2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Overyan yetmezliği teşhisi konuldu bana kuzum. Ama hemşireler kafamı karıştırdı normalde overyan yetmezliğinde evlilik yılına bakılmazmış ama senin 8-9 yumurtan çıkmış muayenede, overyan yetmezliğinde 5 ve altı yumurta olması lazım dedi. Ondan strese girdim
Belgelerini toplayıp ver bakalım belki çıkar rapor işlerin rast gitsin inşallah 😊🤲

Kızlar dün bahçeci fulyaya gittim yeniden tüp bebeğe başlıcaz prof dr remzi abalı ile sizler bahçeciden memnun musunuz
Hayırlı olsun canım benim şimdiden inşallah burdan yüzün gülerek tedavini tamamladım😇

İnşaAllah kuzum ilki negatif olduğu için aynı heyecanım yok
Anlayabiliriyorum benimde devlette ki aşılamarım da hep moralim bozuktu hiç kendimde değildim ve tutmadı lar da ama ilk seferden aşılama ile pozitifi yakalayan da var 3. De yakalayan da nasip işte biraz ya 😊

Hayırlı olsun canım benim şimdiden inşallah burdan yüzün gülerek tedavini tamamladım😇
İnşallah burda bahçecide tedavi olan varmı acaba iyi yorum kadar kötü de var açıkcası korkuyorum ilaç hariç 38 bin tl geliyor bize maliyetş bu kadar paraya bari işe yarasın istiyoruz artık. Eşimde Bahçelievler memorial araştır doktorları iyidir oranın diyor

Anlayabiliriyorum benimde devlette ki aşılamarım da hep moralim bozuktu hiç kendimde değildim ve tutmadı lar da ama ilk seferden aşılama ile pozitifi yakalayan da var 3. De yakalayan da nasip işte biraz ya 😊
Allah isteyen herkese içinde de bize nasip etsin İnşaAllah cevapların için çok teşekkür ederim kuzum Allah razı olsun 🌹

İnşallah burda bahçecide tedavi olan varmı acaba iyi yorum kadar kötü de var açıkcası korkuyorum ilaç hariç 38 bin tl geliyor bize maliyetş bu kadar paraya bari işe yarasın istiyoruz artık. Eşimde Bahçelievler memorial araştır doktorları iyidir oranın diyor
Bahçeci umutta tedavi olan bçri vardı pozitif olmuştu

Sadece tüp bebek fiyatı mı o başka bir operasyon da mı dahil ?

Ben mesela çok kalabalık olan bir merkez istemedim doktorumla birebir görüşmek tercihimdi o yüzden özel muayenehane tercih ettim. Ben bugün bile sonucumu attığımda hemen aradı beni iletişimi çok iyi. Fulya bahçecinin alt katında Emre Turgut çok memnun kaldım araştırabilirsin

Ben mesela çok kalabalık olan bir merkez istemedim doktorumla birebir görüşmek tercihimdi o yüzden özel muayenehane tercih ettim. Ben bugün bile sonucumu attığımda hemen aradı beni iletişimi çok iyi. Fulya bahçecinin alt katında Emre Turgut çok memnun kaldım araştırabilirsin
16 bindi o dönem çoğu hastanenin fiyatı da acıbadem dahil 20 bin altıydı şaşırdım o yüzden. Ocak 2022 den bahsediyorum

Kızlar ben çok kötüyüm ya acayip midem ağrıyor nefes alamıyorum bildiğiniz 😭😭 ne olacağım ben böyle acile gitsem ne yaparlar serum falan takarlar mı

Prolaktin yumurtalamayı engelliyor biz tüp bebek sürecinde zaten horman ilaçları ile yumurtladığımız için sıkıntı olacağını sanmıyorum sen yine de doktor randevunda sor aklına takılmasın 😊
Şu an ilaç kullanıyorum opu dan sonra verdiler hafta da sadece 2 gün kullanılıyor hatta bugün akşam sonuncusu içicem inşallah düşmüştür. Normalde hamileyken ki olan hamilelikte yükselebilecek en sınır değer 29.9 benim ki 83 kusur çıkmış. Biraz araştırdım da hamile kalmaya engelmiş hamile kalsan bile sağlıklı gebelik olmazmış düşükle sonuçlanırmış. İnşallah düşmüştür bakalım 1 aydır kullanıyorum ilacı bugün sonuncusu içip yarın doktorumu aricam

Kızlar ben çok kötüyüm ya acayip midem ağrıyor nefes alamıyorum bildiğiniz 😭😭 ne olacağım ben böyle acile gitsem ne yaparlar serum falan takarlar mı

Canım yarın gideceksin ama bence yine de doktorunla ya da hemşire ile iletişime geç o seni yönlendirecektir.

Parol takabilirler iyi gelebilir git bi görün canım ağrı çekme

X