2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Bence epey koyu benim 8 ken bu akdarda cikmiyordu.. bence artmis senin degerin canim bugun mu yineleyeceksin kan testini

Ver bakalım kan kaç çıkacak için rahatlar birazcık testlere çokta güvenmemek gerek

Aynen fotoya göre var inşallah yarın kanın da da yükselmiş olurda yeni tutunuyor du demekki deriz

Aynen fotoya göre var inşallah yarın kanın da da yükselmiş olurda yeni tutunuyor du demekki deriz

İnşallah bakalım mucize gibi o şuan ama hayırlısı

Yukarda yazdım canım, yine silik çıktı. Yarın kan vericem bakalım yarın kesinleşir artık

Düne göre daha iyiyim şükür bende biraz tedirginim sabah akıntım koyu geldi biraz leke yoktu ama sanki lekenme olacak gibi bir akıntı fitili attım daha da girmedim laboya demi testten sonra bi salaklık çöküyor insanın üstüne sankii çıkınca sonucun yaz Hemen kaçta verdnn

Size doktor birwey dedi mi?ne zaman bırakacaksınız?benimki 7-8 hafta olunca bakarız dedi

Bu idrar testinin hassasiyeti kaç ki ? Dünkü değer artmış olmalı ki böyle çıksın değil mi? Yarın her şey belli olacak umarım güzelce artmış bir değer görürüz

İlk günlerde değer düşük olduğu için ikiye katlasa bile koyulaşma çok olmuyor. Umarım seninki de öyle bir şeydir. En iyisi zaten kan testi orada kat kat artmış bir değer göreceğiz umarım

Bu idrar testinin hassasiyeti kaç ki ? Dünkü değer artmış olmalı ki böyle çıksın değil mi? Yarın her şey belli olacak umarım güzelce artmış bir değer görürüz
Açıkçası 4.95 olanda bile silik çıkmıştı artimed markası demekki baya kuvvetli bir test Sanki 4.95’ten artması mucize gibi geliyor çünkü 7. Günde istenilen en az değer 20-30 arası oluyormuş. Tabi insandan insana göre değişir ama yarın çözüme ulaşır bu karamsarlık umarım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…