2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Yarın gideceğim randevuya sadece hemşirenin numarası var o kadar çöktüm ki psikolojik olarak ağlayıp duruyor um ben atakta kalmaya çalıştıkça bunları yaşamak zor oluyor
Kuzum süreç başlı başına zor haklısınn ama iinan geçecek güneşli günler gelecek sadece biraz daha sabır yapsınlar bakalım tedavini iyi olacaksın inşallah

İnşallah bişey olmayacak kötü düşünme sağlıkla büyüyecek bebeklerin Sende hamilesin vücudunda değişiklikler olması normal, inşallah geçecek onlarda

Amin inşallah size de hayırlısıyla nasip olsun çok daha önceden benim de çok yüksek çıkmıştı kendi kendine düştü sanırım
Bende bugün son ilacımı içip yarın doktorumu aricam bakalım tekrar test isticem mi. Amin inşallah 2.adetimi bekliyorum günler geçmiyor sanki

Ohh ne güzel katlanarak artsın inşallah sizin son adet tarihi neydi
17 Nisan.. Ama benim döngüm 31-32 günlük. O yüzden bugün bat günü aslında.. Ama gelen giden olmadı şükür..
Hiç PMS sorunu da yaşamdığım için bugünde bir belirtim olmadı..
Yarın bakalım değer katlanmış mı =)

Çok çok geçmiş olsun canım iyi haberlerini bekliyoruz

Canım öyle düşünme 9ay boyunca insanlar ne hastalıklar ne moral bozuklukları yaşıyor 9ay hayattan soyutlanan kimse yok. Bişey olmaz Allah izin verirse merak etme Sinirden ağlamalar geliyor insana daha çok öyle durumlarda malesef dua et bol bol.

Kuzum süreç başlı başına zor haklısınn ama iinan geçecek güneşli günler gelecek sadece biraz daha sabır yapsınlar bakalım tedavini iyi olacaksın inşallah
Bakalım kan tahlilinde ne çıkacak idrar tahlili de verdim bu Bana göre enfeksiyon ağrısı, eğer enfeksiyon çıkarsa ne olacak peki bebeğe Zarar verir mi acaba ağrılarım dan zaten duramıyorum bide psikolojik olarak vallahi çok kötü oldum hıçkıra hıçkıra ağlıyasım var sürekli gözlerimden yaş akıyor istemsizce

Hadi bakalım inşallah herşey yolunda gider maşallah bu mayıs gümbür gümbür geldi

Enfeksiyon olursa antibiyotik verirler sana uygun

Yarın gideceğim randevuya sadece hemşirenin numarası var o kadar çöktüm ki psikolojik olarak ağlayıp duruyor um ben atakta kalmaya çalıştıkça bunları yaşamak zor oluyor
Kuzu depot vurdular mı? Progesteron aşısı yükselmesi ve bebeklerin tutunmaya çalışması yapıyor bu ağrılar.
Benim ilk transferde belim koptu 5 gün 2 büklüm oldum.
Doktor bana tutunmaya çalışmış ama başaramamış demişti.
2. de hiç öyle şeyler yaşamadım.
Bebeler sana sımsıkı kenetlenmeye çalışıyor. Hiç kendini strese sokma..

Canım bende de enfeksiyon var endişelenme.idrar yolu enfeksiyonu oldum bende doktor 1 kullanımlık suda eriyen antibiyotik verdi haftaya tekrar bakacak geçmediyse antibiyotik verecek.ilaç kullanmazsan enfeksiyonu bebeğe ilaçtan daha çok zarar verir korkma.bak ben ameliyat bile olmak zorunda kaldım hamileyken ama bebek çok şükür iyi.aklına kötü şeyler getirme onlar çok güçlü özellikle ilk 2 ay daha vücutları falan oluşmadığı için ilaçlardan çok etkilenmiyorlar

Hadi bakalım inşallah herşey yolunda gider maşallah bu mayıs gümbür gümbür geldi
İnş.. Tam 1 yıl olacak bebek isteyeli. Bu süreç içerisinde 2 negatif tüp bebek denemesi sonrası gerçekten mucize gibi geldi. Doktorlar doğal yoldan olması çok zor demişti.
Ama Rabbim isteyince oluyormuş demekki..

Enfeksiyon varsa verecekeleri antibiyotiklerin bebelere hiç bi zararı olmaz.
Sen kendini düşün, toparlan. Senin ağlaman sadece seni değil, onları da strese sokuyor..
Sakin kalmaya çalış.. Zor ama yapabilirsin..

Öyle bş aprı değil inan bu midemde yara var sanki nefes alırken batıyor sağ böbreğimün olduğu yerde acayip bir Ağrı var 2 büklüm yürüyor um kendimi üzdükçe ağrılarım daha da artıyor bilmiyorum ne yapacağım şuan biraz psikolojim bozulduğu için kötüyüm sonuçlar çıksın doktor ilaç vereceğim dedi de işte kendimi tutamıyorum ya bişey olursa diye

Kanaman yoksa veya azsa bebeklerde sorun yoktur.
Sadece onların rahimin derinliğine geçmesine şuan vücudun tepki verdiği için sen sorun yaşıyorsun.
Sakin kalmaya çalış..
Doktor bana zaten beta salgılamaya başladıysa tutunup çoğalmaya başlamıştır demişti.
Sende de durum tam olarak öyle..
Herşey yolunda alsında :)

Kanamam yok şükür baktım, evet Depot vuruluyorum , tutunduğunu ve benimle olduklarını biliyorum ama işte normalde de hastayken ağlayan bş tipim ben şimdi hiç kendimi tutamıyorum
Biraz içim rahatladı dediğin ama henüz kese oluşmadı ya bizde inşallah Zarar gelmiyordur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…