2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Bence de kızlar stres psikolojik etkiliyor diyoruz ama bunun dönüşü fiziksel oluyor mesela stres prolaktini yükseltiyor prolaktin de tutunmayı zorlaştırıyor tutunsa da düşük olabiliyor bi dönem prolaktinim yksekti hala kafama takılıyor transfer öncesi hiç bakmadılar buna aslnda bakmaları lazımdı belki yüksekti 😒 yani yüksekse riskli olmuş oluyot onu düşürüp sonra transfer etseydi daha mantıklı olurdu umarım yüksek değildir
Prolaktin şu an benimde yüksek ilaç kullanıyorum. Sizin nasıl düşmüştü

Aynen ben günlük ped aldım 🤷‍♀️
Günlük ped kullanmayın, sürekli fitilden veya hormondan akıntı olduğu için oluşan ıslaklık enfeksiyon ve mantara yol açabiliyor, bu dönem bunlara çok açığız. Doktorun yanındaki hemşirenin uyarması lazımdı aslında sizleri. Pamuklu çamaşır ya çok çok sık değişecek yada pamuklu bez kullanılacak o da çokça değişecek tabiki.

Merhaba
Tekrar kan testi yaptırdınız mı? umarım güzel bir artış olmuştur. sürpriz bir hamilelik haberi aldınız, sağlıklı bir şekilde devam edecek ve bebeğinizi sağlıkla kucağınıza alacaksınız 😍😍😍😍
Yarın akşam yaptıracağım. Doktor değer küçük diye 4 günde bir artışa bakalım dedi.
Ama idrar testi Testi ile takip ediyorum koyulaşıyor💕
Darısı başınıza inş🌸

Yarın akşam yaptıracağım. Doktor değer küçük diye 4 günde bir artışa bakalım dedi.
Ama idrar testi Testi ile takip ediyorum koyulaşıyor💕
Darısı başınıza inş🌸
Ohh ne güzel katlanarak artsın inşallah 🙏🏻😇 sizin son adet tarihi neydi

Bende bugün kontrole gittim 10 ar gün arayla ilaçlar birer birer azalacak yaklaşık 12.haftada bitecek ama lutinus 1 ay daha devam edecek.iğneler kalsaydı da lutinusu kesselerdi fenalık geldi fitil akıntısından çok rahatsız edici.birde idrar yolu enfeksiyonu oldum takip ediyorlar haftaya tekrar idrar vericem geçmezse antibiyotik başlanacak mecbur.geldimiydi böyle üst üste geliyor herşey.sağlıkla kucaklarımıza alırız inşallah bebişlerimizi

Kızlar kusura bakmayın yeniden sürecimi yazıyorum buraya ama en çok bu sayfa aktif olduğu için görenler olur belki 🙊🌸

11 mayısta 5. Gün embriyosu transferim oldu.
Dayanamayıp 6. Günde idrar testi yaptım baya belirgindi. Ekliyorum fotoğrafını. Sonra 7. Gün tekrar yaptığımda yine silik bir şekilde vardı. O gün kan verdim ve 4.95 çıktı. Artık negatiftir, kimyasaldır diye düşünürken. Bugün yani 8. Gün yeniden test yaptım ve hala silik çizgi var.
Asıl kan günüm yarın, yeniden kan vereceğim. Başına böyle bişey gelen var mı? Gebelik varsa bile sağlıksız diye düşünüyorum ama idrar testi 4.94’i de görüyor olamaz sanırım🤔

0009E6BC-949E-4919-B1B3-503BA8299C12.jpeg

Kızlar kusura bakmayın yeniden sürecimi yazıyorum buraya ama en çok bu sayfa aktif olduğu için görenler olur belki 🙊🌸

11 mayısta 5. Gün embriyosu transferim oldu.
Dayanamayıp 6. Günde idrar testi yaptım baya belirgindi. Ekliyorum fotoğrafını. Sonra 7. Gün tekrar yaptığımda yine silik bir şekilde vardı. O gün kan verdim ve 4.95 çıktı. Artık negatiftir, kimyasaldır diye düşünürken. Bugün yani 8. Gün yeniden test yaptım ve hala silik çizgi var.
Asıl kan günüm yarın, yeniden kan vereceğim. Başına böyle bişey gelen var mı? Gebelik varsa bile sağlıksız diye düşünüyorum ama idrar testi 4.94’i de görüyor olamaz sanırım🤔

Eki Görüntüle 3069078
Imkan yok canim 5in altini gormez yukselmistir bence insallah🤲

Hiç ilaç kullanmadım sonradan da bakılmadı yani aşılamada bakılmıştı 24-25 falandı normal diyordur dr şimdi tüp bebek yöntemiyle 14 haftalık hamileyim bilmiyorum yüksek mi hala
Sınır 29.9 muş benim 83müş benimde yumurta toplamadan önce bakıldı şimdilik hap kullanıyorum daha transfer olmadım. Hayırlı olsun Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah

Kızlar mesajları tek tek okumadım şuan bi acile gittim kabul etmediler hamilesin diye eğitim araştırma hastanesi aciline geldim 55 kişilik bi sıra bekledim resmen 😭 ağrılarım hala var hatta daha da çoğaldı kan tahlili verdim beta da aldılar 😬 1 saat sonra çıkacak ona göre ilaç verecekler Bebeğe şimdi bişey olmazsa daha da olmaz hasta olunca zaten duygulasallaşan biriyim sıra beklerken 40 kere ağlayıp durdum resmen 😭

Kızlar mesajları tek tek okumadım şuan bi acile gittim kabul etmediler hamilesin diye eğitim araştırma hastanesi aciline geldim 55 kişilik bi sıra bekledim resmen 😭 ağrılarım hala var hatta daha da çoğaldı kan tahlili verdim beta da aldılar 😬 1 saat sonra çıkacak ona göre ilaç verecekler Bebeğe şimdi bişey olmazsa daha da olmaz hasta olunca zaten duygulasallaşan biriyim sıra beklerken 40 kere ağlayıp durdum resmen 😭

Geçmiş olsun canım. Sen de bebeklerin de hastaneden sağlıklı ve rahatlamış şekilde ayrılacaksınız umarım. Sonuçlar çıksın, tedavin başlasın. Umarım hızlıca rahatlarsın.

Sınır 29.9 muş benim 83müş benimde yumurta toplamadan önce bakıldı şimdilik hap kullanıyorum daha transfer olmadım. Hayırlı olsun Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah
Amin inşallah size de hayırlısıyla nasip olsun çok daha önceden benim de çok yüksek çıkmıştı kendi kendine düştü sanırım 🤷🏼‍♀️

Yaa dur bakalım niye bir şey olsun birçok insan hamile olduğunu bilmeden neler yaşıyor neler atlatıyor biz bu kadar özeniyoruz bir şeycik olmaz böylelikle test de yaptırmış oldun ☺️ Kendi doktorunla da görüş belki ilaçlar dokunmuştur

Geçmiş olsun canım. Sen de bebeklerin de hastaneden sağlıklı ve rahatlamış şekilde ayrılacaksınız umarım. Sonuçlar çıksın, tedavin başlasın. Umarım hızlıca rahatlarsın.
Eve geldim şimdi sonuçlar çıkana kadar inan tedavim in pozitif lipini yaşımadım bile endişeliyim bişey olacak diye 😔

Yaa dur bakalım niye bir şey olsun birçok insan hamile olduğunu bilmeden neler yaşıyor neler atlatıyor biz bu kadar özeniyoruz bir şeycik olmaz böylelikle test de yaptırmış oldun ☺️ Kendi doktorunla da görüş belki ilaçlar dokunmuştur
Yarın gideceğim randevuya sadece hemşirenin numarası var o kadar çöktüm ki psikolojik olarak ağlayıp duruyor um ben atakta kalmaya çalıştıkça bunları yaşamak zor oluyor

İnşallah burda bahçecide tedavi olan varmı acaba iyi yorum kadar kötü de var açıkcası korkuyorum ilaç hariç 38 bin tl geliyor bize maliyetş bu kadar paraya bari işe yarasın istiyoruz artık. Eşimde Bahçelievler memorial araştır doktorları iyidir oranın diyor
Selam canim,benim tüm işlemlerim bahcecide oldu,fakat dr eski bahceci dr lardan engin oral,kendi muayenesine gittim,ben herseyin hesabini tuttum kalem kalem,su ana 35.600 civari buna ilaclar,hsg,tahliller kromozomdur,pihtilasmadir vs.dahil,su an 6.haftamdayim.en az bir 12-15 kutu prog... Dex igne alirim,2-3 muayene 38 bini bulur benim totalde cnm.

X