2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Kizlar bu prednol ile prograf aynı anda mi kullanılıyor. Bir kaç konuda gördüm özellikle düşük riskinde doktor ikisini beraber vermiş . Bilgisi olan var mı ?

Bugün de kız arkadaşım öğrendi boş gebeliği (((aynı merkezden yaptık 2 hafta fark var .o bugün kalp atışları için gitti ama olmadı ☹çok üzüldüm
Evet maalesef hüsran oluyor. İlk beta 12. Gün 199’du , çok güzel arttı her iki günde bir.Keseyi de gördük ama kalp atışı olmadı. Hayırlısı böyleymiş. Yapacak birşey yok maalesef.

Sorma ben de hemen olur zannediyordum ama olmadı maalesef. Benim de tüplerim tıkalıydı, alındı. Yani tek yol tüp bebek denemek . İnşallah olur .Dua et, hamilelerin duası tutarmış

Evet gönderen doktor çok, benimki kesin bir sonuç vermediği için göndermeyi tercih etmiyor.Çünkü genetikten gelip tutmayan da var.Zaten benim çok embriyom oluşmuyor.2 tane olunca 3. Günde donduruyor. Normalde genetik için 5. Güne gelmesi lazım embriyonun, benim elde 2 kalınca kliniğin politikası gereği beklemiyorlar 5. Güne.Zaten gelse de 5.güne göndermiyor doktor.

Kizlar bu prednol ile prograf aynı anda mi kullanılıyor. Bir kaç konuda gördüm özellikle düşük riskinde doktor ikisini beraber vermiş . Bilgisi olan var mı ?
Prednolu 5 gün kullandım ben.sanırım transferden önceydi.transfere 1 gün kala onu kestik prograf başladık.prograf bebeği yabancı madde olarak görmesin vücut diye kullanıyorum atmasın diye.içine baktım da organ nakli olanlar için falanmış yani organı bünye kabul etsin diye.sanırım aynı mantıkla bebek için kullanıyoruz.hala devam ediyorum kullanma

Teşekkür ederim size de hayırlı uğurlu olsun inşallah yarın artık belirler doktorum ne yapacağız

MEMUR54 gumy cukulatam P Papatya321f Kızlarrrr nasılsınızzzzz cukulatam tekrardan test yaptın mı canım bu sabahta
Canjm.birazdan kan tahlili vermeye gidecem..idrar testi gecenki gonderdigim gibi cikiyor hic degismedi sanki hic ilerlemedi hatta bazilarinda ilkten cikiyor sonradan siliniyor..hani kuruma cizgisi olurya o olmuyor tamamen siliniyor sanirim testlerde sıkintı var..

Eklentiler

• 20220519_095528.jpg
    55 KB · Görüntüleme: 56
MEMUR54 gumy cukulatam P Papatya321f Kızlarrrr nasılsınızzzzz cukulatam tekrardan test yaptın mı canım bu sabahta

Yaptım canım yine silik çıktı. Doktorumla konuştum kimyasal demek için erken ama olabilir gibi konuştu. Değerimin düşük olduğunu ama 7. gününde erken olduğunu söyledi. Bakalım yarın yine kan verip sonuca bakıcaz. Belki kimyasalda idrardan geç gidiyodur hcg o yüzden hala silik çıkıyodur
Neyse en azından pozitifi gördük sonu gelmese de bunada şükür 2. De olur inşallah sağlıkla
Testide bırakayım buraya baya silik fotoğrafta ama görebilirsiniz sanırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…