran azaldigi icin korkmuştum cok sukur bir sonraki kan testini pazartesi doktorda yaptiracam insallah
Hayirli olsun canim,çok sevindim,kat kat artsin insallah,sağlikla ilerlesin

Kızlar merhaba size bir sorum olacak. Devlette tüp bebek için evlilik yılı şartı var ya. Benim iki iğneli aşılama yapıldı yine de evlilik şartı aranır mı? Bir buçuk sene oldu evleneli. 32 yaşındayım

Sagolasin canim insallah az az basladi ama 2 kattan fazla artmis olmus insallah saglikla ileriz hepbirlikte dogum sureclerimizide paylasiriiz insallah
Çok erken baslamissin amaiki kattan fazla artmis sonucta,sağlikla ilerlesin,amiin canimm insallah

Yaştan ve aşılamalardan kaynaklı atanacağını düşünmüyorum çıkar bence rapor, kaçtı ki yıl şartı unuttum bende rapor aldım devletten

Sebepsiz infertilite mi yoksa niye tüp bebeğe yönelicektiniz, bazı şeylerde yıl şartına bakmayabiliyorlar
Overyan yetmezliği teşhisi konuldu bana kuzum. Ama hemşireler kafamı karıştırdı normalde overyan yetmezliğinde evlilik yılına bakılmazmış ama senin 8-9 yumurtan çıkmış muayenede, overyan yetmezliğinde 5 ve altı yumurta olması lazım dedi. Ondan strese girdim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…