2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Yok yok Allah korusun geçmiş olsun canım nane limon da çok iyi gelir. Ama en iyi gelen şey yatıp dinlenmek

Yok yok Allah korusun geçmiş olsun canım nane limon da çok iyi gelir. Ama en iyi gelen şey yatıp dinlenmek
Nane hamilelere pek önerilmiyor sanki o yüzden ıhlamuru tercih ettim henüz çok küçük Allah muhafaza transfer den beri hastalık halinden kurtulamadım umarım sürekli böyle devam etmez bu anlamadım Niue böyle oldu

İlaçlar bebişler hormonları etkiliyor. Vücut alışsın toparlarsın canım. Seninkiler çabucak sımsıkı tutunsun ilaçları bırakınca hemen kendine gelirsin

Benim daha önce 3 kimyasal var .1 ci transfer tutmadı bu 2ci prograf kullanıyorum

İlaçlar bebişler hormonları etkiliyor. Vücut alışsın toparlarsın canım. Seninkiler çabucak sımsıkı tutunsun ilaçları bırakınca hemen kendine gelirsin
Ay inşallah çok sızlanıyor gibi oldum bu aralar ama inşallah düzelir yakında

Kesinlikle karşılığını alacaksın.. bu kadar çaba bu kadar emek elin boş dönmek için değil. Hatta Mayıs ayının son hamilesi sen olabilirsin bu grupta

Yaa 3 günde bire razıyım ama her gün dedi benim taze transfer olacak ve çok büyük ihtimal çift
Ben her gün progestan dex gobeyime vuruyorum o hiç acımıyor çünkü yağlı değil şu bazlı ama tabiki fiyat da pahalı biraz.sgk karşılamıyor 7 igne 250tl .3cu Kutu bitiriyorum

Kesinlikle karşılığını alacaksın.. bu kadar çaba bu kadar emek elin boş dönmek için değil. Hatta Mayıs ayının son hamilesi sen olabilirsin bu grupta
Ayyy hadi inşallah ailemden kimse bilmiyo yeri geldi tuvalette yaptım iğnemi temiz ama olsun sonuçta tuvalet . O tozlu karışımı tuvalette hazırlayıp yaptığımı biliyorum. Aamaaaan valla zor Allah hepimizin yardımcısı olsun emeklerimizi boşa çıkarmasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…